Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 19:46, Pietro87 napisał:

Ekhem early rusza od 13stego czyli ani jutro, ani we wtorek a dopiero we środę =)

Tutaj wyjaśniłem wszystko odnośnie tego jak i od kiedy działa wcześniejszy dostęp :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1386


13tego czyli wtorek - wiadomo ze pewnie czasu amerykańskiego ale to tylko 8 h różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2011 o 19:48, Angmir napisał:

13tego czyli wtorek - wiadomo ze pewnie czasu amerykańskiego ale to tylko 8 h różnicy



Waaaa faktycznie, popierniczyły mi się dni, myślałem, że dziś 10ty a to już 11 xP
Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze juz tak szybko dostaniecie pudelko z gra. U mnie w GameStopie maja nakazane wydac gre dopiero 20, wiec mi powiedzieli odrazu ze gre zaczne wczesniej ale pudelko dostane dopiero 20 grudnia, inaczej beda mieli problemy z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 21:03, Gosu napisał:

Ciekawe ze juz tak szybko dostaniecie pudelko z gra. U mnie w GameStopie maja nakazane
wydac gre dopiero 20, wiec mi powiedzieli odrazu ze gre zaczne wczesniej ale pudelko
dostane dopiero 20 grudnia, inaczej beda mieli problemy z prawem.


Podobno klucze z Origin będą rozsyłane wcześnie, tj. w przyszłym tygodniu. Tak przynajmniej wyszło od pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 22:50, Deathscythe napisał:

Podobno klucze z Origin będą rozsyłane wcześnie, tj. w przyszłym tygodniu. Tak przynajmniej
wyszło od pomocy technicznej.


Prawdopodobnie już 13, ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie odnośnie wykupywania abonamentu. Jak kupię sobie abonament na 60 dni, to od momentu wpisania kodu lub jakiejkolwiek innej czynności aktywującej kartę pre paid leci mi czas abonamentu? Te 60 dni mam na zabawę nie zależnie od tego czy gram w tym czasie czy nie?

Jak ktoś już pytał o to na forum albo nawet był gdzieś temat o tym zagadnieniu i była odpowiedź to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 10:43, piciowy napisał:

Te 60 dni mam na zabawę nie zależnie od tego czy gram w tym czasie czy nie?


Nawet jeśli nie zalogujesz się do gry po dodaniu kodu przez te dwa miesiące czas będzie leciał. Taka chora polityka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To się ubawiłem...
Wiesz, drogi Watsonie wolę już mój świat z klapkami,niż Twój w którym jedynie uznajesz że coś jest złe a nie podajesz konkretnie jak to naprawić lub czym zastąpić. Miejmy nadzieję że to Ci minie gdy wkroczysz w etap dojrzałości, również emocjonalnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... oprócz innowacyjnej w kwestii pełnego voice actingu i cut-scenek systemu fabularnego TOR to jest czysta kalka najlepszych pomysłów wyeksploatowanych już w innych mmo.
Plusem jest fakt, że te pomysły udało się bardzo dobrze połączyć i stworzyć wyjątkowo przyjemny co-op, całkiem znośne pvp [choć dla mnie po becie pvp w TORze to jest jedynie dodatek do PVE, ale generalnie zawsze wyżej stawiałem co-opa ponad pvp] i całkiem przyjemny świat w znanym uniwersum [jak się przymknie oko na fakt, że kompletnie nie trzyma się kupy względem lore sw da się żyć]

Ale nazywanie TORa jakaś mega innowacyjną rewolucją - no oddajmy sobie trochę sprawiedliwości panie kolego, oprócz pełnego voice-actingu dla fanów gier SP nie ma tu zupełnie nic czego już by gdzieś się nie dało zobaczyć i wyeksploatować do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 13:35, mufur napisał:

To się ubawiłem...


Pewnie, ja też Twoim poprzednim i tym postem ;)

Dnia 12.12.2011 o 13:35, mufur napisał:

Wiesz, drogi Watsonie wolę już mój świat z klapkami,niż Twój w którym jedynie uznajesz
że coś jest złe a nie podajesz konkretnie jak to naprawić lub czym zastąpić.


Wskaż mi proszę gdzie napisałem, że coś jest złe. Uznaje to wszystko za panujące ramy gatunku, czego ty jakimś cudem nie możesz zrozumieć. Mam już świadomość, że lubisz swoje klapki ale dostrzeganie czegoś czego nie ma raczej Ci nie służy.

Dnia 12.12.2011 o 13:35, mufur napisał:

Miejmy nadzieję że to Ci minie gdy wkroczysz w etap dojrzałości, również emocjonalnej ;)


Napisałbym coś, ale prawdopodobnie i tak tego nie zrozumiesz ale zinterpretujesz na własną modłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 13:50, Pietro87 napisał:

Bez przesady... oprócz innowacyjnej w kwestii pełnego voice actingu i cut-scenek systemu
fabularnego TOR to jest czysta kalka najlepszych pomysłów wyeksploatowanych już w innych
mmo.
Plusem jest fakt, że te pomysły udało się bardzo dobrze połączyć i stworzyć wyjątkowo
przyjemny co-op, całkiem znośne pvp [choć dla mnie po becie pvp w TORze to jest jedynie
dodatek do PVE, ale generalnie zawsze wyżej stawiałem co-opa ponad pvp] i całkiem przyjemny
świat w znanym uniwersum [jak się przymknie oko na fakt, że kompletnie nie trzyma się
kupy względem lore sw da się żyć]

Ale nazywanie TORa jakaś mega innowacyjną rewolucją - no oddajmy sobie trochę sprawiedliwości
panie kolego, oprócz pełnego voice-actingu dla fanów gier SP nie ma tu zupełnie nic czego
już by gdzieś się nie dało zobaczyć i wyeksploatować do granic możliwości.


Ależ ja nigdzie nie napisałem że TOR to rewolucja (bo nią nie jest). Jednak narzekania na temat jego wtórności wywołują u mnie już odruch wymiotny jeśli nie stoi za tym jakikolwiek konkretny przykład który wprowadziłby ową innowacyjność. Jeśli kogoś mierzi to jak wygląda TOR i jaką posiada mechanikę to może niech go sobie odpuści, po co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewna porcja narzekań wiąże się zapewne z tym, że ludzie oczekiwali po tym uniwersum znacznie więcej.
Tu był potencjał połączenia pełnej fabuły typu single player, na wysokim jakościowo poziomie z typową mechaniką WoWa w kwestii batalii naziemnych, że tak to ujmę i jednocześnie dorzucenie elementów np z EVE gdzie ekonomia i batalie kosmiczne grały by pierwsze skrzypce.
Oczywiście ja tu rzucam ogólnikami, ale dużo osób oczekiwało po tym tytule zupełnie czego innego niż to co dostaniemy.

Ja - osobiście czepiam się tylko mordowaniu lore poprzez głupawe niespójności fabularne, ale jestem w stanie z tym żyć. Beta dała mi sporo frajdy, początkowo byłem mega sceptyczny, ale potem jakoś tak mi przeszło samo z siebie.

Nota bene - odtwórczy TOR ? No jest odtwórczy w pytę i co z tego =)
Kto szuka jakiś rewolucji to albo niech wraca do EVE, tudzież niech pogrywa sobie w Wakfu lub Ragnaroka, tam znajdzie bogate i złożone systemy rozgrywki z których wszystkie nowsze produkcje zrzynają [oprócz Wakfu, które samo jest nowa produkcja, aczkolwiek znacznie odbiega od kanonów mmo, bo to gra stylizowana an taktycznych jrpgach, której market i niejako władze maja w rekach gracze, nie ma tam prawie questów, nie ma sklepów ludzie tworzą całą ekonomie]


Ja w TORze nie szukam innowacji, ja tu szukam oklepanej ale dobrze podanej porcji rozrywki - po becie wiem, ze takowa do grania w co-opie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:02, Shinigami napisał:

> To się ubawiłem...

... dostrzeganie czegoś czego nie ma raczej Ci nie służy.

Piękne stwierdzenie, i jakie poprawne gramatycznie ;)

Dnia 12.12.2011 o 14:02, Shinigami napisał:

Napisałbym coś, ale prawdopodobnie i tak tego nie zrozumiesz ale zinterpretujesz na własną
modłę ;)

Masz jakiś problem z "ale"? bo urzywasz go nagminnie, niekoniecznie tam gdzie jego miejsce.

Tyle mojego offtopu, a całą zaistniałą sytuację puszczam w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:20, mufur napisał:

Tyle mojego offtopu, a całą zaistniałą sytuację puszczam w niepamięć.


Z braku konkretnych argumentów zaczynasz bawić się w polonistę? Sprawdź definicję, oraz jeśli chcesz możesz zamienić ale na albo ;)

Dnia 12.12.2011 o 14:20, mufur napisał:

urzywasz go nagminnie


Proponuję użyć słownika, tak from time to time ;)

Każde pytanie czy argument który wystosowałem spotykał się ciszą, rozumiem, że niewygodnie tak się tłumaczyć, dlatego nie mam wątpliwości dlaczego w taki sposób kończysz rozmowę. Którą zresztą sam zainicjowałeś ;)

EOT, as you wish ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:31, Shinigami napisał:


Z braku konkretnych argumentów zaczynasz bawić się w polonistę? Sprawdź definicję, oraz
jeśli chcesz możesz zamienić ale na albo ;)


Argumenty o które ja prosiłem również pozostały bez echa.

Dnia 12.12.2011 o 14:31, Shinigami napisał:

Proponuję użyć słownika, tak from time to time ;)


wieć jednak minimum wiedzy posiadasz, więcej sprawdzał Cię nie będę ;)

Dnia 12.12.2011 o 14:31, Shinigami napisał:


Każde pytanie czy argument który wystosowałem spotykał się ciszą, rozumiem, że niewygodnie
tak się tłumaczyć, dlatego nie mam wątpliwości dlaczego w taki sposób kończysz rozmowę.
Którą zresztą sam zainicjowałeś ;)


Kończę bo nic to nie wnosi do tematu, a podobne "pyskówki" mogę mieć w pracy - ze studentami.

Dnia 12.12.2011 o 14:31, Shinigami napisał:

EOT, as you wish ;)


A Ty co złota rybka czy dżin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:39, Skwark napisał:

Rany panowie co jest z wami? Kolejni w kolejce by walczyć na klawiatury?


Gdzieżby, ale jeśli ktoś ostentacyjnie wmawia Ci coś czego nie powiedziałeś ignorując wszystkie pytania to aż palce świerzbią żeby odpowiedzieć.

TOR''a zakupiłem nawet niejednego, ruble to jednak dobra waluta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować