Zaloguj się, aby obserwować  
BIG_FISH

WIELKI PROJEKT

221 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 20:28, bunnyhopnotpop napisał:

...no wiec tak: jeszcze nigdy sie tak dobrze nie usmialem, Monty Python, prosze ja was wysiada.
Oj " panie programisto", wez sie pan, jak ktos juz wczesniej madrze zauwazyl, za jezyk polski,
a pozniej za programowanie. Najpierw sie chodzic naucz, a pozniej ewentualnie biegac. Nie chce
przez to powiedziec, ze nie ma prawa wypowiadac sie na forum osoba nie znajaca ortografii,
ale na rany boskie, "CHandel"!?

I jak juz wczesniej sie slowo o tym rzeklo, tak tylko nadmienie, badz pan nawet cesarzem
chinskim, alfa i omega, biegle wladajacym angielskim i niemieckim, ale nie wciskaj kitu, bo
jak chce sie z kitow posmiac to sobie obrady sejmu wlaczam...Gre wy od osmiu miesiecy piszecie
z grafika "pif-paf", w 3D, ze niby stronka powstaje, a prosby odnosnie screenow z gry, zbywasz,
panie BIG FISH milczeniem...Pokaz cos na stronce, daj mp3 lub odglosy z gry na linki, daj COKOLWIEK,
co mogloby ukazac, chocby zarys, tego, czym niby gra ma byc...Rozumiem i szanuje "zajawke",
rozumiem i szanuje ambicje i checi stworzenia czegos fajnego, spoko jest tez Twoje podejscie,
do ludzi, ktorzy by ewentualnie mieli pomoc w tworzeniu gry. Ale nierozumiem i juz tymbardziej
nie szanuje klamstwa i kretactwa...nie wspominajac juz chocby o plytkiej fabule, wtornosci
i bledach logicznych, jak chocby dwa statki rozbijajace sie na jednej wyspie, z kad u licha
mozna by jednostki nowe "zassysac" ( klimat sredniowieczny mowisz, wiec kobiet na statkach
nie bylo)...moglbym tak w nieskonczonosc...na razie pax



Ja sznoje Pańskie poglądy dotyczace tego calego zamieszania i sie Panu wcale nie dziwie ze tak pisze.Z kolegą nie podjelismy jeszcze decyzji dotyczacej puszczenia czegokolwiek na linki czy na stronke poniewaz tego typu akcja musi byc dobrze przemyslana.obiecuje ze w najblizszym czasie cos wzuce na stronke ale narazie niemam czasu.Studioje informatyke i elektrotechnike i na dodatek siedze w pracy wiec teraz niemam czasu bo sa sesje i trzeba sie przysiasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 21:19, Bigjack7 napisał:

> wątek roku!
> dawno sie tak nie usmiałem, czytajac posty Autora.
> ma chlopaczyna fantazje jak na 12 lat :)

Liczy sie wyobraźnia... Chcialem zrobic stronke dla projektu... Spytalem sie o domene... To
bylo jakies 3 dni temu. Do tej pory mi nie odpisał...

Jednak nie mniej duzy plus za odwage i chcec tworzenia... Szkoda ze tylko na tym sie konczy...


sorki ale wiesz niemam czasu na myslenie o domenie stronki.ale moze np: http://www.newworld.kom.pl
najlepiej by by miala taki adres poniewasz kazdy bedzie kojazyl stronke z projektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE TESZ MAM JAKIEŚ OBOWIAZKI,SZKOLA,PRACA DOM, A NIE ZE JA BEDE KOMUS UDOWADNIAL CZY PROJEKT JEST W TRAKCIE BUDOWY CZY NIE.TERAZ MAM EGZAMINY NA STUDIACH (SESJA) WIEC NIEBEDZIE MNIE PRZEZ JAKIS CZAS.PRZEPROWADZKA TEZ SWOJE ROBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:46, BIG FISH napisał:

LUDZIE TESZ MAM JAKIEŚ OBOWIAZKI,SZKOLA,PRACA DOM, A NIE ZE JA BEDE KOMUS UDOWADNIAL CZY PROJEKT
JEST W TRAKCIE BUDOWY CZY NIE.TERAZ MAM EGZAMINY NA STUDIACH (SESJA) WIEC NIEBEDZIE MNIE PRZEZ
JAKIS CZAS.PRZEPROWADZKA TEZ SWOJE ROBI.


no ale..... siedzisz teraz przy kompie tak? to co ci szkodzi wrzucic jakis screen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:38, BIG FISH napisał:

> > wątek roku!
> > dawno sie tak nie usmiałem, czytajac posty Autora.
> > ma chlopaczyna fantazje jak na 12 lat :)
>
> Liczy sie wyobraźnia... Chcialem zrobic stronke dla projektu... Spytalem sie o domene...
To
> bylo jakies 3 dni temu. Do tej pory mi nie odpisał...
>
> Jednak nie mniej duzy plus za odwage i chcec tworzenia... Szkoda ze tylko na tym sie konczy...


sorki ale wiesz niemam czasu na myslenie o domenie stronki.ale moze np: http://www.newworld.kom.pl
najlepiej by by miala taki adres poniewasz kazdy bedzie kojazyl stronke z projektem



Dobra ale kto zapłaci za domene ?? Bo ja nie zamierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 20:22, Bigjack7 napisał:

> > > wątek roku!
> > > dawno sie tak nie usmiałem, czytajac posty Autora.
> > > ma chlopaczyna fantazje jak na 12 lat :)
> > > > > Liczy sie wyobraźnia... Chcialem zrobic stronke dla projektu... Spytalem sie o domene...

> To
> > bylo jakies 3 dni temu. Do tej pory mi nie odpisał...
> > > > > Jednak nie mniej duzy plus za odwage i chcec tworzenia... Szkoda ze tylko na tym
sie konczy...
> > > > > sorki ale wiesz niemam czasu na myslenie o domenie stronki.ale moze np: http://www.newworld.kom.pl

> najlepiej by by miala taki adres poniewasz kazdy bedzie kojazyl stronke z projektem
> > > >
Dobra ale kto zapłaci za domene ?? Bo ja nie zamierzam...


ja zaplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca,szkoła ja rozumiem.Ale wrzucić jeden screenshot to chyba można,nie? To przecież nie zajmie dużo czasu.
P.S Co tu jest do przemyślenia? Nie chodzi o to żeby wrzucić jakiś super bajer żeby się ludziom podobało,by byli zachwyceni grą,i szybko zaczęli wspołpracę.Chodzi tylko o pokazanie , że gra faktycznie powstaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje, ze gra jest w fazie czysto teoretycznej... znaczy pomysl jest, tylko z wykonaniem gorzej. Sadzac z pokretnych wypowiedzi tworcy jest to wiecej niz prawdopodobne... Jeden screenshocik pls? BTW gra strategiczna z nastawieniem na ekonomie bedzie z pewnoscia zawierac duzo tekstu...moze potrzebujecie kogos do korekty bledow ortograficznych? :D Bo jesli wszyscy jestescie dys-cotylkosieda, to taka pomoc bedzie niezbedna. Niemniej jestem nadal pelen nadziei co do tego projektu i ponawiam pytanie czy aby nie potrzebny wam do czegos rysownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 10:25, Bigjack7 napisał:

To zamijm domene na homie czy na czyms tam innym (nazwa.pl). Jak to zrobisz daj znać.


Kolega nic nie zapłaci bo proponuje domenę kom.pl - system darmowych domen. Chyba, że mówicie o standardowym com.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze big fish nas olewa był ostatni raz na forum 1 a jest 5 i nicie niepisze nic niezamieszcze dlaczego?????????? pewnie nas olał na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:38, MoMoBiG napisał:

widze ze big fish nas olewa był ostatni raz na forum 1 a jest 5 i nicie niepisze nic niezamieszcze
dlaczego?????????? pewnie nas olał na maxa

Coż,skoro napisał że studiuje... poza tym nie będzie go na każde zawołanie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem sie kilka razy z big fishem i wtedy byłem pewny ze projekt jest w trakcie realizacji ale teraz gdy big fish nas olewa ma nas w du..... nic niepisze zaczynam sie zastanawiac czy to niejest jakas sciema cos by napisał jakies info o postepie cokolwiek niepisze nic wiec albo projek został rzucony albo go niebyło albo big fish ma nas szeroko i głeboko w du...... big fish albo cos napisz albo niech admin zamknie ten topic w tedy wyjdzie czy projekt jest tworzony czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja mogłem łyknac scieme ze big fish robi gre ztym ze widziałem go pare razy i był przekonywujacy ale teraz jestem pewny ze niema zadnej gry ani zadnego wielkiego projektu ztym ze moge sie mylic (big fish puscił na necie i dla ludzi BIG scieme ze robi gre ale to sciema bo dał az 0 dowoduw i olał forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:43, MoMoBiG napisał:

prosze moderatora aby zamknoł ten temat i uznał za scieme jesli big fish czegos nienapisze
w ciagu 2 dni


Good suggestion. Do it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować