Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

Wiedziałem, że ten witch doctor to jakaś hybryda nekromanty, druida i czarki. Osobiście bardzo lubiłem nekro na kości. Dobra postać na BN''a. Oby mi tylko palka nie zwinęli i nie zastąpili jakimś wybrykiem natury to będzie się dało grać (oby miał podobne skille). W ogóle sądzę, że przy Diablo III zleci się tysiące newbie którzy nie grali wcześniej w II bo grafika im nie odpowiadała. Cały BN będzie huczał od słów - "1k gold please" Tego się boję a nie tego, że gra będzie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:14, Rozrobiony napisał:

Wiedziałem, że ten witch doctor to jakaś hybryda nekromanty, druida i czarki. Osobiście
bardzo lubiłem nekro na kości. Dobra postać na BN''a. Oby mi tylko palka nie zwinęli
i nie zastąpili jakimś wybrykiem natury to będzie się dało grać (oby miał podobne skille).
W ogóle sądzę, że przy Diablo III zleci się tysiące newbie którzy nie grali wcześniej
w II bo grafika im nie odpowiadała. Cały BN będzie huczał od słów - "1k gold please"
Tego się boję a nie tego, że gra będzie do niczego.



W D2 też żebrali o kasę ;P ... Chociaż bardziej popularne było "Nie masz dla mnie jakiś itemków za darmo ?" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:18, k13 napisał:

W D2 też żebrali o kasę ;P ... Chociaż bardziej popularne było "Nie masz dla mnie jakiś
itemków za darmo ?" :>

To teraz zobaczysz masowy atak ludzi którzy ponad grę przekładają grafikę. Zlecą się 9-latki i będą psuć innym zabawę. BN straci na klimacie przez ten wysyp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież było wiadomo że Witch Doctor to Necro tylko że zmienionym wyglądem i nazwą.Dla mnie by było najlepiej jak by wszystkie postacie z Diabo 2 przenieśli do Diablo 3 bez żadnych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:21, Rozrobiony napisał:

> W D2 też żebrali o kasę ;P ... Chociaż bardziej popularne było "Nie masz dla mnie
jakiś
> itemków za darmo ?" :>
To teraz zobaczysz masowy atak ludzi którzy ponad grę przekładają grafikę. Zlecą się
9-latki i będą psuć innym zabawę. BN straci na klimacie przez ten wysyp :(


Obawiam się że w D3 będę grał tylko z bratem..od czasu do czasu będę zaglądał na jakiś ''bazar'' powymieniać się itemkami :P ..... było by fajnie gdyby blizz zrobił jakiś plac/tryb rozgrywki w którym tylko sprzedaje się itemki.( i żeby ten tryb miał ograniczenie do .. powiedzmy 64 graczy naraz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że będzie w dodatku. Diablo bez nekromanty nie byłoby prawdziwym Diablo. With Doctor mi się podoba, ale te "mongrele" czy jak one tam, to marna prowokacja :P Szkielety są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:22, Dariusss napisał:

Dla mnie by było najlepiej jak by wszystkie postacie z Diabo 2 przenieśli do Diablo 3 bez
żadnych udziwnień.


Jeśli chcesz grać w Diablo 2, to graj w Diablo 2 i zrozum, że Diablo 3 to nowa gra. Najlepiej, żeby nic nie zmieniali, tylko kto by wtedy za to zapłacił? ;)

Diablo 2 już sobie wyrobiło markę. Czemu Diablo 3 nie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, gdy czytam komentarze typu ''Diablo bez Nekromanty, to nie Diablo'', ''Nekromanta pojawi się w dodatku'' nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Z pewnością większość się tutaj wypowiadających w żadnego ''Diabełka'' nie miała okazji zagrać. W pierwszym Diablo Nekromanty nie było, więc to nie Diablo? "Przyjrzeliśmy się tej klasie i stwierdziliśmy, że nie jesteśmy w stanie jej znacznie polepszyć" - czyli jednym słowem Nekromanta pojawi się w dodatku? Raczej nie (choć nie wszystko stracone). Jak powiedziałem, jest on ofiarą swojego sukcesu. I dobrze - ma to być godna kontynuacja Diablo II, a nie jeno ''remont'' silnika graficznego. Serii przyda się troszkę świeżości. Nie chcę widzieć znowu tej samej Amazonki, czy Czarodziejki - gdzie do cholery podziały się Łotrzyce? Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że w DIII zobaczymy Maga - ale na razie to tylko spekulacje...

@Rozrobiony
> Zlecą się 9-latki i będą psuć innym zabawę. BN straci na klimacie przez ten wysyp :(
A czy w innych grach online takowych dzieci neostrady nie ma? Otóż są, i to we wszystkich - niezależnie, czy ta gra ma oznaczenie 18+, czy jest dostępna dla każdego odbiorcy. Poza tym w BN najlepiej gra się z przyjaciółmi - wchodzenie na losowe gry i klasyczne ''nabijanie expa'' nie jest tak satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, fani Diablo 2 chyba nie będą za bardzo do końca zadowoleni.

Zapewne część graczy tejże produkcji bardzo lubiła tą postać i często nią grała, ale w trójce już nie będą mieli okazji nią zagrać. Ja sam pozostanę neutralny, albowiem z Diablo 2 nie miałem okazji mieć jakiegoś dłuższego kontaktu. Po części jednak według mnie robią lepiej - trzeba iść do przodu, nie stać w miejscu i nadal rozwijać swoje dzieło, zamiast cofać się wstecz i serwować to, co już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to bez nekromantów? Przecież wokół nekromantów toczą się ostatnie 2 książki z serii Diablo. bezsensu to trochę blizzard wymyślił.

A Which Doctor był w Warcrafcie III, pamiętacie? Nawet podobnie wygląda więc to pewnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. mogli po prostu nazwac Withdoctora Nekromantą i nikt by się pewnie nie zorientował ;] A tak mamy jasność ;)
Czarodziejka na pewno będzie - w końcu ktoś musi rzucać najważniejszy czar w tej (nie tylko) grze - czyli Zamieć (Blizzard) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO amazonki napewno niebedzie z trywialnego powofu jakim jest możliwość wyboru płci postaci... AmazoN jakos do mnie nieprzemawia :P wiec prawdopodobnie obstawiał bym ze sie pojawi zabójczyni/zabójca ; czarodziejka/czarodziej ; Twoja stara ;) (sorry) /Barbarzyńca ; Witchdoktor; i jakies rycerzysko czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że necro na necie przez przyzywanie lagi powoduje :( ale to dooosyć mały powód. Też myśle że witch doctor go zastąpi :) może zamiast nekro będzie postać zupełnie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:19, Karlik00 napisał:

IMHO amazonki napewno niebedzie z trywialnego powofu jakim jest możliwość wyboru płci
postaci... AmazoN jakos do mnie nieprzemawia :P wiec prawdopodobnie obstawiał bym ze
sie pojawi zabójczyni/zabójca ; czarodziejka/czarodziej ; Twoja stara ;) (sorry) /Barbarzyńca
; Witchdoktor; i jakies rycerzysko czy cuś.


Idąc Twoim tokiem myślenia, to Witch Doctor - Witch Doctorka??? Na polski nawet pasuje szaman i szamanka, bo sądzę, że właśnie taki będzie przekład.

Jestem zadowolony z rezygnacji z nekromanty. WD będzie ciekawym i oryginalnym, a co ważne świeżym jego spadkobiercą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Szkoda, że nie będzie wśród nas Towarzysza Nekromanty... Jednak... Cieszy fakt iż będzie można zobaczyć w DIII Witch Doctor''a znanego z World of Warcraft gdzie występuje... Jako mob do zbijania!
Ale za to to silny mob był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobra decyzja ze strony Blizzard''a. Odświeżanie D2 będzie wskazywało, że gra jest tworzona tylko po to żeby fani serii mieli kolejny powód do jej wielbienia. Witch doctor z tego co widziałem na gameplay''u jest połączeniem po części nekromanty, szamana (wybuchowe eliksiry jakoś z tą klasą mi się kojażą) i druidem.
Drugą rzeczą dotyczącą wypowiedzi Pana Wilson''a jest pomysł z wprowadzaniem kolejnych klas w dodatkach (może skończy się na większej ilości niż jeden) co sprawi, że w D3 będziemy mieli więcej rozrywki. To mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować