Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

pepsi

Witch doctor zajął miejsce nekromanty w Diablo III - przyznał otwarcie Jay Wilson z Blizzarda sugerując, że to nie jedyne roszady w zestawieniu klas postaci. Zawiedzeni ich doborem mogą jednak z nadzieją patrzeć na rozszerzenia, które pojawią się po pewnym czasie od premiery podstawy DIII.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat było oczywiste, że nie przeniosą wszystkich klas z poprzednich części Diablo. Według mnie to nawet lepiej, bo chyba nie chcemy, żeby każda część gry wyglądała dokładnie tak samo jak poprzednia. Nowi "zmiennicy" wprowadzą pewnego rodzaju świeżość w rozgrywkę, więc ja nie mam powodów do narzekania. Wątpię, żeby te dodatki, o których wspomniał pepsi przyniosły nam nekromantę... Bo jeśli będzie istnieje już Witch Doctor, który jest bardzo podobny do tego staruszka, to twórcy raczej nie dadzą nam do dyspozycji dwóch prawie jednakowych postaci. Ja czekam na odpowiednik Zabójczyni, która była moją ulubioną klasą w Diablo II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli nekromanta stał się "ofiarą własnego sukcesu", to co dopiero najbardziej popularny paladyn - chyba też go w trójce nie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:28, Erunn0 napisał:

Ja czekam na odpowiednik Zabójczyni, która była moją ulubioną klasą
w Diablo II...


Zwroc uwage na to, ze Zabojczyni nie pojawila sie w podstawowym Diablo II tylko w oficjalnym rozszerzeniu do niego. Wiec nalezy sie chyba spodziewc, ze w dodatku do Diablo III tez pojawia sie nowe fajne klasy postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie też czarodziejka/czarodziej, Witch Doctor, Barbarzyńca ,(ktoś kto walczył by łukiem kuszą) i jedna nowa postać która powinna umieć przyzywać inne stwory odp. nekro i druida chociaż moim skromnym zdaniem postaci powinno być tyle ile ludzi może być na servie... Wtedy gra jest różnorodna i drużyna uzupełnia się nawzajem. Ja osobiście licze, że w grze będzie się liczył dobry Team Work a nie siła pojedyńczych graczy. Bo mam już dość mef,diablo i ball run''ów w których jedna dobra osoba wszystko rozwala a innej leci exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie będę płakał za nekrem, bo nie lubiłem nim grać. Mam nadzieję tylko że nie zabraknie Paladyna, ewentualnie zmiana na Rycerza lub Krzyżowca (a co! :)), tylko proszę nie róbcie mi z pala jakiegoś słabego Monka czy innego Priesta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:44, Wojman napisał:

Wiec nalezy sie chyba spodziewc, ze w dodatku do Diablo III tez
pojawia sie nowe fajne klasy postaci.

W to nie wątpię, ale raczej nie będą to dokładnie te postacie, którymi graliśmy w Diablo I i II. Witch Doctor pewnie nie jest jedynym zamiennikiem, więc jeśli Blizzard stworzy dla przykładu postać Łowczyni/Łowcy zamiast Amazonki, to raczej w żadnym oficjalnym dodatku pani z łukiem i dzidą nie znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się raczej jakichś cudownych nowości. Zmiany będą raczej kosmetyczne. A to dlatego, że dotychczasowe postaci wykorzystywały bardzo ogólne schematy z kilku głównych regionów i okresów historycznych świata. Do wykorzystania zostało naprawdę niewiele możliwości, które dawałyby naprawdę duże różnice w porównaniu do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować