Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

A gdziekolwiek by zadziałało dodanie zmyślonego numeru karty ?
Nie nie działa, trzeba przypisać pay-pala lub kartę kredytowa/debetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 14:45, Pietro87 napisał:

A gdziekolwiek by zadziałało dodanie zmyślonego numeru karty ?


Np. w WoWie, Rifcie. Stara metoda, stosowana przez wiele osób, przeze mnie również. Znajdujesz stronę z numerami kart, przy aktywacji gry wpisujesz, ustalasz na ile chcesz opłacić, po czym od razu to anulujesz i cieszysz się darmowymi 30 dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że masz wzór poprawnej aktywnej karty, może wtedy zadziała.
Tak czy siak - ja swoją normalnie przypisałem i zakładam, że gdybym ją anulował to by pewnie trik zadziałał tak jak w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać przed 20, może dziś, może jutro, ja się rejestrowałem 7 grudnia i gram od wczoraj [czyli dostałem 5 dni wcześniejszego dostępu]


Aczkolwiek jak patrze na liczbę problemów z gra, co prawda jest ich niewiele z tych dużych bo 3/4 [z czego jeden dotyczy praktycznie niegrywalnej planety Taris] to ten EA wydaje się taką przedłożoną stress-betą.

Biorąc pod uwagę to, że do tej pory EA Games totalnie zlewało support w swoich grach, jak dadzą tak ciała z łataniem produkcji jak dali w WAR to wróże TORowi rychły zgon [którego cholernie nie chce, bo gra mi się bardzo przyjemnie a jak pomyślę, że mogli by zlikwidować te wszystkie bugi i poprawić stabilność, optymalizację i dodawać jakieś nowe ciekawe duże expandy, to aż się chce grać, zwłaszcza, że jest z kim]
Jednym słowem życzenie gwiazdkowe - EA nie spieprzcie tego tak jak wszystkich mmo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 15:34, Pietro87 napisał:

Biorąc pod uwagę to, że do tej pory EA Games totalnie zlewało support w
swoich grach, jak dadzą tak ciała z łataniem produkcji jak dali w WAR to wróże TORowi rychły
zgon [którego cholernie nie chce, bo gra mi się bardzo przyjemnie a jak pomyślę, że mogli by zlikwidować
te wszystkie bugi i poprawić stabilność, optymalizację i dodawać jakieś nowe ciekawe
duże expandy, to aż się chce grać, zwłaszcza, że jest z kim]
Jednym słowem życzenie gwiazdkowe - EA nie spieprzcie tego tak jak wszystkich mmo wcześniej.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, Pietro87. Co do dalszych rozszerzeń gry, słyszałem, że mają być "capital shipy" dla gildii! To byłoby super! Ktoś to może potwierdzić? Thanx in advance. :)

P.S. Pietro87, do jakiej gildii w końcu się zapisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taris ma jakiś poważny memmory leak, po zrobieniu kilku questów na niej framerate leci stopniowo na 20-15-5 i do 0 fps, potem crash i brak możliwości zalogowania takiej scrashowanej postaci, przynajmniej to ludzie na oficjalnym forum raportują i walą tam drzwiami i oknami z flamem xD
Ja osobiście - jeszcze do taris nie dotarłem, aczkolwiek można sobie to sprawdzić na jakimś luźnym serwerze, bo chyba jakaś klasa tam zaczyna, trzeba tylko zobaczyć jaka [chyba któraś z republiki, ale na 100% pewny nie jestem]

Ja osobiście z dziwnego zachowania gry zauważyłem, że jest ona mocno stresująca dla grafiki.
Mój GTX przeważnie przy obciążeniu trzyma temperatury 55-62, za wyjątkiem wiedźmina i batmana ac które wygrzewają go kolejno - w2 do 69-71 stopni i batman do około 66-68.
TOR natomiast dobija podobne wartości [jako gra skrajnie uboższa technologicznie względem takiego wiedźmina pod kątem wodotrysków] między 67-69 więc widać, że klasyfikuje się do gier dosyć intensywnie korzystających z GPU.
Może tu jest jakaś wskazówka do poprawy ogólnej czasem dziwnej wydajności.
Szczęście w nieszczęściu - z cieniami na low i resztą na full gra działa spoko, dla mnie 40-60 fps


@Janek_Izdebski

Nie zapisałem się do żadnej gildii, gram sobie spokojnie, pierw dobije 50 lv, zrobię główny wątek fabularny i dopiero wtedy rozejrzę się za jakąś gildią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taris to planeta dla republiki na poziomach 17-24 :)
W becie faktycznie miałem tam crasha ale akurat kiedy coś robili z serwerami.
Poczekamy, zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 16:25, Viitrik napisał:

Ktoś chętny żeby ze mną pograć? :P Strona mocy mi obojętna. Jbc. mam mikro,
15 lat.

Ja czekam na mój Early Access. NA jakim jesteś serwerze tak BTW? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 09:58, Janek_Izdebski napisał:

3. Gosu, Shinigami do jakiej w końcu gildii się zapisaliście.


Wstrzymałem się z decyzją do czasu, aż gildie ustalą swój skład i wyklarują się jakieś sensowne grupy. Jeśli chodzi Ci po polskie gildie to możesz uderzyć do Sith Empire PvP / PvE czy Raven podobno HC PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:53, Shinigami napisał:

> 3. Gosu, Shinigami do jakiej w końcu gildii się zapisaliście.

Wstrzymałem się z decyzją do czasu, aż gildie ustalą swój skład i wyklarują się jakieś
sensowne grupy. Jeśli chodzi Ci po polskie gildie to możesz uderzyć do Sith Empire PvP
/ PvE czy Raven podobno HC PvP ;)

Dzięki. Ja na razie zaktualizuje oprogramowanie na kompie i czekam na mój Early Access. Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 20:08, hub11 napisał:

Panowie jak to jest z poloniami na serwerach, sa juz jakies szacunki gdzie jest najwiecej
polskich graczy? tak z ciekawosci


Polskie community generalnie umówiło się na to by grać na serwerze Basilisk Droid PvP, więc najpewniej tam znajdziesz ich najwięcej. O ile oczywiście będzie Ci się chciało stać w masakrycznych kolejkach. Dżisus, 40 minut muszę czekać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 20:15, Kamiloos napisał:

Jest teraz jakas mozliwosc przetestowania gry za friko?


Teraz już na to za późno, ale z czasem może się pojawić jakiś trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 20:26, hub11 napisał:

pytam przez ciekawosc, serwerowi pvp na razie podziekuje

Gildie mają to do siebie, że głównie na PvP grają, choć jakieś PvE i RP też są, ale w mniejszości :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 18:46, Janek_Izdebski napisał:

> Ktoś chętny żeby ze mną pograć? :P Strona mocy mi obojętna. Jbc. mam mikro,
> 15 lat.
Ja czekam na mój Early Access. NA jakim jesteś serwerze tak BTW? Pozdrawiam.


Lord Calypho RP-PVP, tam moja gildia wylądowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować