Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

E tam, ja mam 15lv Vanguarda i nie jest złe w PVP odkąd mogę spowalniać przeciwników :P
Guard na bitego i jazda do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 00:41, Jester napisał:

Masz konto w Origin? Jesli tak to wez pod uwage to, ze konto Origin oraz konto do bety
jest tym samym. Moze zmieniales haslo w Origin? Ja tak zrobilem i nagle nie moglem zalogowac
sie do bety.


Nie zmieniałem hasła, po prostu coś jest nie tak.. Albo Bioware i EA nie chcą, by wszyscy zaproszeni testowali albo mają taki bałagan, że system się gubi... Jednego żałuję, że pobierałem to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj co nieco pograłem i przyznam, że się mile zaskoczyłem. ToR okazał się bardzo grywalny i w ciekawy sposób łączy fabułę i możliwości jakie daje gatunek MMO. Wprawdzie widać, że gierka bierze baaardzo dużo z WoWa, ale przynajmniej człowiek nie musi się zastanawiać gdzie co jest, czy jak coś zrobić.


Pytanie do osób grających na serwerze PvP - walka między graczami może odbyć się w dowolnym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 08:45, Ecko09 napisał:

> >

Przeszukałem 2 raz opcje i nadal nie mogę tego znaleźć;/


User Interface -> Conversation -> Display Subtitles for Conversations

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy tylko ja mam problemy z momentalnie przegrzewającym się laptokiem w SW:ToR? Niezależnie od wybranych ustawień (komputer jest w stanie uciągnąć grę na wysokich detalach), mój komputer po prostu się topi.

... Przynajmniej jest ciepło w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie czy wie ktoś za jaką cholerę wbić do gry nie mogę? Szybko wyskakuje mi taki błąd który zaraz znika :
The environment is currently unavailable for play. Please try again later.

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 11:42, Ecko09 napisał:

> > > >
> >
> >

W User Interface mam tylko auto skip movies.


Zaloguj sie postacia do "Swiata". Tam masz wiecej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 11:08, CatInABag napisał:

Pytanie do osób grających na serwerze PvP - walka między graczami może odbyć się w dowolnym
miejscu?


Tak, na PvP jak jesteś na jakimś neutralnym świecie możesz po prostu atakować ludzi z drugiej frakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 11:26, ww3pl napisał:

Pytanie - czy tylko ja mam problemy z momentalnie przegrzewającym się laptokiem w SW:ToR?
Niezależnie od wybranych ustawień (komputer jest w stanie uciągnąć grę na wysokich detalach),
mój komputer po prostu się topi.

... Przynajmniej jest ciepło w domu.


Na lapku nie grałem, ale gra dość mocno obciąża sprzęt generalnie i sporo osób z takim przeciążeniem właśnie miało problemy. Ja wiem, że na mojej stacjonarce po nie tak długiej grze już wszystkie wiatraczki na 110% pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować