Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

W tym temacie możecie przedstawiać swoje opinie (potwierdzone !) dotyczące HV. Oczywiście screeny nie są zabronione :)
UWAGA : Bardzo proszę o zachowanie kultury i poszanowania do przejrzystości tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 07:48, Galadin napisał:

No więc prosimy o recki tych graczy, którzy mogą się betą już cieszyć.


Z tego co wiem, to klucze do bety zostały rozdane dzisiaj albo wczoraj najdalej, więc nie szybko sie doczekamy jakichś doniesień o miodności lub skaszanieniu gry. Nie wiem jak to sie odbywa, ale chyba najpierw trzeba sobie taka bete ściągnąć, wpisać betakey i można pograć dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 09:29, Abi Dalzim napisał:

> No więc prosimy o recki tych graczy, którzy mogą się betą już cieszyć.

Z tego co wiem, to klucze do bety zostały rozdane dzisiaj albo wczoraj najdalej, więc nie szybko
sie doczekamy jakichś doniesień o miodności lub skaszanieniu gry. Nie wiem jak to sie odbywa,
ale chyba najpierw trzeba sobie taka bete ściągnąć, wpisać betakey i można pograć dopiero.

Niezapominaj że być może ktoś ma opłacone konto w FilePlanet.Może.A jeśli ma to juz mogł wczoraj ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 09:55, Darkstar181 napisał:

Niezapominaj że być może ktoś ma opłacone konto w FilePlanet.Może.A jeśli ma to juz mogł wczoraj
ściągnąć

Ok, zacytuję Mark24 z forum mmorpg.pl (mam nadzieję, że nie będzie na mnie zły ;))
zrobili dokładnie to samo co z Civ IV.
Zmiany w rozgrywce - kosmetyczne. Podrasowany silnik gry o jakieś 3d, obracanie, zbiliżanie/oddalanie. Silnik jest co prawda deczko lepszy niż ten z Civilizacji (tamten wygląda jakby był pisany w javie), ale i tak na 3GHz+, 1GB RAMu, 6600GT ładnie muli.
Beta jest tylko online i nie wiem z jakiego powodu, ale grając nawet we dwóch cały czas wysyła/odbiera jakieś pakiety - mnóstwo pakietów. Może to starforce? Pierwszy raz zainstalowałem grę z tym zabezpieczeniem u siebie..
Kilka upierdliwych błędów (najbardziej upierdliwy - w momencie gdy chciałeś dołączyć do gry i się spóźniłeś wyskakiwał komunikat, że brak miejsc, klikanie OK nic nie dawało - pomagało skillowanie procesu i uruchomienie od nowa... i tak kilka razy pod rząd jak miało się pecha) ale pograć się dało. Żadnej rewolucji tu nie ma, chyba że przejście na pełne skalowalne 3d to rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, to boje sie, ze na moim sprzecie nie pojdzie tak jak bym chcial, a przeciez NFS:MW dziala elegancko, moze ktos podac takie bardziej optymalne wymagania i w zasadzie o minimalne tez bym poprosil, bo sie z deczka pogubilem, jedni mowia, ze sa jakies tam, drudzy, ze to bylo w jakiejs innej wersji beta...

Za odp. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 10:48, Araondoion napisał:

kurde, to boje sie, ze na moim sprzecie nie pojdzie tak jak bym chcial, a przeciez NFS:MW dziala
elegancko, moze ktos podac takie bardziej optymalne wymagania i w zasadzie o minimalne tez
bym poprosil, bo sie z deczka pogubilem, jedni mowia, ze sa jakies tam, drudzy, ze to bylo
w jakiejs innej wersji beta...


dla wersji BETA:

minimalne
-------
- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0C
- CPU: Pentium 4 / Athlon 2 GHz or higher
- RAM: 512 MB or higher
- Video: 128 MB AGP GeForce4 Ti4200 or higher video card
- Sound: DirectX compatible PCI 16-bit sound card


zalecane
-----------
- OS: Windows 2000/XP, DirectX 9.0C
- CPU: Pentium 4 / Athlon 3,0 GHz or higher
- RAM: 1024MB or more
- Video: 256 MB AGP 8x GeForceFX 5600 or higher video card
- Dolby Surround 5.1 sound processor

w wersji finalnej gry, po optymalizacji zalecane beda takie jak minimalne dla bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj żebynie skończyło się jak z IV . A z tego co widać choć jest to tylko pojedyncza wypowieć może tak być ,ale to też zależy od wymagań danego gracza czego się spodziewał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 11:05, Ururam Tururam napisał:

Piątka znacznie bardziej spodoba się zwolennikom trójki niż czwórki...

Mam taką wielką nadzieję, ale tak zapowiadają tylko twórcy a jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 11:14, spider88 napisał:


> Piątka znacznie bardziej spodoba się zwolennikom trójki niż czwórki...
Mam taką wielką nadzieję, ale tak zapowiadają tylko twórcy


Nie tylko, bo ja twórcą nie jestem. A cholernie mi szkoda paru fajnych rzeczy, które pojawiły się w Heroes IV a w V znikły, zdecydowanie wolałbym, żeby H5 miało więcej motywów z poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 12:33, HumanGhost napisał:

O rany, jeśli beta muli na takim sprzęcie to ne wiem jak to będzie z finalna wersją. Może coś
jeszcze pozmieniają w silniczku? :-/

a przeczytales post moonmana? Finalna wersja przeciez bedzie lepiej chodzic niz beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 13:19, matizek12 napisał:

O kurcze,minimalne wymagania to 512 ram?Mam tyle ale zalecane jest 1024.Czy gra mi pojdzie
bez wiekszych zacięć?

czytaj uwazniej...
"w wersji finalnej gry, po optymalizacji zalecane beda takie jak minimalne dla bety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...to miałbyć temat na "temat" grania w betę a nie marwienia się czy zadziała. WYMAGANIA NIE Są OFICJALNIE OSTATECZNE, ZRESZTą NIE BęDą NIGDY PRECYZYJNE. WIADOMO, żE BęDZIE SIę MULIłO NA 256MB RAM! O KONIEC Z TYMI ROZMóWKAMI. Prosiłbym jakiegoś moda o usunięcie niektórych bezsensownych i nie tematycznych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować