Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Cześć. Jestem prawie przekonany że zakupie tą gre, zobacze jeszcze jak się gra na becie w weekend, ale obawiam się jednego. Jak myślicie, są duże szanse że po paru miesiącach przejdą na F2P jak wiele gier P2P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 11:41, Viitrik napisał:

Cześć. Jestem prawie przekonany że zakupie tą gre, zobacze jeszcze jak się gra na becie
w weekend, ale obawiam się jednego. Jak myślicie, są duże szanse że po paru miesiącach
przejdą na F2P jak wiele gier P2P?

Jesli przejdzie na F2P to raczej nie za szybko no chyba, ze gra sie okaze klapa. Pomysl po jakim czasie AoC i lotro zmienily formule. Jesli gra bedzie bardzo dobra to raczej zapomnij o F2P na najblizsze pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 11:41, Viitrik napisał:

Cześć. Jestem prawie przekonany że zakupie tą gre, zobacze jeszcze jak się gra na becie
w weekend, ale obawiam się jednego. Jak myślicie, są duże szanse że po paru miesiącach
przejdą na F2P jak wiele gier P2P?


Prawdopodobnie po premierze TOR na F2P przejdzie WAR, żeby ukryć straty (w US obowiązuje prawo, że od podatku można odliczyć koszt produktu, który nie przynosi zysku) ;) Inna sprawa, że do tej pory żadna gra od EA nie przeszła na model F2P, nie licząc tych, w których z góry zakładano taki system (vide: BF Play4Free), a do tej pory niewypały z gatunku MMO zwyczajnie zamykano (vide: Sims Online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość i wezmę udział w beta testach (tzn. pobrałem klienta) i teraz pozostaje czekać. Moje pytanie natomiast jest wiadomo już dokładnie kiedy rozpoczną się w ten weekend(w sobote czy piątek?) i w jakich godzinach? Niestety nie doczytałem e-mail''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info jest, że będzie mozna wcisnąć "PLAY" o 17:00 w piątek(25.11)

podobno mamy jeszcze dostać maila z potwierdzeniem godziny.

nie mam linka do tego, ale ten news jest w dziale "system alerts" w kliencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, wszystko macie podane po kliknięciu w link w mailu leniuchy :P beta rozpoczyna się w piątek o 18:00 naszego czasu... a raczej powinienem napisać, że o tej godzinie do gry będą mogli zalogować się gracze z pierwszej "tury" zaproszeń. Druga tura dostanie dostęp do gry w sobotę a trzecia - pechowcy niestety - dopiero w niedziele. Ponoć przydział do tur był podytktowany kolejnością odpowiadania na zaproszenia do bety, więc jeżeli zrobiliście to w miare szybko to macie szanse na pierwszą turę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie folder z grą też zajmuje 18,5GB, mam nadzieję, że o ile będzie potrzeba więcej to mam jeszcze 15GB dodatkowo wolnego. Jeśli więcej, odpuszczam sobie granie do czasu kupna większego dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 22:34, Skwark napisał:

"Your test begins: Friday, Nov. 25 at 10:00AM CST" - sprawdzajcie skrzynki :)

Czyli o 17 w Polsce, boję się, że na ten weekend zamienię się w nerda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi wejść hasło mimo, iż wpisuję poprawnie,a jak biorę przypomnienie hasła to nie przychodzi żaden mail. Ile do was tego maila wysyłali? Bo widziałem ktoś miał te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 11:25, Ecko09 napisał:

Nie chce mi wejść hasło mimo, iż wpisuję poprawnie,a jak biorę przypomnienie hasła to
nie przychodzi żaden mail. Ile do was tego maila wysyłali? Bo widziałem ktoś miał te
problemy.


Problemy masz dlatego że mają serwer obciążony więc Twój komp nie jest rozpoznawany. Miałem to samo, raz nawet dostałem informację że nie są w stanie wysłać maila z powodu obciążenia serwera (jakoś cienko widzę ten stres test). Ale kiedy próbowałem się zalogować w innych godzinach (nocnych) nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mnie denerwuje powoli ten syfiasty launcher. 4 raz zaczynam od nowa wszystko ściągać, bo po 1-2 gb launcher sie zawiesza.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:37, Ecko09 napisał:

Już mnie denerwuje powoli ten syfiasty launcher. 4 raz zaczynam od nowa wszystko ściągać,
bo po 1-2 gb launcher sie zawiesza.......


Może to nie wina lauchera... w moim przypadku nie było najmniejszego zgrzytu. Wszystko szło pełną przpustowością mojego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, w sobotę mam otrzymać dostęp. Mam jeszcze tylko pytanie jedno. Ściągnąłem już ten launcher, ale nie mogę się zalogować. Czy to normalne?
Gdy wpisuję passy, to wyskakuje na czerwono napis, że jestem w regionie, który nie został uprawniony do tego, żeby grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować