Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2011 o 01:34, Fumiko napisał:

A miałeś wcześniej triale? Bo może tu jest pies pogrzebany? W WoW jak przedłużasz trial
to tylko kod gry wpisujesz i przyjmuje. To samo z WAR.


Nie mialem triali, wszystko zaczynalem od ''Pudelka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram się zalogować się po raz pierwszy dziś lub dopiero jutro. Wpierw muszę dokończyć robienie porządku na komputerze. Jaki serwer polecacie dla ogarniętego i kulturalnego gracza? Czekam na sugestie i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:32, Gosu napisał:

Ja gralem w Lotro, WoW, Rifta, Tabula Rasa, Age of Conan, Warhammera i we wszystkich
przypadkach zeby rozpoczac darmowe 30 dni musialem uaktywnic substrykcje, wiec nie wiem
jak wam sie udalo niby bez.


Udało im się bez, bo zaczynali grać długo po premierze, kiedy zostało to umożliwione.
Na początku wszystkie te gry wymagały uaktywnienia subskrypcji, tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A idź pan w cholerę.. trzeba było wbijać na Traska... póki znajomi w dniu launchu nie wbiją normalnie nie mam z kim robic social pointów i co-opa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 16:27, Pietro87 napisał:

A idź pan w cholerę.. trzeba było wbijać na Traska... póki znajomi w dniu launchu nie
wbiją normalnie nie mam z kim robic social pointów i co-opa =)


Jak po stronie empire to ze mną co najwyżej sobie możesz valor ponabijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:22, Undertaker napisał:

LOL, coś przegapiłem, czegoś nie kumam lub tu można być SITHEM po JASNEJ stronie mocy
w IMPERIUM?


LOL, coś przegapiłem, czy czegoś nie kumam lub tu można być JEDI po CIEMNEJ stronie mocy w REPUBLICE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E to ja tez przecież po stronie wiecznie chwalebnego imperium =)

@Rizzan

W sumie to tak jest to oczywiście fabularna bzdura aczkolwiek cały lore TORa jest mocno ukierunkowany na Revana i Exara czyli nomen omen jedi-sithów. Obaj są poniekąd do siebie podobni, obaj szukali pewnej równowagi w mocy.
Revan był sithem, był jedi na koniec stał się czyms więcej, stał się poniekąd czystym użytkownikiem mocy który czerpał profity z obu jej aspektów [ciemnej i jasnej].
TOR poniekąd do tego dąży.
Pokazuje tez w swoim lore republikę jako potencjalnie kulawa która być może powinna być rządzona przez "jedi ciemnej strony".
Nie mniej polemizować z faktem, że jest to oderwana od uniwersum fabularna bzdura nie zamierzam bo się z tym zgadzam, kwestia tego czy przymykasz na to oko czy nie.

Swoja droga - w oryginalnym uniwersum Sw [filmy, ksiązki, komiksy] niejeden jedi podążał ścieżkami oderwanymi od czysto jasnej strony mocy, poniekąd TOR daje taka możliwość, można być wiernym ideałom republiki a jednocześnie zachować rozsądek i nie okazywać niektórym wrogom litości nieprawdaż =) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie rozumiem dlaczego bzdura, najlepszy przykład to Anakin manipulowany przez Palpatine czy chociażby on we własnej osobie - oczywiście do czasu :)

Ciemna strona mocy po stronie republiki to nie tylko "har, dawaj kredytki" ale jakiś podryw czy "strona ludzi".
Samemu miałem pare razy problem i trochę ciemnej strony zebrałem.
Chociażby przynosząc info i senatorze po stronie sithów, słuszny cel wg mnie ale demokracja to demokracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:59, Undertaker napisał:

Nie wiem jacy są, mam poziom 8. ^^ Ale na pewno wezmę tego pod DPS


Obydwa mogą być DPSami.
Jedi Shadow - tank/dps
Jedi Sage - healer/dps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:05, Undertaker napisał:

Jakie są najlepsze profesje dla Jedi Consular?


Obstawiam, że artifice albo synthweaving. Resztę będziesz miał w kodeksie opisaną(w sensie które skille zbierackie/robienia misji pomagają w tym rozwijaniu tego crafting skilla. Sam wpis pojawi się w momencie pogadania z NPCem od danego skilla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 00:13, Zb4wiciel napisał:

Obstawiam, że artifice albo synthweaving.


Cybertech czy Biochem też się ładnie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować