Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Heh, na Lordzie też musze czekać, jestem właśnie 288 w kolejce, ale wole to niż serwer z małą liczbą graczy - miałem z tym styczność przez ostati rok w AoCu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, wracam do domu po całym dniu spędzonym na uczelni z nadzieją, że będę mógł pograć. Wchodzę do TORa, a tu sorry, 288 w kolejce na serwer Lord Calypho. Ogólnie zdziwiłem się, że wszystkie serwery RP i RP-PvP mają tak dużą populację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie niepowtarzalną okazją, by pośmiać się z uwagi człowieka, który w mmo nie gra: kupujecie grę za 2 stówy i płacicie ponad 50zł abonamentu, a i tak nie możecie grać, kiedy chcecie, bo są kolejki na serwerach?oO

A tak swoją drogą, abonament to jedyna obowiązująca forma płatności? Znalazłoby się coś w rodzaju "płacisz tyle, ile grasz"? Generalnie chcę kiedyś spróbować płatnego mmo, ale z moją ilością wolnego czasu, w dodatku do rozporzędzenia tylko w weekend, wyszłoby, że grałbym jakieś 4, 5 godzin w miesiącu, a niezbyt mi się uśmiecha płacić 10zł za 1h rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jednak świadczy o niejakim sukcesie gry, jeśli nie ma miejsca jeszcze premiera a servery prawie wszystkie mają kolejki - przypomina się WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem ja na swoim serwerze RP PVE nie dość, że mam populację w największym ruchu "standard" to ani lagów [latency 30-90, więc nieodczuwalne] ani kolejek nie uświadczyłem jeszcze =)
Fakt faktem dziś raz była full populacja, ale nie miałem problemu z logowaniem.

Za to servery PVP i najstarsze z serverów czystych PVE są zarypane totalnie.


Btw dziś po pracy 5 godzinek, lvl 12 wbity, i siedzę w Kass City =)
Specjalizacja jest, lightsaber jest - tylko czasu na granie brak xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, a ja sobie czekam wlasnie w kolejce. Paradoksalnie sie z tego ciesze, bo poczatkowo obawialem sie, ze server bedzie troche opustoszaly, ale jak juz 16 sa kolejki znaczy, ze jest ok i cos sie bedzie dziac na open world PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy gra będzie mi działać choć na minimalnych detalach na sprzęcie AMD Turion X2 2.0 GHZ, 4GB Ram, ATI Mobility Radeon 3470( Jest to karta dedykowana posiadająca 256mb pamięci własnej). Wiem że są podane wymagania minimalne ale ciężko mi ocenić czy gra zadziała. Może ktoś gra na podobnym sprzęcie i byłby w stanie coś powiedzieć?? Nie chciałbym zapłacić 200zł za grę w którą potem nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 00:15, gothicsheep napisał:

ale jak juz 16 sa kolejki znaczy,
ze jest ok i cos sie bedzie dziac na open world PvP.


Podobnie taka sytuacja wcale mnie nie przeraża, ale wydaje mi się, że po części to celowy zabieg mający na celu rozlokowanie graczy w miarę równo na serwerach - po premierze sytuacja może wyglądać lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 23:42, Pietro87 napisał:

Btw dziś po pracy 5 godzinek, lvl 12 wbity, i siedzę w Kass City =)



O kurcze, az 5 h? No to tylko juz Ci zostalo 5 h gry w ten weekend bo przeciez grywasz tylko 10 h tygodniowo ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może ostatecznie potwierdzić czy zżera kasę z konta od razu przy ustawianiu subskrypcji i czy można taką kartę od razu usunąć i grać na 30 pudełkowych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu 15 =)
Akurat się dobrze złożyło, piątek 1sza zmiana, weekend wolny, przyszły tydzień wolny... święta pod znakiem Starnych Warsów...
Gorzej będzie po nowym roku bo akurat równo z końcem wolnego wracam prosto na drugą zmianę =.=


@Undertaker


Nie nie pobiera opłaty odgórnie. Możesz bez obaw przypisać swoją kartę kredytową/debetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 11:18, Undertaker napisał:

Pograsz. Podajesz nr karty zdrapki zamiast płatniczej i tyle.


No tak, tylko ja nie mam zamiaru na wejściu kupować prepa. Zamierzam pograć ten miesiąc, potem myśleć nad abonamentem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 12:01, Undertaker napisał:

A, to nie. MUSISZ podać nr karty, na której SĄ środki na koncie. Ja podałem 2 puste,
nie przepuścił i poszło dopiero na tej ze środkami.


A co jeśli karty nie posiadam? :) W dupie mam takie coś, mało im że taka duża cena gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować