Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III bez nekromanty, ale dlaczego?

118 postów w tym temacie

Jakie będzie, i tak przypadnie mi do gustu.
Cóż. . siła wyższa.
Idę o zakład, że też nie będę do końca zadowolony
z klas postaci, ale zawsze warto czekać na dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na króciutkie podsumowanie: Jestem przekonany,że jakby nie było, to każdy z obecnych tu forumowiczów i tak z radością zasiądzie do D3, i przy czteropaku Żubrów znowu będziemy walczyc ze złem..:D:D:DJak za starych dobrych czasów:D:D zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh oglądając ten gameplay Trailer to na początku myślałem ze to jest nekromanta. Bo zachowywał się jak on ale słuchając klienta że to nie jest nekros tylko jakiś Witch Doctor czy jakos tak.... no zobaczymy to całe D3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pewnym stopniu będzie mi brakować nekromanty :/ ale po tym co słyszałem i widziałem to ten Witch Doctor może być niezły.i z tego co widziałem to jest bardzo podobny jest do nekromanty więc może doktorek zastąpi w jakimś stopniu Nekro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:51, Ramonek napisał:

Szczerze to ja nigdy nie grałem w diablo ( BŁAGAM NIE BIJCIE SIĘ ) ale to się chyba zmieni
, gra zapowiada sie supcio


To zanim zaczniesz gre w D3 przejdz chociaż D2 i dodatek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 18:13, Niunio 2 napisał:

a barbarzyńca to co?? nowość??


"Barbarzyńca pojawi się ponownie, gdyż twórcy są w stanie doposażyć go w nowe ciekawe elementy, zaś nekromanta, jak określił to Wilson, stał się ofiarą własnego sukcesu."

Czytanie ze zrozumieniem rulez.
A co do tekstu - a może sobie nekra nie być. Jakoś go nie lubię. No ale Witch Doctor będzie miał coś z nim związanego. No i może się pojawić w dodatku. Ale ja ogólnie za nim tęsknić nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 22:35, Kejter93 napisał:

Cięcia klasowe na nekromancie być może się nie skończą..słabo wyobrażam sobie czarodziejkę
w D3...

To tylko świadczy że cienko z twoją wyobraźnią postać władająca magią elementarną jest tak samo nieodzowną profesją jak facet z żelazem w ręku Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 23:37, albX napisał:

Moze sie okazac tak ze witch doktor to to samo co nekromanta.


Odkryłeś Amerykę ;] czytałeś posty ? XD niektórzy właśnie piszą że on ma być podobny do nekro ;] i zobacz se trailery na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nasze podejście do klas wygląda tak, że nie czujemy silnej potrzeby implementowania rodzajów postaci z poprzednich części. Naszym celem jest oddanie graczom nowej rozgrywki, a nie tylko wyremontowanie starej. Nie robimy Diablo II zaktualizowanego o trójwymiarową grafikę" - powiedział Wilson.

I bardzo słusznie. Nie wiem jak reszta fanów, ale ja chcę czegoś więcej niż odgrzanego kotleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:24, Deejay napisał:

"Nasze podejście do klas wygląda tak, że nie czujemy silnej potrzeby implementowania
rodzajów postaci z poprzednich części. Naszym celem jest oddanie graczom nowej rozgrywki,
a nie tylko wyremontowanie starej. Nie robimy Diablo II zaktualizowanego o trójwymiarową
grafikę" - powiedział Wilson.


I bardzo słusznie. Nie wiem jak reszta fanów, ale ja chcę czegoś więcej niż odgrzanego
kotleta :P


ja się z tobą zgadzam ja tez liczę na to że 3 będzie lepsza od 2 o 1000000 razy!. jeśli witch doctor sie tak świetnie zapowiada na trailerach to nie będzie mi brakować nekro ;]inne postacie też się świetnie zapowiadają każdy będzie mógł se wybrać jakąś postać dla siebie . Już nic innego nie pozostaje mi jak czekać aż wyjdzie Diablo III ;]. aż się nie mogę doczekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie strata nekromanty to nic wielkiego ważne żeby nie zabrali mi mojej ukochanej zabójczyni a co do witch doctora to nieźle się zapowiada. Mam też nadzieje że będzie też druid.
a Osobiście uważam że skład postaci będzie taki:
Barbarzyńca
Witch Doctor
Druid lub Jakiś Mag
Paladyn
Zabójczyni/Zabójca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować