Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 11:37, lordmartin napisał:

Szkoda że nam zabrali nekrosa.. Niech jeszcze wyrzucą druida to będzie troszkę dupiato:(

Druida to na bank nie będzie. A to dlatego że w podstawce D2 też go nie było. Doszedł dopiero w dodatku. I tak samo będzie w przypadku D3. Więcej klas będzie w ewentualnym rozszerzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 11:41, Darkstar181 napisał:

> Szkoda że nam zabrali nekrosa.. Niech jeszcze wyrzucą druida to będzie troszkę dupiato:(

Druida to na bank nie będzie. A to dlatego że w podstawce D2 też go nie było. Doszedł
dopiero w dodatku. I tak samo będzie w przypadku D3. Więcej klas będzie w ewentualnym
rozszerzeniu.


Ale teoretycznie klasa Druta ma parę elementów które znacznie odróżniały by ją od reszty ... zamiana postaci w niedźwiedzia bądź wilkołaka jest bardzo interesującą .... to samo się tyczy Palka .. aury ftw ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ludziska wiadomo ze każdy miał swoje ulubione postaci w d2 i brak jakowejś w D3 zawsze będzie dla niego bolesny.
Jeden po nekro płakał nie będzie innemu "świat sie skończył" bo go zabraknie ...
Osobiście uważam ze charakterami wyjściowymi są bohaterowie Jedynki czyli warjacje na temat warriora , maga i rouga

Myślę że na pewno nie zabraknie postaci która używać będzie broni dystansowej jak i mag używający klasycznych
żywiołów też w D3 w podstawce sie znajdzie , chyba nikt sobie nie wyobraża Diablo bez solidnego Fire balla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Nekromanta nie znajdzie się w Diablo III? Po pierwsze Witch Doctor przejął większość jego umiejętności. Po drugie tej postaci nie było jak ulepszyć - stał się ''ofiarą swojego sukcesu'' ;). Ale czy to źle? Nie był on nigdy uber-super postacią, i (przynajmniej mnie) nie wciągał, tak jak Druid, Barbarzyńca czy Paladyn. Jakoś nie widziało mi się granie z summon''ami... Chciałbym natomiast, aby wróciła Łotrzyca z części pierwszej Diabełka - jakoś nie uśmiecha mi się grać męską odmianą Amazonki (hmm, Amazon?). Imho kompletnym nieporozumieniem w pierwszym Diablo był Bard (postać dodana w Hellfire), i mam nadzieję, że ten typek w DIII się nie znajdzie. Barbarzyńca natomiast to postać, która we wszystkich Diablo być MUSI - całkiem dobrze szło mi ubijanie przeciwników w części pierwszej, w części drugiej z Trąbą Powietrzną stał się wymiataczem, a w części trzeciej jeszcze bardziej go ulepszono. Cud, miód i orzeszki! Teraz jeno czekać na premierę...

@Białek15
> Hammer był dobry na PvP, ale w innych sytuacjach wymiękał.
Czy my mówimy o tym samym Hammerdinie? Przecie to jeden z najlepszych (i najwytrzymalszych) wymiataczy PvM.

@Xarodon
> Nekromanty nie będzie, ponieważ jest zbyt "mroczny" i nie pasuje do nowego, cukierkowatego świata Diablo ! xD
Giń heretyku! Cukierkowa oprawa graficzna? Widziałeś JEDEN gameplay - dziecko, nie wszystko musi wyglądać szaro-buro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj szkoda Nekro :/ ale wiedzialem o tym jak Doctora wrzucili. Oby Druid byl... 2 naprawde klimatyczna postac :) , paladyn calkiem ciekawy no i sorka nawet nawet. A co do samego D3 - mam nadzieje ze naprawde rozbuduja drzewka :) i dodadza jakas nowosc, cos co zmieni gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zrobili gry a już myślą o dodatkach... to się nazywa biznes!
Zdaje mi się że kiedyś jak robiono grę to starano się przelać na c++ wszystko co wpadnie twórcom do głów. A teraz przelewa się tylko część, żeby można było od razu dorobić dodatki i kontynuacje.
W ogóle mam wrażenie że Blizzard coraz mocniej pachnie komercją (w tym negatywnym znaczeniu tego słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że starego dobrego paladyna nie zmienią. Chyba, że również na jakiegoś woja, rycerza, lub coś w tym rodzaju. A witch docrtor''em i tak pogram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne, że nie będzie, necro, ale i dobrze robią, że nie chcą "odnawiać" poprzednich części a chcą stworzyć coś nowego. I powiedzmy sobie szczerze, że obojętnie, jaka by ta gra nie była to i tak będzie hitem, który będzie, się sprzedawał w zastraszającym tępię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo (i wcale nie ho;-) narekanie że D3 jest zbyt kolorowe to zaprzeczanie budowe samego świata który jest kolorowy. Zielona poświata towarzysząca wnętrzom w gameplayu dodaje na pewno klimatu. A że potwory mają kolorowe dodatki to wg mnie dobrze, ponieważ w masie przeciwników najważniejsze jest żeby odróżniać,kto cię atakuje i wiedzieć czego sie spodziewać i jaki zastosować kontratak.
Necromanty nie może być w d3 z dwóch powodów - 1 - eksprymentowanie z Witchdoctorem - który ma przecież zombie wall czy jak to się będzie nazywać, a po drugie engine gry powoduje że zwłoki znikają (ukłon blizza w stronę graczy ze słabszą konfiguracją sprzętową), ponieważ masa zwłok które są poddawane prawom fizycznym mogłaby sprawić że fps by spadło do niegrywalnego poziomu co jak wiadomo = zgon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że konfiguracja sprzętowa nie była powodem, dla którego zniknął Nekro. Przecież sam Blizzard uprzedził, że nic w tej postaci nie można było znacząco ulepszyć. Kopiowanie klasy z poprzedniej części - to nie byłoby dobre.

Tak na dobrą sprawę, można potraktować Witch Doctora jako ulepszonego, nowego Nekro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oprócz barbarzyńcy i witch doctora będzie jeszcze coś na kształt amazonki (ranger/assassin), magik (wróżka, ktoś kto walczy głównie magią) i coś pomiędzy magikiem a warriorem (paladyn?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie gdy zobaczyłem Witch Doctora, to już wiedziałem, że nie będzie Nekromanty. Brak Nekromanty jakoś przeżyję, a Witch Doctor i tak go bardzo przypomina. Tylko boje się trochę tej sugestii, że innych klas też może zabraknąć - jak nie będzie Amazonki albo Czarodziejki, to jednak trochę się obrażę. Choć i tak można śmiało założyć, że będzie klasa "czarodziejska" i klasa od walki na dystans - nawet jeśli będą wyglądać i nazywać się inaczej niż w D2. Poza tym, to coś mi mówi, że nie będzie klas z Lord of Destruction - Druida i Zabójczyni. A to też były niesamowicie grywalne klasy.

Ale czy ma to jakiś większy wpływ? To znaczy, jestem przywiązany do starych klas, ale Diablo 3 kupię tak czy siak. Żeby mnie zniechęcić, to musieliby dodać jakąś wyjątkowo głupią klasę, jak, nie wiem, Wściekły Pokemon - a to się nie stanie.

Choć z drugiej strony, ciekawi mnie to, że w "zespole jest mnóstwo osób niezadowolonych z doboru klas". Czyżby mieli za dużo pomysłów i nie wiedzieli, które wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować