Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 09:59, Pepesc napisał:

off-topic. a ktoś wie jak będzie wyglądac multiplayer? abonament, czy tak jak w D2?


Nie jestem pewien, ale z tego co pamiętam to była mowa,że będzie to coś jak powtórka battlenetu, czyli chyba bez abonamentu, tyle że zrobione tak, żeby nie było sytuacji, że jakiś gość farmi tylko noobków i przez to powera zyskuje. Ale co to ma oznaczać to nie wiem, może jakieś ograniczenie w kwestii pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:10, k13 napisał:

@Pepesc

Battle.Net powinien być darmowy

Ale z 2 strony, w czasach gdy wychodził D2, nie było płatnego WoWa. Teraz darmowość nie jest już taka oczywista, bo sami sobie by podbierali klientów ;) Więc "powinien" to faktycznie dobre słowo, pewności nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyn powinien wylecieć na początku i najlepiej na zawsze.
Nie będę pisał dlaczego,bo dla kogoś kto grał na BN to oczywiste.
I sądzę,że Blizzard o tym doskonale wie i przynajmniej podarujemy sobie młotki.
Ktoś kto sądzi,że nekro był słaby nie wie o czym mówi.(ofc mowa tu o patchu 1.10 i późniejszych)
Pomijając już ten fakt tylko idiota lubi postać bo: "jest silna"
I BN płatny ? - hahahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:11, KaPe napisał:

> @Pepesc
>
> Battle.Net powinien być darmowy
Ale z 2 strony, w czasach gdy wychodził D2, nie było płatnego WoWa. Teraz darmowość nie
jest już taka oczywista, bo sami sobie by podbierali klientów ;) Więc "powinien" to faktycznie
dobre słowo, pewności nie ma.


Na klientów to oni mają już kolejne MMO w przygotowaniu :P .

@Qis

Czemu od razu miał by wylecieć ? Może poprostu powinni zmienić to co było ''ble''.
Ja osobiście uwielbiam tą klasę, a grałem w nią głownie na singlu i LAN''ie ( aaa i młotkami się nie bawiłem ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Paladyn nie powinien wylecieć. Co z tego że był silny? A młotki? Hammer był dobry na PvP, ale w innych sytuacjach wymiękał. Dlatego zrezygnowałem z gry tą postacią i przerzuciłem się na smita (znów paladyn :P) i przy tej postaci zostałem. Brak paladyna w D3 na pewno spotkałby się z olbrzymim niezadowoleniem, więc jednak powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że będzie Barbarzyńca:P Dla mnie najlepsza postac z DIABLO II:) Resztę postaci sprawdzę pewnie jak będe przechodził grę po raz drugi. A BN napewno będzie darmowy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hammer był dobry na PvP, ale w innych sytuacjach wymiękał"
Ja o czymś nie wiem ? XD.
Tego pala to może rzeczywiście nie usuwać...ale gruntowny remont by mu się przydał.
Bez paladyna jakiego znamy z D II część graczy nie będzie miała kim grać bo już IMBA nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezdziwiło mnie to

Juz wcześniej sie tego domyśliłem po skillach że WD zastąpi Nekro.

Myślę też ze zabraknie Druida,a A Zabujczynie zostanie połączona z Amazonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekromanty nie będzie, ponieważ jest zbyt "mroczny" i nie pasuje do nowego, cukierkowatego świata Diablo ! xD

@hans olo

Dokładnie tak, jak mówiłem wcześniej. Odgrzany kotlet podobnych kształtów, w nowej panierce. Jako, że w poprzednie odsłony nie chce mi się już w ogóle grać (ziewam po godzinie), nie wróżę D3 sukcesów na moim HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:14, Sashion napisał:

Szczerze? To jakoś nie będę płakał za nekromantą, imho najsłabsza postać (jeśli chodzi
o pve, bo w pvp nie gram).


litości... ja gram necro na bn i nie ma lepszej postaci na pvm. CE załatwia wszystko. A co do paladyna to uważam że większości osób się przejadł i jak dla mnie mogło by go nie byc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zastanawiamy się nad kształtem dodatków" fiu fiu, czyżby do D3 miało być przewidziane więcej dodatków niż 1 :) oby oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba takie podejście. Coś zostawią z poprzedniej części, ale nie boją się kombinować. Ten witch doctor niby jak nekromanta, ale to już jednak co innego... I dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować