Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 14:47, mufur napisał:

Argumenty o które ja prosiłem również pozostały bez echa.


Zagraj w EVE - wszystko stanie się jasne. Myślałem, że coś do Ciebie trafiło, widzę jednak, że bardzo się myliłem.

Dnia 12.12.2011 o 14:47, mufur napisał:

wieć jednak minimum wiedzy posiadasz, więcej sprawdzał Cię nie będę ;)


Byka obrócić w żart, wygodnie nie powiem, szczególnie wytykając komuś błędy ;)

Dnia 12.12.2011 o 14:47, mufur napisał:

Kończę bo nic to nie wnosi do tematu, a podobne "pyskówki" mogę mieć w pracy - ze studentami.


Co drugi przed monitorem to profesor, współczuję Twoim wyimaginowanym studentom. Szczerze.

Dnia 12.12.2011 o 14:47, mufur napisał:

A Ty co złota rybka czy dżin? ;)


Sprawdź w słowniku wszystko stanie się jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakiej innowacji sie kto spodziewal, ja juz po gameplayach ogladanych na youtube wiedzialem ze systemem walki, rozwoj postaci, ogolnie caly ten system znam z WoW. Inni moga znac go ze starszych gier niz pordukcja bllizarda, i tak dalej i tak dalej. Po zagraniu dwukrotnie w bete moge smialo stwierdzic ze mimo 6 lat spedzonych w World of Warcraft i tak duzego podobienstwa SW do niego, nie pomyslalem o Warcrafcie nawet przez chwile. Dzieki fabule i Voice acting tak sie wczulem w mojego Bounty Huntera ze nie patrzylem nawet na swoj level, ciagle mialem wrazenie ze gram w nowa gre w swiecie Star Warsa. Jak dla mnie gra jest taka jaka chcialem zeby byla, wykorzystuje juz sprawdzony system walki i dorzuca pare wlasnych swietnych pomyslow. Nie bede sie spieral co do Lore tej gry, bo nigdy az tak nie wnikalem w swiat Gwiezdnych Wojen, ale ogladalem ten caly Timeline na oficjalnej stronie i wydawalo mi sie ze wszystko trzyma sie kupy. Teraz jestem w trakcie ogladania calej sagi na Blue-Rayu. Teraz z niecierpliwoscia i nadzieja czekam na maila od Bioware :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 16:10, Gosu napisał:

Teraz jestem w trakcie ogladania calej sagi na Blue-Rayu.


Widzę podobny plan, do tej pory uporałem się ze starą częścią sagi mimo tylu lat za sobą sprawia wiele radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 16:20, Shinigami napisał:

> Teraz jestem w trakcie ogladania calej sagi na Blue-Rayu.

Widzę podobny plan, do tej pory uporałem się ze starą częścią sagi mimo tylu lat za sobą
sprawia wiele radości :)


Ja zaczalem od nowych pierwszych trzech czesci, teraz jak to pisze w tle leci starsza ''New Hope'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Timeline i fabuła jakoś się kupy trzymają, już niektóre natomiast eventy w grze bynajmniej.
Taki hutball - kto to widział, żeby jedi mordowali się tam nawzajem za kasę xD
Czy na tattoine pvp arena gdzie nie ma restrykcji czyli walki typu jedi vs jedi dozwolone.
Oczywiście to są zrozumiałe uproszczenia i nie da się ich uniknąć [no chyba, że ktoś postawił by w BW serwer czysto RP i zablokował takie absurdy]

Wiele osób będzie na TORa psioczyć bo oni chcą świetnego mmo w świcie Sw i jednocześnie dostać nowego KOTORa 3 w typowym oddzielnym tytule SP.
Tu natomiast dostajemy grę podobną nieco do GW w swoich założeniach, czyli świetny co-op, opcjonalny bo główna fabuła zrobiona w jakości takiej jak gry SP jest bezproblemowo do ukończenia solo, oraz pvp jako dodatek do bardzo dobrze zmontowanego pve.

Ja - dostaję to czego oczekiwałem po tej grze, dostaję spadkobierce KOTORów, grę w której nawet zrobienie alta będzie się wiązać z przyjemnym fabularnym lvlowaniem a nie beznamiętnym nudnym grindem i powtarzaniem identycznych oklepanych zadań.
Osobiście - ja jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy [pewnie - fajnie by było gdyby TOR był czymś wielkim, rewolucyjnym i zwalającym z fotela, ale taki jak teraz tez jest ok]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 17:34, Pietro87 napisał:

Osobiście - ja jestem zadowolony z takiego obrotu sprawy [pewnie - fajnie by było gdyby
TOR był czymś wielkim, rewolucyjnym i zwalającym z fotela, ale taki jak teraz tez jest
ok]


Też po becie jestem zadowolony. Więc dajmy tej grze trochę czasu na rozwinięcie się. Już nie mogę się doczekać zanurzenia się w ten świat mając jednocześnie nadzieję na stały i pozytywny rozwój. Próbowałem grać w WoWa ale zupełnie mi nie podszedł. I po niezbyt miłych doświadczeniach z tą niby najlepszą grą MMO wstrzymywałem się z preorderem STWORA pomimo bycia fanem świata SW od ponad 25 lat. Po dwóch dniach bety dokonałem zamówienia i z niecierpliwością czekam na możliwość gry.

Parafrazując znane powiedzenie z SW - I have a good feelings about this...

Pozdro i do zobaczenia w grze. Niech Moc będzie z Wami.

PS. Też od wczoraj katuję "komplentą" Sagę na BR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:47, Nalia napisał:

Ja się boję coś napisać! :D

Szkoda, za napisanie czegoś sensownego nikt Ci tu głowy nie urwie (tak długo jak będzie to kulturalne), za pozbawiony przekazu spam może Ci się natomiast oberwać. Pamiętaj o tym zanim znowu najdzie Cię ochota na wrzucenie komentarza rodem z czatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow...akurat wypowiedź Nalii była jedyną sensowną pośród wzajemnego obrzucania się błotem, ale tego oczywiście nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 18:34, Skwark napisał:

Wow...akurat wypowiedź Nalii była jedyną sensowną pośród wzajemnego obrzucania się błotem, ale tego oczywiście nie zauważyłeś.

Gdyby któraś z uczestniczących w dyskusji lub obserwujących ją osób pofatygowała się aby to zgłosić to bym zauważył. Ale nie, łatwiej jest po fakcie ponarzekać na modka że nie chciało mu się przeczytać x postów w temacie o grze której nie zna ;P
Poczytam sobie teraz ostatnią stronę i zobaczę co i kto tu napisał a potem się zobaczy czy w temacie przybędzie mój następny post czy nie. Co do Ciebie następnym razem jak masz do jakiejś treści zastrzeżenia to zgłoś ją a nie licz na to że sprawę rozwiąże ktoś inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym obrzucaniem się błotem...

Każdy mmo jest w jakiś sposób kontrowersyjny, każdemu zarzuca się odtwórczość [powiedzmy sobie szczerze, czy po Ragnaroku, EVE i WoWie powstało w tej materii naprawdę coś godnego nazwania "innowacyjnym" ?], każdy znajdzie swoich fanów i tych którzy będą narzekać, każdy znajdzie tez grupę fanbojów i bezmyślnych haterów.

Przez ostatnie kilka stron wszyscy którzy się tu o kilka spraw spierali nie byli w stanie odbijać własnych argumentów na tyle skutecznie, żeby drugiego rozmówcę przekonać do swoich racji, ale bez przesady, błotem się jeszcze nie obrzucamy, do tego etapu trochę brakuje xD


Wracając do tematu - dla wszystkich zainteresowanych którzy kupowali pre-ordery w empiku, wczoraj w swoim salonie raczyłem się jeszcze dopytać czy na premierę wszystko gra, dostałem potwierdzenie, gry mają trafić na półki 20 grudnia bez zgrzytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 13:35, mufur napisał:

Miejmy nadzieję że to Ci minie gdy wkroczysz w etap dojrzałości, również emocjonalnej ;)

Powstrzymaj się proszę od takich protekcjonalnych komentarzy.

-> Pietro87

Dnia 12.12.2011 o 13:35, mufur napisał:

Każdy mmo jest w jakiś sposób kontrowersyjny, każdemu zarzuca się odtwórczość [powiedzmy sobie szczerze, czy po Ragnaroku, EVE i WoWie powstało w tej materii naprawdę coś godnego nazwania "innowacyjnym" ?],

MMO to nie mój gatunek i nie grałem w żadną z wymienionych przez Ciebie gier więc takie skomplikowane pytania to nie do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:02, Karharot napisał:

Gdyby któraś z uczestniczących w dyskusji lub obserwujących ją osób pofatygowała się
aby to zgłosić to bym zauważył.


Tutaj nie ma o czym mówić, wszystko zostało powiedziane względnie pokojowo, być może poza fragmentem który raczyłeś przytoczyć, ale takie komentarze jak ten zawsze spływają tam gdzie ich miejsce, bo nie to się przecież liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 17:57, Karharot napisał:

> Ja się boję coś napisać! :D
Szkoda, za napisanie czegoś sensownego nikt Ci tu głowy nie urwie (tak długo jak będzie
to kulturalne), za pozbawiony przekazu spam może Ci się natomiast oberwać. Pamiętaj o
tym zanim znowu najdzie Cię ochota na wrzucenie komentarza rodem z czatu.


Tak, ja mam tyle postów spamujących, że tylko czekam na warna.

On the other note... Na jaki serwer trafiliście ze swoimi gildiami :)? Ja na Nightmare Lands, nawet fajna nazwa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:42, Nalia napisał:

On the other note... Na jaki serwer trafiliście ze swoimi gildiami :)? Ja na Nightmare
Lands, nawet fajna nazwa ;).


Mnie razem z gildią wrzucili na "The Progenitor". Europe English RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 19:42, Nalia napisał:


On the other note... Na jaki serwer trafiliście ze swoimi gildiami :)? Ja na Nightmare
Lands, nawet fajna nazwa ;).



Ja też trafiłem na Nightmare Lands, w jakiej gildii jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tez przez losowe przydzielanie gildii do serwerów dałem sobie siana z zapisaniem się do którejś.
Czekam spokojnie na swój wcześniejszy dostęp bo chce się z kumplami zmówić na granie na jednym konkretnym serwerze pve lub rp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować