Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 23:58, Gosu napisał:

Wychodzi na to ze jednak od 13, dziwne...wydawalo mi sie ze zawsze mowili 15.

Zle ci? Im wczesniej tym lepiej, ja juz sie nie moge doczekac. Licze, ze dostane sie w pierwszym rzucie. Pre-ordera wklepalem jeszcze w lipcu, wiec jest szansa. Gildie wypasiona juz mam, z RIFTa zreszta, pewny spot na rajdach tez. Nic tylko czekac i grac. Juz ponad 2 miesiace jestem bez zadnego MMO, czas najwyzszy sie znowu uzaleznic. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:48, Gosu napisał:

Od 13 zacznaja wysylac dopiero powiadomienia. Od 15 dopiero zaczna sie early access do
gry ktore opierac sie beda na tym jak wczesniej ktos zarejestrowal swoj pre order kod.


A nie prawda, early access jest od 13 już. Potwierdził to Stephen Reid, czy jak mu tam, na Tweeterze. Więc szykujta się :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 00:37, Nalia napisał:

A nie prawda, early access jest od 13 już. Potwierdził to Stephen Reid, czy jak mu tam,
na Tweeterze. Więc szykujta się :D.


A dokładniej 13.12(wtorek) o 13:00 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 00:27, gothicsheep napisał:

> Wychodzi na to ze jednak od 13, dziwne...wydawalo mi sie ze zawsze mowili 15.
Zle ci? Im wczesniej tym lepiej, ja juz sie nie moge doczekac. Licze, ze dostane sie
w pierwszym rzucie. Pre-ordera wklepalem jeszcze w lipcu, wiec jest szansa. Gildie wypasiona
juz mam, z RIFTa zreszta, pewny spot na rajdach tez. Nic tylko czekac i grac. Juz ponad
2 miesiace jestem bez zadnego MMO, czas najwyzszy sie znowu uzaleznic. ;P



Tez zamowilem w Lipcu kolekcjonerska, bralem tez udzial w 2 betach, ale sie nie nastawiam ze 13 dostane dostep do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie. Jeśli dopiero co kupiłem w empiku preorder packa, i zarejestrowałem go sobie na stronie TOR-a. To jakimś sposobem mogę sprawić by zamawiając grę przez internet dostać za niego zniżkę? Czy jedynie gdy pójdę do empiku w dniu premiery, wraz z rachunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 00:59, Gosu napisał:

Tez zamowilem w Lipcu kolekcjonerska, bralem tez udzial w 2 betach, ale sie nie nastawiam
ze 13 dostane dostep do gry.


A kiedy zarejestrowałeś pre-ordera na oficjalnej stronie? Bo jeśli w lipcu, to powinieneś zacząć 13/14.

@atton -> pytaj się sklepu w którym zamawiasz grę ;) W teorii jak im pokażesz rachunek itd to powinni uznać zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 14:41, igor1_2_3 napisał:

Na jakich serwerach graliście na becie, Amerykańskich czy Europejskich? Nie wiem na jaki
się zdecydować.


Serwery się różnią wielkością opóźnienia. Więc jeśli mieszkasz w Europie to doradzam europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie grałem na serwerze US i opóźnienie absolutnie nie jest problemem. Maksymalny ping jaki tam miałem to 190. Sam bym tam grał, ale powstrzymuje mnie różnica czasowa. Kiedy amerykanie zaczynają rajdy, u nas jest około 3-4 rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sie nie napalal za bardzo na ten early acess. Jak bedzie duzo ludzi to moze sie okazac ze wogule sie czesc nie zalapie mimo ze preorderowali. Dla mnie wogule temat dosc ciekawy bo w sumie preorderujac sie zobowiazali rozpoczac swiadczenie uslugi w konkretnym czasie. Teraz uzalerzniaja to od tego kto kiedy sie zarejestrowal. Jesli mnie pamiec nie myli to w kilku krajach naszego euro kolhozu teoretycznie osoby ktore nie moga grac tego 15 moga domagac sie reklamacji preorderu. Tylko komu by sie chcialo sadzic o rownowartosc 20zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to zupełnie zwisa...
Po becie byłem sceptyczny i stwierdziłem - nie nie kupuję tego...
Potem miałem moment - a co tam, mam kasę, kupie, pogram te 30 dni, dam szanse, w końcu jestem starym fanem KOTORów, ta beta przecież nie była jakaś tragiczna, była tylko trochę nijaka...
A teraz - dostałem pre-order packa w prezencie, co prawda na wersję standardową ale EK i tak była nieciekawa.
Suma summarum samego TORa dostaję za free, jeśli te pierwsze 30 dni będzie fajne, rozgrzeszę się na te 110zł i kupie subskrypcję na 60 dni.
Podchodzie do tej gry teraz na totalnym luzie, zagram 15stego - spoko, nie zagram, też spoko, poczekam nie ma spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie tez bo raczej przez prace przed 20 nie zagram ale generalnie tematyka praw konsumenta w grach(zwlaszcza mmo) jest w sumie dosc ciekawa bo opiera sie w duzym stopniu na zasadzie co nam ujdzie na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej boli forma nieuczciwego abonamentu względem graczy.
Powinniśmy płacić owszem - ale nie za abonament od np 10tego do 10tego, tylko abonament za 30 dni gry ale rozliczony na godziny, kupuje 30 dni to daje 720 godzin, np w poniedziałek pogram 10h a we wtorek tylko 3.
Człowiek który pracuje nie jest w stanie wykorzystać opłacanego czasu gry w sposób uczciwy, zawsze traci.
Ba - każdy kto ma życie prywatne nie jest w stanie tego wykorzystać.
Gdyby rozliczano to w formie godzin było by moim zdanie to najbliższe uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby, byłoby. Ale niekoniecznie by się to opłacało- weź pod uwagę, że uczniowie w wakacje musieliby płacić dwu-trzykrotnie więcej za grę, niż w czasie roku szkolnego. Oczywiście wszystko zależy od ceny za godzinę, ale nie sądzę, aby opłacało się to nam, graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 18:16, Pietro87 napisał:

Mnie tam najbardziej boli forma nieuczciwego abonamentu względem graczy.
Powinniśmy płacić owszem - ale nie za abonament od np 10tego do 10tego, tylko abonament
za 30 dni gry ale rozliczony na godziny, kupuje 30 dni to daje 720 godzin, np w poniedziałek
pogram 10h a we wtorek tylko 3.
Człowiek który pracuje nie jest w stanie wykorzystać opłacanego czasu gry w sposób uczciwy,
zawsze traci.
Ba - każdy kto ma życie prywatne nie jest w stanie tego wykorzystać.
Gdyby rozliczano to w formie godzin było by moim zdanie to najbliższe uczciwości.


Może by dla ludzi abonament na godziny okazał się atrakcyjniejszy, ale firmie mogłoby się to średnio przy aktualnych cenach opłacać. Weźmy kogoś kto gra np 4h dziennie. Taki abonament starczył by mu na 180 dni. Więc BW musiałoby tak ustalić ceny by im się taka forma opłacała, jednakże nie wydaje mi się by wtedy dla naszego portfela było to korzystne. Z resztą nie wydaje mi się by 100zł co dwa miesiące to był aż taki wielki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100zł na dwa miechy - fakt to est dosyć rozsądny jak na dziś wydatek abonamentowy i nie mam problemu z tą ceną, problem natomiast mam z faktem, że są miesiące gdzie ja z tego pogram 4 dni po 4-6 godzin i wtedy 100zł za 4 dni grania to jest horrendalny wydatek.
Ja mam prace, mam znajomych i rodzinę, mmo nie jest moim życiem, nie mam zamiaru tam no-lifeowac 24/7 i dostaję w dupę.
Nawet forma opłaty za dni była by uczciwsza - kupuje 30 dni, tego dnia którego grę odpalę - tracę z wykupionej puli jeden dzień [nawet jeśli ja odpalę na 1-2-15 min, mimo wszystko i tak było by to bardziej fair niż obecny system]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, kiedy jeszcze grałem w WoWa miałem tygodnie, w których logowałem się 1-2 razy na 2h~. Ale najwyraźniej skoro żadene nieazjatyckie mmo nie ma abonamentu na godziny to znaczy, że obecny abonament się firmom opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że się firmom opłaca jest niepodważalne =)
To, że zupełnie nie opłaca się nam [nie licząc no-lifeów, ale takich się mija szerokim łukiem, bo z nimi przeważnie nie da się ani normalnie grac ani nawet rozmawiać jak z normalnymi ludźmi o czymkolwiek oprócz danej gry] to zupełnie inna sprawa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować