Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 15:22, LoLo84 napisał:

> Ile GB ma ten klient?

20.4 GB


Niedobrze ;/ Ściągnąć dam radę ,ale na instalację braknie miejsca, z 40-50 GB wolnego miejsca by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 14:33, Zb4wiciel napisał:

Stronia testowania jest już aktywna. Można przyjąć zaproszenie, ściągnąć klienta i poprzeglądać
fora testerów ;)

http://www.swtor.com/tester

jak ściągnąć klienta? zalogowałem się tam, podałem informacje imię itd ale nie wiem skąd to pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 15:40, theknight napisał:

jak ściągnąć klienta? zalogowałem się tam, podałem informacje imię itd ale nie wiem skąd
to pobrać


Po zalogowaniu jak wejdziesz w link, który podałem i zaakceptujesz regulamin bety, to masz link na samym środku.

edit: czy grać można to nie wiem, na razie ściągam, ale wątpię, bo beta z tego co wiem dopiero ma 25 ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jak oni utrudniaja tam wszystko. Najpierw kaza mi zmieniac haslo, wymyslaja jakies porabane zasady, jakos 6 lat mialem takie haslo w wow i wystarczylo, ale nie 13 liter i 4 cyfry to dla nich za malo. Teraz debile z bioware kazali mi odpowiedziec na conajmniej 3 pytania zabespieczajace zanim bede mogl scagnac klijeta. Odpowiedzialem wiec na 3 z nich, klikam login a tam pojawia sie pytanie ktorego ja kompletnie nie wybralem i nie znam odpowiedzi. Czy oni sa normalni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2011 o 17:25, Zb4wiciel napisał:

Po zalogowaniu jak wejdziesz w link, który podałem i zaakceptujesz regulamin bety, to
masz link na samym środku.

edit: czy grać można to nie wiem, na razie ściągam, ale wątpię, bo beta z tego co wiem
dopiero ma 25 ruszyć

jeżeli masz na myśli przycisk (update account info) to jak już wcisnę to pojawia mi się(my account) a jak tam dam(save) to jedynie pisze mi (Your account has been updated) i dalej jestem w (my account)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 12:16, Ring5 napisał:


To było gdzieś w okolicach 8 listopada. Informowali, że wszystkie konta, założone przed
21 października muszą mieć zmienione hasło. Czyli przy próbie logowania klikasz na "zapomniałem
hasło", wysyłają Ci mail, zmieniasz je na nowe i gotowe.


W listopadzie nie dostałem żadnego meila z tej stroby, w ogóle nie pamiętam zebym się tu rejestrował
przy próbie rejestracji wychodzi mi, ze podaje zły adres i hasło - może nie wolno się rejestrować na Polskę?

20111121180452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obrazku jest napisane, że nie wpisałeś w polach potwierdzających takiego samego hasła i emaila jak w właściwych(te 2 pola "confirm email/password", resztę, zakładam, że wypełniłeś (format hasła, zgoda na regulamin itd :p). A na Polskę można się rejestrować, bez przesady.. :p


@theknight -> nie, mam na myśli to, co widać na załączonym obrazku(na samej górze podstrony tester). Jeśli tego nie masz, to znaczy, że nie jesteś zapisany na betę(powinieneś mieć tam albo "Congratulations, you''ve applied for the beta testing blablabla" albo prośba o potwierdzenie zaproszenia do bety albo to co ja mam).


@Gosu -> ja też dostałem pytanie, którego nie ustawiałem, ale wpisałem coś i normalnie mnie zalogowało :P

20111121192711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:29, Zb4wiciel napisał:

Na obrazku jest napisane, że nie wpisałeś w polach potwierdzających takiego samego hasła
i emaila jak w właściwych(te 2 pola "confirm email/password", resztę, zakładam, że wypełniłeś
(format hasła, zgoda na regulamin itd :p). A na Polskę można się rejestrować, bez przesady..
:p

>
Ok, z adresem jest już dobrze, gorzej z hasłem
wyszło mi, żebym się zalogował na konto EA, udało się ale tu nie mogę użyć tego samego hasła, tutaj hasło musi mieć co najmniej 8 znaków a moje hasło z EA ma sześć znaków - zresztą, ośmio znakowe też nie wchodzi, czerwony krzyżyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zamieściliście info żeby wejść na http://www.swtor.com/tester bo choć mieli wysłać maila z informacją jak będzie można pobierać, to ja nic nie dostałem i gdyby nie forum gram.pl to nic bym nie wiedział. Dzięki Zb4wiciel''owi już ściągam :)
Ściągnąłem te 24 MB klienta i nie mogę się zalogować. Czy konto, które mam na swtor.com nie jest tożsame z kontem w grze? Muszę zakładać kolejne konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto jest to samo, ale przy logowaniu lubi wywalać jakiś tekst, że "nieznane konto" i wyskakuje (losowe?) pytanie zabezpieczające(przynajmniej ja tak miałem. wpisałem moją odpowiedź na jedno z pytań, które ustawiałem i zalogowało mnie na moje konto :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już mi się udało, nie miałem ustawionych tych pytań bezpieczeństwa. Tylko dopiero przy 10 próbie logowania pokazał się error mówiący w czym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:46, damlon napisał:

Ściągnąłem te 24 MB klienta i nie mogę się zalogować. Czy konto, które mam na swtor.com
nie jest tożsame z kontem w grze? Muszę zakładać kolejne konto?


A jaki ci błąd wywala? Może nie masz ustawionych security keyów?

@Do osób, które zakwalifikowanych do TEJ WEEKENDOWEJ bety - czy jak ściągnęliście już całego klienta to też nie możecie kliknąć play (przycisk jest na szaro)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 20:55, Daronn_Darker napisał:

/.../
Mnie się ściągnęło coś 25 MB zainstalowało i już. Nie da się zalogować na to, ani nic.
Nie wiem co to ma być.

To samo, mowi mi, ze jestem w zlym regionie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:12, Eilene napisał:

> /.../
> Mnie się ściągnęło coś 25 MB zainstalowało i już. Nie da się zalogować na to, ani
nic.
> Nie wiem co to ma być.
To samo, mowi mi, ze jestem w zlym regionie...

Z jakiegos powodu nie moge edytowac, a jedynie odpowiedziec na wlasny post. Znam rozwiazanie na twoj problem Daronn_Darker. Mialam to samo, ale przed chwila weszlam do ustawien konta i utworzylam 3 odpowiedzi na pytania pomocnicze w zakladce security questions. Wtedy automatycznie dostalam mejla, ze jestem zaproszona do bety i jak sie loguje na klient to wpisuje security pass w 3 okienku (jedna z odpowiedzi na te security questions) i juz po krzyku zaczyna sciagac dane:). Mam nadzieje, ze pomoglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować