Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

Bez przesad, chciales by to byla zupelna KALKA H3?

chcem aby była ulepszoną kalka i bardziej obdajerowaną
Takie same animacje chcesz, takie same jednostki,
no nie takie same animacje !! no coś w tym stylu a nie brak animacjii

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

takie same to i tamto. Stary, wyluzuj, to nie jest h3. To jest kontynuacja rozszerzajaca pomysl
heroes. I robi to naprawde dobrze.

no dobra twoje zdanie :P

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

Heksy wcale nie sa potrzebne, sa kompletnie zbedne. Teraz mogli ustawic ''wielkosc'' jednostek
i to zrobili - ogromny smok nie zajmuje juz tyle samo miejsca co zwykly piechur. I to jest
dobre.

nie mam zdania

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

Tabele i ikony sa dla mnie czytelne - widocznie masz malutki monitor i ustawiasz na ogromna
rozdzielczosc.

rozdzielczość mama największą a monitor 17 calowy

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:


W grze sa cienie - u mnie po prostu wlaczaja i wylaczaja sie w zaleznosci od ich humoru :)

aha..

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

Mozesz sobie sprawdzic - http://img299.imageshack.us/my.php?image=scrnshot270106113539kopia0mq.jpg

Tak samo jak z ladowaniem - zmienia to.

jak zmeinią to OK

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:


Dla ciebie wszystko jest ''dziecinne'' i ''kiczowate''. Narzekasz tylko dla narzekania - bo
niby ''nie moze przeciez byc dobra''.


musi być swietna narzekam także bo jestem człowoiek który narzeka p a po za tym ja być betatester.. :P

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

Oczywiscie - beta to masakra.

tak
Wywala non-stop, disconnectuje, wiesza sie, zwalnia, krzaczy,
a mi nie... jeszcze ani razu mi nie wyszła do windowsa ale ze jest maskarą to sie zgadzam

Dnia 27.01.2006 o 22:02, corum_pob napisał:

muzyka buczy praktycznie caly czas itp itd. Ale to wlasnie jest beta - niedokonczona gra. I
tak ja traktujcie.

muza.. mam wyłączoną i mam nadzieje ze będą inne mp3 a nie takie nuudne smęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:04, Monastor napisał:

Może by ktoś zrobił filmik jak się chodzi po tej becie, albo przebieg jakiejś walki. Najlepiej
z takimi stworami, które jeszcze na filmikach nie były... Chętnie bym zobaczył filmik jak się
buduje w miastach, albo rekrutuje jednostki.

Screny nie wystarczą? sprobuje zaraz pare ci wyslać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:08, Darkstar181 napisał:

Screny nie wystarczą? sprobuje zaraz pare ci wyslać

Screenów widziałem sporo, chociaż akurat nie tych rzeczy, które wymieniłem... Fajnie by było zobaczyć filmik z gry, żeby zobaczyć jak to wszystko się rusza, albo jak na przestrzeni tur znikają te ślady bohaterów, jak się chodzi w ghost mode...

Nie mam bety i nie mogę w nią zagrać, ale filmik bym obejrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko : jak odblokować porty? Bo chcę się zalogować a wyskakuje mi okienko, że podaję złe hasło lub nazwę konta. Na oficjalnym forum czytałem, że jest to wina portów, które trzeba odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 21:06, Chester001 napisał:

po za tym wogóle mi nie pasuej okienka herosa... gdzie sie odział namalowany Heros i artekakty
które były na nim ?? teraz jest takie brzydkie okienko czy ktoś by mógł zadziaąłaś coś w tej
sprawie? -- Ururam Tururam ?!


Jest to często wymieniane życzenie. Sam uważam, że
- miejsc na artefakty jest za mało
- przydałby się wizerunek postaci
- Ubieranie podkowy jako butów, koniczynki jako tarczy i worka złota jako płaszcza jest co najmniej dziwne.

Zaraportowane, zobaczymy, co to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 22:00, Galadin napisał:

Nival wie, że się nie wyrobi w dopracowaniu gry w terminie ustalonym przez UBI. Dlatego wypuścili
"niedorobioną" betę, zeby gracze zanosili skargi, oraz coś typu "saveheroes", przez co UBI
zauważy, że opóźnienia nie chce NIVAL tylko gracze. Dzięki temu dostaną więcej czasu i nie
poniosą odpowiedzialności za opóźnienie. Lol? :)


Błąd - betę wypuściło Ubi, nie Nival...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 00:00, Ururam Tururam napisał:


Zaraportowane, zobaczymy, co to da.


No to chłopaku zaraportuj jeszcze że... :)

-czasami w zamku nie można się dostac do okienka z rekrutacją zwierzątek :)


po za tym wiesz moze czy pojawias ie animacje zamist mrożących w krew żyłach rysuneczkach ?
oraz podczas bitwy w okienku z P atakiem obroną iTP zniknął animacja potworka.. czy zreztgnowali z tego ?
nie mam wiecej pomysłów może pózniej coś dopisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 00:02, Ururam Tururam napisał:

> Nival wie, że się nie wyrobi w dopracowaniu gry w terminie ustalonym przez UBI. Dlatego
wypuścili
> "niedorobioną" betę, zeby gracze zanosili skargi, oraz coś typu "saveheroes", przez co
UBI
> zauważy, że opóźnienia nie chce NIVAL tylko gracze. Dzięki temu dostaną więcej czasu i
nie
> poniosą odpowiedzialności za opóźnienie. Lol? :)

Błąd - betę wypuściło Ubi, nie Nival...


Tak, przejęzyczenie, ale to chyba Nival tworzył betę nie?

Premiera przesunięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam betę, ale nie mogę w nią grać. Słaby procesor i łącze. Ciągle się rozłączam. Tylko raz udało mi się rozpocząć grę i zagrać jedną turę, podczas której wybudowałem budynek i zaatakowałem komputerowych sytrażników i zwyciężyłem. Ale tury już nie zakończyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta ja to beta animcje jescze kuleja z dzwiękiem tez przez 1 minute mialem problem potem bylło juz normalnie jako że ja prowadzilem, sesje komp mi troche kulał (choc nie wiem czy to win mojego qmpa czy po prostu tak wolno działaja animacje) ogólnmie w miare pozytywnie choć oczekiwałem czegos wiecej to heroes chyba jednak kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to jest to. Taka powinna byc HOMM IV na ktorej to czesci sie zawiodlem.
Po zagraniu w bete HOMM V jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo spodziewalem sie kolejnej duzo gorszej czesci od HOMM III. A tu prosze. Tylko dopracowac bledy i 99 zl to wcale nie bedzie duzo za ta gre. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem ale jak takie coś może Ci się podobać ? może podasz mi jakies argumenty abym w pesymistyczny sposób mógł je obalić jeden za drugim i dodać kilka swoich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc jak zagrac albo online albo offline ani to ani to mi nie dziala
Jak sie lacze online to wyskakuje okienko ze zle haslo albo login a jak chce sie na stonie zalogowac to takie cus You have exceeded the maximum number of login attempts. For your security, your ubi.com account has been locked for 15 minutes. Please try again later.
Ofline robilem jak tak tkos napisal z ta consola ale nadal mi ona nie dziala wpisalem ta linijke kodu to tego pliku ale i tak nie dziala moze mi ktos pomoc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec konto na UBI po prostu tam gdzie logowanie daj Account i zarejestruj sie.

Pogralem chwile(po godzinie prolemow) i co zauwazylem to:

-gra wyglada lepiej niz na screenach bo byly one robione po zoomie tak raczej grac nikt nie bedzie
-Gargulce to jedna wielka pomylka
-nie podoba mi sie, ze miasto sie nie rozbudowauje lecz "zapelnia"
-pole walki powinno byc chociaz troche powiekszone

Wiecej jak dluzej pogram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam na rzie wszystko pasuje. No oprócz tego że co chwila ktoś mi odchodzi i wygrywam. A i jeszcze trochę się przycina, znaczy przeskoki się zdarzają.

Do Borek-87 Wiele ludzi sie pluje na te błędy z dźwiękiem, ale ja takiego czegoś nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować