Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 17:40, Paoro napisał:



Dla mnie nie będzie żadnego dylematu, choćby nie wiem jakie jeszcze klasy dodali. Ja biore Sitha i kropka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:12, Ecko09 napisał:

Dla mnie nie będzie żadnego dylematu, choćby nie wiem jakie jeszcze klasy dodali. Ja
biore Sitha i kropka :]



Ja sie natomiast głowie się między Sith''em a Bounty Hunterem, choć Trooper zapowiada się też fajnie.
Sith pewnie dlatego, że zawsze w gierkach z uniwersum Star Wars wolałem być po tej mroczniejszej stronie, po za tym w TOR może być bardzo ciekawa fabuła związana z tą klasą. Bounty Hunter hmmm szumowina i tyle :)

PS. aha jakby ktoś nie wiedział to na stronie głównej jest przedstawienie nowej postaci - Trooper i filmik oprowadzający po 4 planetach w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:20, wErNi91 napisał:

Ja sie natomiast głowie się między Sith''em a Bounty Hunterem, choć Trooper zapowiada
się też fajnie.
Sith pewnie dlatego, że zawsze w gierkach z uniwersum Star Wars wolałem być po tej mroczniejszej
stronie, po za tym w TOR może być bardzo ciekawa fabuła związana z tą klasą. Bounty Hunter
hmmm szumowina i tyle :)

PS. aha jakby ktoś nie wiedział to na stronie głównej jest przedstawienie nowej postaci
- Trooper i filmik oprowadzający po 4 planetach w grze.


Coraz bardziej zaczynam się obawiać o to że będzie ciężko zdobyć miecz świetlny ;p klasy będą pewnie z równoważone, choć ciekaw jak wytłumaczą to że taki Trooper jest równy Jedi? Co do Bounty Huntera to jeszcze rozumiem, bo taki Jango czy Boba Fett stanowił problem dla Jedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym grać w TOR, to zagrałbym chyba łowcą nagród. Bardzo ciekawa postać z ciekawymi możliwościami, pobawiłbym się w łowcę Jedi, hehehe. Chociaż pewnie Rycerzem Jedi też bym pograł, ale mimo wszystko skoro gra daje inne możliwości, to IMHO lepiej jest z nich skorzystać, bo tacy Jedi zostali "przewałkowani" na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 17:43, Revanchist napisał:

Jeśli miałbym grać w TOR, to zagrałbym chyba łowcą nagród. Bardzo ciekawa postać z ciekawymi
możliwościami, pobawiłbym się w łowcę Jedi, hehehe. Chociaż pewnie Rycerzem Jedi też
bym pograł, ale mimo wszystko skoro gra daje inne możliwości, to IMHO lepiej jest z nich
skorzystać, bo tacy Jedi zostali "przewałkowani" na różne sposoby.


Również nagrałem się Jedi, czy Sithem w Kotorach ;) więc dlaczego by nie sprawdzić czegoś nowego, jak jest okazja, a łowca nagród wygląda obecnie najciekawiej w tej kwestii, innych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko w KOTOR-ach, bo i w Jedi Knightach na przykład, i w wielu innych grach. W Battlefrontach można było zagrać kimś innym, zwykłym piechociarzem (dobra, KOTOR 1 w jakichś 1/5 gry się w to wpisuje), jedyną grą, która zahaczyła o temat łowców nagród to tylko Star Wars: Bounty Hunter, póki co (tak mi się wydaje, w każdym razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:37, Revanchist napisał:

I nie tylko w KOTOR-ach, bo i w Jedi Knightach na przykład, i w wielu innych grach. W
Battlefrontach można było zagrać kimś innym, zwykłym piechociarzem (dobra, KOTOR 1 w
jakichś 1/5 gry się w to wpisuje), jedyną grą, która zahaczyła o temat łowców nagród

To prawda, ciągłe granie Jedi troche nudzi, ale i tak zawsze fajnie powywijać mieczem, albo użyć gripa:)

Dnia 10.05.2009 o 20:37, Revanchist napisał:

to tylko Star Wars: Bounty Hunter, póki co (tak mi się wydaje, w każdym razie).

i w dodatku Force Mod III do Jedi Academy ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze lubiłem bawić się mocą, wiec pewnie wezmę Jedi lub Sith. Mam nadzieje, że pojedynki będą bardzo efektowne. A propos ktoś wie jaki to ma być ten nowy system walki?
PS.Ciekawe jak będzie wyglądał miażdżony mocą Łowca nagród, albo inna "blaszana puszka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 04:52, Daronn_Darker napisał:

> Na fajerwerki graficzne bym sie nie nastawial. To w koncu MMO.
Przecież wiadome już jest, że grafika będzie a`la Wow.


Nie, bardziej a''la stare KotORy, widać po screenach ten charakterystyczny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jak na razie wszystko podoba. Grafika też fajna, dobrze że robią ją ala wow bo sie szybko nie zestarzeje... a i tak po gameplayach z bounty huntera i troopera widać ładne efekty, wybuchy itp.


Czy CDProjekt ma SW:ToR w planach wydawniczych ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 13:19, wErNi91 napisał:

Mi się jak na razie wszystko podoba. Grafika też fajna, dobrze że robią ją ala wow bo
sie szybko nie zestarzeje... a i tak po gameplayach z bounty huntera i troopera widać
ładne efekty, wybuchy itp.


Czy CDProjekt ma SW:ToR w planach wydawniczych ;P?


ToRa wyda EA. Bioware połączył sie z EA i on robi grę, a Lucasartsa gry wydawał LEM chyba, ale sądze ze w Polsce raczej wyda EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>choć ciekaw jak wytłumaczą to że taki Trooper jest równy Jedi?

Dnia 10.05.2009 o 17:39, Paoro napisał:

Co do Bounty Huntera to jeszcze rozumiem, bo taki Jango czy Boba Fett stanowił problem
dla Jedi.


Trooperzy to największa elita spośród elity żołnierzy Republiki. Uzbrojeni w najlepsze cacuszka prosto od szalonych naukowców, po długich latach walk i narażania życia. Zauważ, że Jedi mieli problemy nawet z ARCami, a oni nie mieli takiego ekwipunku jak Trooperzy Starej Republiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 13:46, wErNi91 napisał:

link z youtube http://www.youtube.com/watch?v=c4iL5uUDf5I

Trailer cudowny, nic więcej nie dodam po za tym że z nie cierpliwością czekam na tę gre


Zgadzam się, trailer jest cudowny. Ciekawe co to za mroczny Lord Sith jest tam pokazany, jedno jest pewne, trafi on do moich ulubionych postaci, już go lubie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować