Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Właśnie ten progress vid mnie najbardziej rozdarł która drogę wybrać =)
Ale pierdziele - pierwsza myśl jak tylko zapowiedziano inquisitora i spec assasina była - biorę to, zgodnie z tym czym się kierowałem zawsze w systemie papierowym i kotorach...
Rozwala mnie jedynie fakt, że armor z finału filmiku to lvl 50 tier 1 PVP gear T.T
Wygląda świetnie, ale na grzyba mi on skoro jest PVP... za to PVE gear na lv 50 wygląda jak shit....
Trzeba będzie sobie pewnie coś fajnego samemu wycraftowac, ale iść droga "hardkora" i robić PVE w PVP gearze xD

Mam tez nadzieję, że istnieją jakieś inne dropy na lvl 50 pod PVE niż te które zaprezentowali.... bo jak nie to design tych obecnych ssie niemiłosiernie [rogi a''la mamut... czapka jak u papieża WTF o.0... PVP gear przynajmniej przypomina jakiś szamański gear i wygląda całkiem fajnie...]


Pewnie - to są szczegóły, bo liczy się efektywność danego ekwipunku, co nie zmienia faktu, że bieganie w stroju przypominającym emo-papieża demoluje wrażenia estetyczne rozgrywki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam co piszecie i tak się astanawiam się czy warto zakupić pełnego klienta plus początkowe 2-3 m-ce abonamentu SWTOR. Będzie to ponad 300 zł. Nie ukrywam, ze to niebagatelna sumka. Czy naprawdę warto zainwestować w ten tytuł? Czy nie będzie to zbyt infantylna pordukcja pokroju WoW''a? Niestety nie miałem możliwości i czasu zagrać w betę, więc tutaj będę stratny. Czy może jako osoba lubiąca "dojrzalsze" klimaty powinienem zainwestować w EVE Online lub World of Tanks (też nie miałem okazji pograć). W EVE odradzano mi grać na ten moment, ze względu na wielkie doświadczenie większości graczy i nieprzyjazność środowiska dla nowicjuszy... Więc zastanawiam się co wybrać, a nie ukrywam, że w przerwie świątecznej przydałoby się przetestować nowe MMO. Czy zatem warto zainwestować w SWTOR? Osobiście jestem wielkim fanem uniwersum SW, ale to nie jest decydujące kryterium... Tak naprawdę boję się infantylizmu oraz uproszczeń i nudy tej produkcji (i po części także infantylizmu większości graczy na serwerach). Oczywiście nie chcę nikogo urazić. Doradzicie coś konstruktywnego? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym mmo znajdziesz mało rozwiniętych umysłowo graczy, wątpię, aby TOR się jakoś różnił pod tym względem. Opinie o samej grze natomiast są dość sprzeczne... Może spróbuj obejrzeć pare filmików na YouTube z ostatniego miesiąca? Powinno wystarczyć aby wyrobić sobie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie zalapales sie na open beta weekend. Sam mialem bardzo mieszane uczucia ale jak troche pogralem w bete to sie przekonalem ze jednak warto dac TOR szanse.

EVE nie jest nieprzyjazne raczej jest to typ gry gdzie trzeba sie najpierw nauczyc chodzic zanim sie zacznie biegac. Znalezc korporacje treningowa i dopiero potem wypuszczac sie na glebokie wody. Tak jak z WOT w sumie niby prosta gra ale zeby byc dobrym trzeba wiedziec gdzie przycelowac, ktore miejsca sa dobre do chowania przed arta, jak robic uniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to żeby było jasne dla wszystkich którzy zastanawiają sie jak działał pre-order pack i co z wcześniejszym dostępem. Ale po kolei.

Wcześniejszy dostęp zaczyna się od 13stego grudnia. Od tegoż dnia BW zacznie wysyłać maile do kolejnych graczy pozwalając im na rozpoczęcie gry.

Pre-order code działa na zasadzie kodu na czas grania, pozwala na wcześniejsze rozpoczęcie gry do 7 dni włącznie, czyli dla szczęśliwców od 13stego do 20stego.
Po Premierze czyli 20stego grudnia ważność tegoż kodu wygasa i aby grać dalej trzeba będzie wbić kod z edycji standardowej pozwalający na pierwsze 30 dni grania.

Klienta gry mogą już pobierać wszyscy którzy wstukali swoje kody na pre-order.
Grę można spokojnie zainstalować i czekać na swój e-mail informujący o wstępie na serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na swoje pytanie dostałeś powyżej o.0
Pre-order code daje pierwsze 1-7 dni grania [jeśli ktoś ma fart i dostanie się już od 13stego to 7 dni, ten kto ma pecha i dostanie się np 19stego dostanie 1 dzień], kod z edycji standardowej daje subskrypcje na kolejne 30 dni.
Sprawdź co masz wpisane w sekcji My Account -> Code Redemption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 11:08, Pietro87 napisał:

Sprawdź co masz wpisane w sekcji My Account -> Code Redemption


Właśnie cały czas o to chodzi, ŻE NIE MAM NIC! Klucz przepadł, a googlując widzę, że nie tylko ja mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu kodu w poniższej sekcji jak na obrazku nic nie ma ?
Nie ma wcale Pre-Order History ?
Skrajnie dziwne o.0
W takim wypadku to faktycznie tylko na support, ale biorąc pod uwagę natłok graczy i fakt, że masa z nich pewnie pisze do nich takie gówna jak np "muj launczer nie pobiera mi z pełnom prendkościom, co mam zropić?" [zamiast pomyśleć, że jak pobiera z jednego serwera z milion osób to transfer leci na ryj] - i takich parapetów jest masa, to mogą mieć problem z odpowiadaniem relatywnie szybko.
Przy ponownej próbie wprowadzenia kodu dostajesz info, że już go zużyto tak ?

20111210112745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 11:30, Pietro87 napisał:

Przy ponownej próbie wprowadzenia kodu dostajesz info, że już go zużyto tak ?


Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Miałem komunikat, że klucz przyjęto, następnie po odświeżeniu strony okazało się, że jest w trakcie konserwacji i do dziś ani śladu klucza. Grę udało mi się już pobrać z bezpośredniego linka, jednak pojawia się komunikat o braku subskrypcji. na swoim koncie nie mam przycisku DOWNLOAD, a po zarejestrowaniu pre-ordera powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie coś się uwaliło z ich strony, pozostaje ci co najwyżej napisać jakieś ponaglenie na support, ale biorąc pod uwagę parcie graczy na TORa to ten support jest zapewne dosłownie zawalony wiadomościami, zwłaszcza teraz jak konserwacja forum rusza i wszystkie potencjalne oszołomy wysyłają pewnie swoje głupie/bezsensowne pytania prosto na linie supportu.
Ale próbuj, może ci się pofarci i trafisz kogoś kto się zajmie tym problemem, zapobiegawczo naszykuj sobie zdjęcie pudełka z pre-orderem i karty z kodem jako ewentualnego dowodu na zakupiony egzemplarz pre-orderu jeśli cie poproszą o potwierdzenie w takiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 00:31, Pietro87 napisał:

Właśnie ten progress vid mnie najbardziej rozdarł która drogę wybrać =)
Ale pierdziele - pierwsza myśl jak tylko zapowiedziano inquisitora i spec assasina była
- biorę to, zgodnie z tym czym się kierowałem zawsze w systemie papierowym i kotorach...
Rozwala mnie jedynie fakt, że armor z finału filmiku to lvl 50 tier 1 PVP gear T.T
Wygląda świetnie, ale na grzyba mi on skoro jest PVP... za to PVE gear na lv 50 wygląda
jak shit....
Trzeba będzie sobie pewnie coś fajnego samemu wycraftowac, ale iść droga "hardkora" i
robić PVE w PVP gearze xD

Mam tez nadzieję, że istnieją jakieś inne dropy na lvl 50 pod PVE niż te które zaprezentowali....
bo jak nie to design tych obecnych ssie niemiłosiernie [rogi a''la mamut... czapka jak
u papieża WTF o.0... PVP gear przynajmniej przypomina jakiś szamański gear i wygląda
całkiem fajnie...]


Pewnie - to są szczegóły, bo liczy się efektywność danego ekwipunku, co nie zmienia faktu,
że bieganie w stroju przypominającym emo-papieża demoluje wrażenia estetyczne rozgrywki
=)



A gdzie są pokazane tiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do was panowie
2 komputery - 2 instalki SWTOR-a na laptopie grałem podczas beta testów, bez problemu uruchamiam patchera,
na stacjonarce chcę sobie ściągnąć pre-instalkę, dostaję informację Unable retrieve patch data check network connection ;)

Niestworzone cuda na kiju nic dodać nic ująć

Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był taki błąd i na becie przy zmianie builda. O ile pamiętam albo trzeba było próbować aż do skutku albo może spróbuj np. przeinstalować loadera, a na drugim kompie pamiętaj, żeby się "twardo" wylogować z konta na SWTOR i zalogujesz się potem na stacjonarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnij cytaty =)
Tiery były pokazane na forum, ale teraz niestety nic z tego nie wygrzebiesz bo forum przechodzi wipe przed startem wcześniejszego dostępu który odbędzie się już 13stego grudnia.

Generalnie jak na mój gust - design ekwipunku do PVP wygląda zarówno u Sith Wariora jak i u Inquisitora dużo lepiej niż graty do PVE [mowa o end-game gratach na lvl 50]

Z kolei sporo ekwipunku z przedziału poziomów 20-40 designem przebija prawie wszystko co stworzono na lvl 50 [oprócz moim zdaniem gratów PVP dla Inquisitora - ale to jest kwestia stricte gustu, ot mi pasuje taki mroczno-szamański design =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie jestem na 100% pewien ale chyba termin rejestracji kodow preorderowych byl do ostatniego listopada czy jakos tak zeby sie zalapac na early acess.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 15:19, Asheren napisał:

Hmm nie jestem na 100% pewien ale chyba termin rejestracji kodow preorderowych byl do
ostatniego listopada czy jakos tak zeby sie zalapac na early acess.


To jak zarejestrowałem 4 grudnia to nic nie dostane z early accessu? ._.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 15:19, Asheren napisał:

Hmm nie jestem na 100% pewien ale chyba termin rejestracji kodow preorderowych byl do
ostatniego listopada czy jakos tak zeby sie zalapac na early acess.


Ja 2 grudnia dostałem nawet mejla od BW, że jak zarejestruję pre-order to dostanę do 5 dni early access. Swoją drogą to śmieszne, że 20 dni przed premierą wmawiają ludziom, że mogą dostać więcej niż jeden dzień wcześniejszego dostępu.

@Viitrik
Ja zarejestrowałem 2 grudnia i na swtor.com mam napisane, że dostanę early access.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2011 o 15:30, Asheren napisał:


No ja bym powiedzial ze w przypadku TOR jest wprost odwrotnie wiele rzeczy jest nowych
albo zrobione inaczej niz w kazdym innym mmo. Companions, indywidualne storyline dla
kazdej klasy postaci poza noobzone. (co jest moim zdaniem najwiekszym atutem TOR bo lvlowanie
alta potrafi byc kosmicznie nudne jak sie robi po raz 3-4 te same questy)

To był ironiczny ukłon w stronę Shinigami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz się zarejestrować nawet dziś, zapewne dostaniesz wtedy tylko 1-2 dni wcześniejszego dostępu.
Najwięcej czyli 7 dni - dostaną ci co zarejestrowali pre-ordery najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować