Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Summer Athletics - Temat ogólny

12 postów w tym temacie

Witam!

Temat poświęcony grze sportowej pt. ,,Summer Athletics".

Strona polskiego dystrybutora: http://www.techland.pl/pl/produkt.php?readmore=235

Według mnie jest to bardzo dobra gra. Może śmiało konkurować w Pekinem ''08. Jak dla mnie dobra bo tania i miło się gra, grafika przyzwoita, na oprawę audi nie ma co narzekać i miło się gra. Gra Jest dostępna między innymi w CD-Action 08/08.

Zapraszam do ,,rozmowy" i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 00:27, albinskia napisał:

Witam!

Temat poświęcony grze sportowej pt. ,,Summer Athletics".

Strona polskiego dystrybutora: http://www.techland.pl/pl/produkt.php?readmore=235

Według mnie jest to bardzo dobra gra. Może śmiało konkurować w Pekinem ''08. Jak dla
mnie dobra bo tania i miło się gra, grafika przyzwoita, na oprawę audi nie ma co narzekać
i miło się gra. Gra Jest dostępna między innymi w CD-Action 08/08.

Zapraszam do ,,rozmowy" i pozdrawiam.



Może konkurować? Omg, nie ponizaj sie. Mniej dyscyplin, brak prawdziwych nazwisk, i cholernie "dziki" "humor".
Spiker mówi : "Proszę zabrać dziecko ze stadion itd" , a tutaj koło Ciebie biega jakis dziwny dzieciak -.- Nie mozna rowniez ogladac wystepow innych zawodnikow, co jest wedlug mnie, conajmniej dziwne.
6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 00:27, albinskia napisał:

Zapraszam do ,,rozmowy" i pozdrawiam.

Tak... całkiem przyjemna gierka :) Troche trudnawa na początku, lecz po chwili treningu wyszedłem z olimpiady dla juniorów z kompletem złotych medali. Dla mnie może bć nawet 453215/10, bo ocenianie gier w skali jest idiotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość oczywiście gorsza ale jak dla mnie to miło się gra i dla niektórych też różnica z 25/15zł a 100zł :) Dla prawdziwego gracza głównie ważne jest jak się gra a nie jak wygląda :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:45, albinskia napisał:

Jakość oczywiście gorsza ale jak dla mnie to miło się gra i dla niektórych też różnica
z 25/15zł a 100zł :) Dla prawdziwego gracza głównie ważne jest jak się gra a nie jak
wygląda :P

Pozdrawiam.


Gra jest ładna, ale w ogóle nie wciągająca.

Pogram w nia jeszcze troche i napisze recke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest faktycznie niezła na początku jest trudna, ale potem można wejść wprawę. Dyscyplin jest dość dużo. Jedynie wkurza mnie, że gra lubi mieć częste spadki FPS przez co jestem skazany na granie bez odblasków w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę grałem, niektórych dyscyplin nie mogę zczaić. Chodźby głupi rzut - byleczym - jak ustawić kąt, aby daleko rzucic? Teraz sobie grałem skok do wody, cholernie trudny i co? "Złe wejście do wody" - i gra się wyłączyła.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dosyć interesująca, ale mam już z nią problem. Po skończonych zawodach nie może załadować sceny z rozdaniem nagród. Miałem podobny problem z pływaniem, ale pomogła zmiana jakości tekstur. Ale teraz to nie działa. Wie ktoś może, co powoduje ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:04, Kuboo PL napisał:

Gra jest dosyć interesująca, ale mam już z nią problem. Po skończonych zawodach nie może
załadować sceny z rozdaniem nagród. Miałem podobny problem z pływaniem, ale pomogła zmiana
jakości tekstur. Ale teraz to nie działa. Wie ktoś może, co powoduje ten błąd?

Grę masz zapewne z Cd-Action , więc chyba to nie wina płyty . Zmniejsz jeszcze bardziej tekstury , może to pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 22:29, heaton 1992 bdg napisał:

> Gra jest dosyć interesująca, ale mam już z nią problem. Po skończonych zawodach
nie może
> załadować sceny z rozdaniem nagród. Miałem podobny problem z pływaniem, ale pomogła
zmiana
> jakości tekstur. Ale teraz to nie działa. Wie ktoś może, co powoduje ten błąd?
Grę masz zapewne z Cd-Action , więc chyba to nie wina płyty . Zmniejsz jeszcze bardziej
tekstury , może to pomoże ..

Sprawdzałem na rozdzielczości 800x600 i na wyłączonych wszystkich (lub jeśli to niemożliwe, to zminimalizowanych) ustawieniach dodatkowych. To nic nie daje. Spróbuję 640x 480, ale to raczej nic nie zmieni. I jest z tym problem. Na monitorze 19" gra w rozdzielczości 800x600 jest strasznie rozpikselowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować