Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

Wie ktoś może, czy się da, a jeśli tak to jak "oczyścić" dźwięk (a w szczególności muzykę w miastach, bo to tragedia) z tych szumów i trzasków? Patrzyłem na pliki z muzyką w katalogu z grą, tam wszystko jest jak najbardziej w porządku z jakością, więc to gdzieś na przekazie twórcy tak zniekształcili ten dźwięk, z tego co gdzieś wyczytałem celowo, lecz wg mnie zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:43, bladyk master napisał:

Konrad jest przycisk na klawiaturze i pisze na nim "PrintScrn/SysRq".Naciskając go w grze robisz
screena do kaalogu w grze.Napewno zobaczysz.A do obrubki używam programu "InfraView:" wpisz
w google :P

Ps menu jest naprawde fajne :D


jak zrobic zeby screeny zapisywaly sie w .jpg, bo mi sie zapisuja w .tga? jest jakas opcja w infranview?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 20:43, bladyk master napisał:

Ps menu jest naprawde fajne :D


Mi sie nie podoba, jak na taka grafike ssie :/ Powinni to poprawic, menu za malo detali ma, ale background jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos lekarstwo na ten paskudny charczacy dzwiek? Przyjemnosc z testowania odbiera ... :(

@Konrad1990 - nie szkodzi ze w tga. Irfran je tez otwiera, porem dajesz zapisz jako i wybierasz jpg ... no i masz co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 09:33, Ururam Tururam napisał:

Wyłącz głośniki.

He he ... niezle ... tak juz robilem ... potem stwierdzilem ze jakies cd w tle puszcze ... ale wolalbym oryginalny dzwiek pomimo wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOPIC: fileplanet.com zrobiło identyczną akcję z BETĄ gry "Bitwa o Śródziemie II" - obecnie jest beta tylko dla subskrybentów i jej pozyskanie odbywa się na identycznych zasadach jak beta HOMM5 (kolejki, klucze, cyrki i panika) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 10:46, moonman napisał:

OFFTOPIC: fileplanet.com zrobiło identyczną akcję z BETĄ gry "Bitwa o Śródziemie II" - obecnie
jest beta tylko dla subskrybentów i jej pozyskanie odbywa się na identycznych zasadach jak
beta HOMM5 (kolejki, klucze, cyrki i panika) :P

Włąśnie, a kiedy bedzie dostępna dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć że gra w trybie Hotseat tylko z komputerem nie ma sensu, gdyż ten całkowicie pozbawiony został możliwości poruszania się oraz rozbudowania zamku. Jedyne co robi komputerowy przeciwnik to broni się gdy go zaatakujesz, natomiast liczebność jego armii nie zmienia się od początku gry. Jeżeli ktoś ma zamiar pograć sobie w tym trybie niech poszuka sobie żywego przeciwnika.

P.S Jeżeli tak jest tylko u mnie to z góry przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam, że jak na razie (mam nadzieję, że to zmienią) wszelkie menusy czy też ikonki jednostek baaaardzooo mi się nie podobają. A rozgrywka jak rozgrywka ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fantastyczna gra. Pola walki sa moim zdaniem dostatecznie duze, jedyne co mi na nich przeszkadza to ten pasek z ikonkami jednostek mam nadzieje ze cos z nim zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:57, enerkom napisał:

... jedyne co mi na nich przeszkadza to ten pasek z ikonkami jednostek mam nadzieje ze cos z nim zrobia.

Jeżli Ci przeszkadza, to możesz go przecież schować, ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:40, Konrad1990 napisał:

moze tym razem uda sie pokazac te screeny

to w pelni rozbudowane inferno

Całkiem nieźle wygląda,akurat tym miastem jeszcze nie grałem.

P.S .Miasto ładne ale z funduszami to u ciebie krucho:) I jednostek mało widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:56, Darkstar181 napisał:

> moze tym razem uda sie pokazac te screeny
>
> to w pelni rozbudowane inferno
Całkiem nieźle wygląda,akurat tym miastem jeszcze nie grałem.

P.S .Miasto ładne ale z funduszami to u ciebie krucho:) I jednostek mało widzę


wszystkie jednostki uczestniczą aktualnie w inwazji, a fundusze cienkie bo w ten dzien wlasnie wykupilem caly przyrost i kupilem budynek do arcydiabłów...polityka podbojów kosztuje =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 19:56, Darkstar181 napisał:

> moze tym razem uda sie pokazac te screeny
>
> to w pelni rozbudowane inferno
Całkiem nieźle wygląda,akurat tym miastem jeszcze nie grałem.

P.S .Miasto ładne ale z funduszami to u ciebie krucho:) I jednostek mało widzę:)


tu masz screeny mojej armii na froncie i bohatera z posiłkami =] wojska bylo wiecej, ale boje byly bardzo cięzkie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować