Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Mam pytanie, czy jak grałem na poprzedniej becie, to nie zagram na tamtym koncie na aktualnej? Jak się dostać do tej bety która teraz będzie? czy jak założę nowe konto teraz to bd miał dostęp do bety która odbędzie się w ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w empiku kupiłem pre-order do swtora za 20zł. Jadąc do domu przypomniało mi się, że za chodzenie na angielski do empik school dostałem kupon rabatowy -10% na zakupy w empiku. Orientuje się ktoś może czy kupując w empiku w dniu premiery swtora mógłbym użyć tego kuponu? Czyli 190zł - 20zł - 10%. Na tym rabacie jest napisane, że nie można tego łączyć z innymi promocjami, jednakże moim zdaniem pre-order to nie promocja. Jak myślicie, zadziałało by wspomniane przeze mnie "combo" zniżkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 18:39, Rizzan napisał:

Dzisiaj w empiku kupiłem pre-order do swtora za 20zł. Jadąc do domu przypomniało mi się,
że za chodzenie na angielski do empik school dostałem kupon rabatowy -10% na zakupy w
empiku. Orientuje się ktoś może czy kupując w empiku w dniu premiery swtora mógłbym użyć
tego kuponu? Czyli 190zł - 20zł - 10%. Na tym rabacie jest napisane, że nie można tego
łączyć z innymi promocjami, jednakże moim zdaniem pre-order to nie promocja. Jak myślicie,
zadziałało by wspomniane przeze mnie "combo" zniżkowe?


najlepiej to po prostu zapytaj kogos z obslugi empiku ;)

powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 18:30, Rambos napisał:

Mam pytanie, czy jak grałem na poprzedniej becie, to nie zagram na tamtym koncie na aktualnej?
Jak się dostać do tej bety która teraz będzie? czy jak założę nowe konto teraz to bd
miał dostęp do bety która odbędzie się w ten weekend?


Ja bralem udzial w poprzedniej becie w weekend i na to samo konto dostalem zaproszenie na ta. Z tym ze ja duzo do nich pisalem, opisywalem bledy, pozniej mi przyslali na emaila link a w nim kilka stron pytan to tez to uzupelnilem, a takze dodalem pare rzeczy od siebie.

Nie sadze zeby postacie z bety przechodzily do pelnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zaproszenie do własnie zaczynajacej sie bety w czwartek. To będzie mój 2gi Beta testting weekend.
2 tygodnie do premiery !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Skwark- dzięki wielkie za wyjaśnienie. Zastanowię się nad grą na takim serwerze, bo jakby nie patrzeć odgrywanie postaci np. przechadzającej się po mieście może być ciekawym przerywnikiem od właściwej części gry.

Co do beta weekendu to sądziłem, że poprzedni był ostatni. Ale może i lepiej- dowiemy się, co poprawili w stosunku do zeszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może wolne konto? Tzn dostał się na bete ale nie ma czasu grać czy coś, bo bardzo chętnie potestowałbym pare rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu udostepnili AA, ale musze przyznac ze na poczatku jak wszedlem to mialem 13 fps tylko. Wokol mnie biegalo chyba z 50 osob, moze dlatego, pozniej bylo juz lepiej, kolo 50-60 fps. Gra z antyanalizingiem wyglada znacznie lepiej.

Nie rozumiem dlaczego PvP nie ma podzialu na levele, np. 10-20, 21-30, 31-40 etc, troche bez sensu walczyc na 15 lv z 27 lv, nawet jesli dostane boost do dmg i zycia, to nadal nie mam wielu skilli.

Oprocz tego gra nie wiele sie zmienila. Nieco inny log out, nie ma tez juz pytan po wykonaniu qesta czy przy wychodzeniu z gry. Generalnie zrobilem sobie instance Black Talon i bylo calkiem fajnie. Grupowe rozmowy daja wiele frajdy szczegolnie jak wszyscy sa jednomyslnie nastawieni na szerzenie zla w galaktyce ;)

Wiele starych bledow pozostalo. Na pvp nadal tnie sie dzwiek szczegolnie na Huttball, czasem gra tez przylaguje. Zdarzylo mi sie tez w instancji ze moja postac strzelala dalej do moba ktory dawno nie zyl przez dobre kolejna minute.

Nie mialem za to problemow z lootowaniem, wychodzeniem z gry czy relogiem. Nawet przy pierwszym zalogowaniu wszystko odbylo sie blyskawicznie...jedynie co to mam wrazenie ze loadingi poziomow sa znacznie dluzsze, byc moze to wina ustawienia AA na High.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej innej gry moglibyście porównać grafikę w The Old Republic? Oglądam sobie screeny i szczerze powiedziawszy to pod tym względem gra nie zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 08:37, HumanGhost napisał:

Do jakiej innej gry moglibyście porównać grafikę w The Old Republic? Oglądam sobie screeny
i szczerze powiedziawszy to pod tym względem gra nie zachwyca.


Mi grafika bardzo kojarzy się z serialem Clone Wars. I powiem ci, że jak oglądałem screeny i filmiki to oprawa graficzna mnie odpychała, ale jak zagrałem to zaczęła mi się nawet podobać. Jednakże nadal uważam, że jest gorsza od KoTORa II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co się dzieję z EK star warsów ? Skoro ktoś składa zamówienie przedpremierowe to powinien mieć zapewniony swój egzemplarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 16:33, miodus napisał:

co się dzieję z EK star warsów ? Skoro ktoś składa zamówienie przedpremierowe to powinien
mieć zapewniony swój egzemplarz...

I chyba ma. Nie sądzę, aby gram.pl otrzymało więcej pre-order packów niż EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2011 o 09:15, Quallor napisał:

@Gosu- jaką masz kartę graficzną? Chciałbym mieć jakieś porównanie.


Radeon XFX 6970 2048 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować