Zaloguj się, aby obserwować  
Huksi

Heroes V - otwarta beta - recenzje i pierwsze wrażenia [M]

373 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2006 o 13:02, adam pl napisał:

Prawie odkrylem przyczyne trzeszczącego dzwięku w Heroes V. Gdy otorzylem dzwieki Winampem
byl ont czsty i wyrazny i wywniskowalem ,że jest to jakis blad gry który powodóje zle odtwarzanie
muzyki .
Napoczadku napisalem że prawie odkryłem tą przyczene ponieważ nie jestem na 100% o tym przekonany
Zaówazylem takze ze w alphiem Heroes V muzyka byla w formacie MP3 i bylo ok nic nie trzeszczalo
a w becie muzyka jest w formacie OGG

Po co winamp? I bez winapa jak się otworzyło muzykę w zwykłym wmp od razu było widać że to wina gry
bo dźwięk działał bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kumpel do mnie rpzyszedł dzisiaj na Homm 5... i musze stwierdzic ze po 40 min... zmieniliśmy gre na Homm 3 i spedziliśmy przy homm 3 jakies 3 godziny.. grając na gorących pośladkach... ps jak oni niedaj Boże spieprzą hom 5 to juz bym wolał zamiast robienai kolejnych dodatów do H 5 czy później h6 zrobic porządny dodatek do h3 ..

wracajac do kumpla to nie podobała mu sie grafika, interfejs maista, rozgrywka, mapa bitewna, jednostki , np gargulec)

jesli finalna wersja gry będzie miała sie tak jak alpha do bety to jest warto czekać i kupić oryginał. a jesli bedzi grało sie tak jak w bete .. to nie ma sensu lepiej poczekac na nową wersje woga... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

b] to nie ma sensu lepiej poczekac na nową

Dnia 05.02.2006 o 18:27, Chester001 napisał:

wersje woga... :((((

Ama być? Bo nie słyszałem by były takie plany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 18:32, Darkstar181 napisał:

Ama być? Bo nie słyszałem by były takie plany:)

Ma być... ponoć z nowym miastem i kampanią dla niego... a do tego z kilkoma nowymi nakładkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 18:27, Chester001 napisał:

kumpel do mnie rpzyszedł dzisiaj na Homm 5... i musze stwierdzic ze po 40 min... zmieniliśmy
gre na Homm 3 i spedziliśmy przy homm 3 jakies 3 godziny.. grając na gorących pośladkach...
ps jak oni niedaj Boże spieprzą hom 5 to juz bym wolał zamiast robienai kolejnych dodatów do
H 5 czy później h6 zrobic porządny dodatek do h3 ..


Nooooo, przydałby się w ogóle nowa wersja "trójki", z poprawionymi błędami, wszystkimi kampaniami (orginalnymi+chronicle), no i oryginalnym serverem internetowym i ladderem. :) Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:52, Darkstar181 napisał:

Aleś sie rospisał,nie ma co.

Dobrze by IMHO było aby moderatorzy, oprócz obniżania statusów za tzw. niewłaściwe posty, również - w niektórych przypadkach (np. powyższym) - usuwali je.
Post nie tylko nie wnosi nic do tematu ale zawiera grafikę, co z pewnością wływa na czas ładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszą wadę: Mimo iż mam szybkie łącze serwery tak się zapychaja że mam mizrny transfer ZALEDWIE 30 kb/s:( Normalnie to ciągnie 60-100kb/s Jak ściągne to napisze coś jeszcze:) Moja Mama gra w hiłołsów od kąd mam kompa wiec mi ją dobrze zrecenzentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 20:31, adam pl napisał:

Mam taki problem z Heroes V ze mi sie czasmi gra zacina . Czy u kogos pojawil sie juz taki
problem ??

W jaki sposób zacina?
Przycina się i chodzi skokami, czy w ogóle zawiesza?

PS
Przestań wrzucać ten obrazek pod każdego posta, tak się nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra w tym temacie też to napisze:
Mam PIII 800 MHz, 512 sdram 133MHz, GeForce 4 MX 440 64 MB, WinXpSP1, najnowsze forceware i Dx9.0c - beta śmiga bardzo dobrze, oczywiście bez rewelacyjnej grafiki, z lekkimi przycięciami przy "machaniu" kamerą ale to oczywiste przy tym sprzęcie, w dodatku to i tak beta. Pozatym przez brak obsługi Pixel Shaders w miastach zamiast grafiki widze czarne kontury budynków, niestety pewnie w oryginale też tak będzie, z czegoś trzeba zrezygnować końcu, mnie to nie przeszkodzi w grze. :) A więc nie martwcie się wysokimi wymaganiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:38, Monastor napisał:

> Mam taki problem z Heroes V ze mi sie czasmi gra zacina . Czy u kogos pojawil sie juz
taki
> problem ??
W jaki sposób zacina?
Przycina się i chodzi skokami, czy w ogóle zawiesza?

PS
Przestań wrzucać ten obrazek pod każdego posta, tak się nie robi

z gry wywala do pulpitu windowsa a obrazek jes fajny i dam jeszcze jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować