Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

Niechodzi mi o przekład tylko o samo "podłoże" postaci... amazonki to amazonki, meska wersja to by mogła talerzami do zlewu rzucać :PP, ba nawet se cyca obciąć nie może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... kiedy robili d2... nie wstawili żadnej klasy oprócz czarodzieja (czarodziejki tak naprawdę) do 2... Czemu teraz ma być inaczej? Teoretycznie brakować będzie starych klas, ale te nowe napewno będą miały jakieś elementy wspólne z klasami z 2 ;). Dalej WD to nie nekromanta z nową nazwą... jak to ktoś napisał... Postać będzie miała zupełnie inny image... nekro---> kapłan rathmy ktoś kto ożywiający zmarłych i używający ogólnie rożnych skilli magii śmierci... Witch Doctor---> to tak naprawdę mag, który potrafi stworzyć sobie armię z ziemii (armia golemów? :D), walić czarami ognia (ognista bomba na gameplayu dla przykładu), oraz walący klątwami) będzie to inna klasa, ale podobna... ;)... Co do Barba nie byłbym taki pewien czy to byłaby ta sama postać... w 2 mieliśmy górę Arreat naród barbów, a z tego co czytałem w 3 barbarzyńców już prawie nie ma... nasze postacie to będą najpewniej podstarzali barbowie, którzy znali lata walk z Baalem ;) dodatkowo są zaprawieni w bojach :). I jeszcze jedno do fanów d2... Nie wymagajcie by d3 było tylko ulepszoną wersją "dwójki" to nowa gra i mam nadzieję, że przebije ona wszystkie Titany, Loki, poprzednie diabełki, ale póki co nic nie wiadomo i nie ma co się od razu nastawiać, że gra będzie beznadziejna, bo zabraknie wielu rzeczy z d2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie taak... Ale co powiedzą gracze, którzy (jak ja) są baardzo przywiązani do jednej postaci? A znam takich.. Ja sam kochałem druida; wiem że każda posta jest wyjątkowa ale skille LYKANTROPII naprawdę były unikalne.. coż, trza się będzie przystosowac,albo zginąc:):):) pzdro dla fanów Diaboła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:16, Clubnyak napisał:

OMG... blizzard przesadza- Diablo bez nekromanty to jak wiedźmin bez wiedźmina:-D

Tak, albo nie grałeś w żadne Diablo, albo po prostu chciałeś nabić posta. W pierwszym Diablo nekromanty brak - a więc to nie Diablo? Ludzie, zastanówcie się drugi raz, zanim napiszecie takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jest tak jak myślałem w końcu witch doctor to taki nekromanta połączony trochę jak dla mnie z druidem więc raczej tego drugiego też nie będzie :] ale napewno będzie jakiś mag/ czarodziejka i jakaś postać posługująca się łukiem i jeszcze spodziewam się czegoś w stylu paladyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega grał... i coś nawijał o nekromancie... BEZUSTANNIE.. no to co ja na to??? Miałem zakupić Diablo, ale koledzy mówili: "eee...Stara gra jak świat, cienka grafa, weź sobie lepiej zakup wiedźmina i CoD 4"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:09, Clubnyak napisał:

Mój kolega grał... i coś nawijał o nekromancie... BEZUSTANNIE.. no to co ja na to???
Miałem zakupić Diablo, ale koledzy mówili: "eee...Stara gra jak świat, cienka grafa,
weź sobie lepiej zakup wiedźmina i CoD 4"


Pacnij ode mnie kolegów za brak autonomii w kwesti podejścia do gier -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie chociaż ktoś w stylu paladyna.
Barbarzyńcami nigdy nie lubiłem/nie lubię grać.
Magami też nie - nie znosze chuderlaków w poszarpanych szatach :(
A witch doctor to mi sie jakoś kojarzy z kultem voodoo - też nie moje klimaty.

P.S Nie grałem ani w D1 ani w D@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 21:14, Kawosz napisał:

Idąc Twoim tokiem myślenia, to Witch Doctor - Witch Doctorka??? Na polski nawet pasuje
szaman i szamanka, bo sądzę, że właśnie taki będzie przekład.

Lepiej imho pasuje znachor i ew. znachorka to chyba dokładniejsze tłumaczenie i wdaje mi się, że również bardziej trafne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekro to moja ulubiona klasa!!! Trochę beznadzieja bez niej przeszedłem nim d2 8 razy!!! Będzie mi brakowało tej postaci ale Witch Doctor mam nadzieje też będzie dobry (ale napewno nie tak dobry jak Nekromanta) :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo przywiązałem do nekromanty i troche sobie nie wyobrażam gry bez niego. ;/ No ale zobaczymy jak to będzie z Witch Doctorem...może będzie zbliżony coś do nekrusia. :) Mam nadzieje że Blizzard nas nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:00, Namaru napisał:


> Idąc Twoim tokiem myślenia, to Witch Doctor - Witch Doctorka??? Na polski nawet
pasuje
> szaman i szamanka, bo sądzę, że właśnie taki będzie przekład.
Lepiej imho pasuje znachor i ew. znachorka to chyba dokładniejsze tłumaczenie i wdaje
mi się, że również bardziej trafne ;)


Odsyłam do tematu ogólnego o Diablo. Wiesz, Tobie pasuje tak, mnie inaczej, a tłumaczenie nie będzie brać pod uwagę naszych fanaberii, ale pochodzenie jezykowe, kontekst istnienia klasy, jej pochodzenie w swiecie sanktuarium, zachowanie, umiejetności (notabene nie znamy wszystkich). Na wyczucie to można nawlekać nitkę. Poczytaj ww. wątek to Ci sprawę naświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska lamentujcie strasznie , a tu nadchodzi nowy bóg H''N''S ów .
Ale przy takich tytułach zawsze jest lament ja tam pamiętam jak sie pojawiło D2 właśnie i zdaje mi sie że komentarze były bardzo podobne że D2 to nie diablo że cukierkowe że ta czarodziejka to do pięt magusowi nie dorasta ,
i moi drodzy znaczna czesci ludzi związanych z Diablo nigdy nie odeszła do D2
Wiec moja propozycja jest taka lubisz necro to nim graj nikt przecież BNa dla D2 nie zamyka .
Ja sie tam ciesze na nową mega grę obojętnie jakie postacie tam będą .
A co do napływu nobów i"klimatu" BNu , przecież to bazar nie klimat need to offer tamto...klimat to jest na kanale do "jedynki" jeszcze jest już nie taki jak pod koniec lat 90 ale ciegle ...

Pozdrawiam Reynart_ZROM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasze podejście do klas wygląda tak, że nie czujemy silnej potrzeby implementowania rodzajów postaci z poprzednich części. Naszym celem jest oddanie graczom nowej rozgrywki, a nie tylko wyremontowanie starej. Nie robimy Diablo II zaktualizowanego o trójwymiarową grafikę"

a barbarzyńca to co?? nowość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować