Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 20:15, tylor2 napisał:

Cos wiadomo o jakimś demie?


Nie, nie będzie dema. Do MMORPGów nie wychodzą dema. Co najwyżej może za jakiś czas po premierze wyjdzie trial, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:25, tylor2 napisał:

O to mi chodziło. Ale dopiero po premierze?


Może po, może przed. Nie ma żadnych info na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 23:12, lordfett napisał:

http://www.swtor.com/media/vidcasts/viddoc001

Pierwszy dokument na temat SW: TOR już jest! :D

Jak dla mnie zapowiada się pierwsze MMO, które pochłonie mnie bez reszty... Fragmenty
gameplayu nastawiły mnie jeszcze pozytywniej do gry :D


Szkoda, że mi w trakcie gameplaya strasznie przycina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie powtórzyli błędu z Galaxies, gdzie każdy mógł zostać Jedi... Czego oczekuję od TOR? Na pewno nie tego, żebym musiał dniami i nocami przez długie miesiące grindować/farmić żeby zostać Jedi/Sith. To czego oczekuję, to system który pozwalał by na zostanie jednym z tych walczących przy użyciu miecza świetlnego(zależnie od wybranej ścieżki) tylko tym najlepszym, najbardziej cierpliwym/zdeterminowanym i najbardziej doświadczonym. Ale system taki, przy którym uczenie się i poznawanie Mocy było czymś fajnym i ciekawym, a nie nudnym i monotonnym.

Żeby gra nie polegała wyłącznie na byciu Jedi albo Sith i robieniu wszędzie sieczki, tylko była przemyślanym MMORPG, w którym ludzie normalnie sobie żyją i prowadzą różne profesje (płatni zabójcy, łowcy nagród, najemnicy, wojownicy, technicy, łajdacy itd itp) i żeby osiągnąć apogeum tej gry nie trzeba stawać się wojownikiem z mieczem świetlnym (bo zrobi się tak, że w kilka lat po premierze 99% populacji to będą Jedi/Sith i zrobi się z tego drugie Jedi Knight: Jedi Academy na multiplayer ;)).

Żeby wszystkie akcje miały swoje konsekwencje i autorzy zrobili grę tak, abym jako Jedi mógł cieszyć się grą i odkrywać ją, jednocześnie respektując Kodeks Jedi. I oby gra była na tyle złożona i trudna (i PŁATNA!), żeby wszelkie niedorozwoje, gówniarze i dzieci neo płakały, że za trudna i za droga :P

Robią MMO, tak? Więc obym musiał się na prawde postarać żeby trafić na niewidzialną ścianę czy przeszkodę nie do ominięcia... WoW tutaj świeci przykładem (gdzie dopiero wypłynięcie na ocean lub wspinaczka po górach staje się niemożliwa :)).

Tyle z pobożnych życzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą obejrzałem filmik o TORze, wypowiada się kilka osób związanych z grą i widać trochę z gry, niektóre sceny, przyznam, że nawet nieźle to wygląda. Ucieszyłbym się, gdyby wydano edycję kolekcjonerską ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:51, mikim napisał:

Przed chwilą obejrzałem filmik o TORze, wypowiada się kilka osób związanych z grą i widać
trochę z gry, niektóre sceny, przyznam, że nawet nieźle to wygląda. Ucieszyłbym się,
gdyby wydano edycję kolekcjonerską ^^.


Myślę, że i bez EK będzie to skarb dla fanów :P Choć w przypadku jakiejś wersji specjalnej, kupuję w ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 03:45, Sth`Devilish napisał:

Żeby gra nie polegała wyłącznie na byciu Jedi albo Sith i robieniu wszędzie sieczki,
tylko była przemyślanym MMORPG, w którym ludzie normalnie sobie żyją i prowadzą różne
profesje (płatni zabójcy, łowcy nagród, najemnicy, wojownicy, technicy, łajdacy itd itp)
i żeby osiągnąć apogeum tej gry nie trzeba stawać się wojownikiem z mieczem świetlnym
(bo zrobi się tak, że w kilka lat po premierze 99% populacji to będą Jedi/Sith i zrobi


Z tego co mówili twórcy tak ma być więc nie wiem skąd te obawy. A przypadkiem w Galaxies nie jest/było tak że właśnie max 1-2 Jedi na serwerze biega ? Gdzieś czytałem, że bardzo trudno dostać lightsaber''a. Tak czy siak będzie fajna gra. Ja osobiście na pewno zagram Sithem ale coraz bardziej ciągnie mnie np do takiego Łowcy Nagród, Jedi powoli się przejedli.

Co do abonamentu to wbrew pozorom nie śpię na kasie ale również jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:27, oOreVenOo napisał:

Z tego co mówili twórcy tak ma być więc nie wiem skąd te obawy.


Właśnie, narazie tylko mówią. BioWare w tym jest akurat dobre, pamiętam ile już naobiecywali i jak kolorowali rzeczywistość innych ich tworów :)

Dnia 13.12.2008 o 13:27, oOreVenOo napisał:

A przypadkiem w Galaxies
nie jest/było tak że właśnie max 1-2 Jedi na serwerze biega ? Gdzieś czytałem, że bardzo
trudno dostać lightsaber''a.


Z tego co wiem, to potem pozmieniali coś w kolejnych update''ach i Jedi rozmnożyli się po całej galaktyce, co zrujnowało grę.

Dnia 13.12.2008 o 13:27, oOreVenOo napisał:

Tak czy siak będzie fajna gra. Ja osobiście na pewno zagram
Sithem ale coraz bardziej ciągnie mnie np do takiego Łowcy Nagród, Jedi powoli się przejedli.


Ja z samego KotOR widzę, że jestem chyba urodzonym wcieleniem dobrego Jedi ;) Może trochę mnie ciągnie na Ciemną Stronę Mocy, ale Sithem bym chyba nie został. Chociaż kto wie, może będzie nawet jakieś RolePlaying w tej grze i będzie można upaść/nawrócić się?

Dnia 13.12.2008 o 13:27, oOreVenOo napisał:

Co do abonamentu to wbrew pozorom nie śpię na kasie ale również jestem za.


Ja również, ale z abonamentu wynikają same plusy w grze: gra jest rozwijana na potężną skalę, fachowa obsługa w grze oraz przez telefon i w internecie, sprawnie działające serwery, zdecydowanie mniejsza tolerancja dla cheaterów itd. Na przykładzie WoW możnaby narzekać, ale jak spróbuje się choćby jednego darmowego MMO (lub pseudo-MMO) to szybko widać różnice pomiędzy grą płatną a darmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:14, Sth`Devilish napisał:

Właśnie, narazie tylko mówią. BioWare w tym jest akurat dobre, pamiętam ile już naobiecywali
i jak kolorowali rzeczywistość innych ich tworów :)


Jedyna gra od Bioware jaka mnie zawiodła to Jade Empire, reszta stanęła na wysokości zadania.

Dnia 13.12.2008 o 14:14, Sth`Devilish napisał:

Z tego co wiem, to potem pozmieniali coś w kolejnych update''ach i Jedi rozmnożyli się
po całej galaktyce, co zrujnowało grę.


Całkiem możliwe, nie grałem nigdy więc nie kłócę się. :)

Dnia 13.12.2008 o 14:14, Sth`Devilish napisał:

Ja z samego KotOR widzę, że jestem chyba urodzonym wcieleniem dobrego Jedi ;) Może trochę
mnie ciągnie na Ciemną Stronę Mocy, ale Sithem bym chyba nie został. Chociaż kto wie,
może będzie nawet jakieś RolePlaying w tej grze i będzie można upaść/nawrócić się?


Zagraj w Force Unleashed to zmienisz zdanie. I Sith może być fajniusi. :)

Dnia 13.12.2008 o 14:14, Sth`Devilish napisał:

Ja również, ale z abonamentu wynikają same plusy w grze: gra jest rozwijana na potężną
skalę, fachowa obsługa w grze oraz przez telefon i w internecie, sprawnie działające
serwery, zdecydowanie mniejsza tolerancja dla cheaterów itd. Na przykładzie WoW możnaby
narzekać, ale jak spróbuje się choćby jednego darmowego MMO (lub pseudo-MMO) to szybko
widać różnice pomiędzy grą płatną a darmową...


Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:23, oOreVenOo napisał:

Zagraj w Force Unleashed to zmienisz zdanie. I Sith może być fajniusi. :)


Przyznam, że do Sithów mogłyby mnie przekonywać mocno ofensywne moce znane choćby z KotOR czy Jedi Knight :) Obecnie na równi z KotOR2 odświeżam sobie właśnie Jedi Knight 2: Jedi Outcast i czerpię niesamowitą przyjemność z duszenia przeciwników czy rażenia ich błyskawicami. Ale mimo wszystko, nie podoba mi się chaotyczność Sithów, ich brak zgrania i oszpecona przez CSM (Ciemna Strona Mocy?) twarz. No i gdyby miało być jakieś RolePlaying, to tym bardziej obstawałbym za Jasną Stroną, o ile w ogóle udałoby mi się zostać Jedi (bo mam nadzieję, że to jest coś na co trzeba sobie zasłużyć) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Jaśni Jedi kojarzą się właśnie z brakiem mocy ofensywnych jak duszenie czy błyskawice. Jeżeli tak będzie to wybiorę Sitha, jeżeli nie to zastanowię się. Tak czy siak jeżeli jesteś fanem Jedi Outcast tak jak ja to FU ma w sobie coś właśnie z tej gry, z kolei brakuje jej takiego magnetyzmu, który posiadał Outcast. Hmm równiez wolał bym Sitha z jednej przyczyny. W WoWie grałem alliance to też dostawałem po dupsku w PvP, horda miażdżyła nas. W WAR wziąłem Chaos i dobrze wyszedłem na tym, świetne zgranie i ludzie. W TOR zrobię raczej to samo. Oczywiście wszystko zależy do farta i serwera jednakże w tych gorszych zazwyczaj więcej ludzi starszych i z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować