Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online z datą premiery

55 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 03:10, zawcia napisał:

może dlatego, że każde mmo to typowy grind i nawet opłacalne questy w WoW to nic innego
jak grind...
Z tego co na razie mialem okazję grać w WARa to opłacało się questy robić, bo za mobki
expa skromnie, więc questy w których trzeba zabić mobki + reward za zabicie ich to fajnie
wychodzi. No ale to samo jest w AoC i w WoW i tak gdziesz musisz nabić ten lvl więc nie
ma przeszkód by zrobić to akurat grindując na mobach potrzebnych do questu ;)


Tylko proszę Pana, w WAR można spokojnie wylevelować do max ranku bez grindu na samym RvR. i to jest możliwe, sam do T3 na samych Scenario i Open RvR doszedłem, a tam to już z górki szło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawcia


Nie wiem co w twoim mniemaniu znaczy "połówka questów", ale ja podczas calej gry na trafiłem na 3-5 zabugowanych questów. Postać biega w powietrzu? Czyżby problemy ze sprzętem i teksturki na ziemię się nie wczytały? Zresztą tu mogłbym wrzucić pięknego (gdybym go zrobił...) screena z WARa, jak postać chodzi właśnie w powietrzu :D I to naprawdę sobie chodzi, a nie brak tekstur czy coś, taki kaprys.
Albo mogłem zgrać 2 filmiki z PQ z 2 chapteru jak bossowie są zabugowani.No nie ma co, gra bez błędu.
Albo ciągłe stuckowanie się postaci w jakichś wazach czy innych małych obiektach. Klasa po prostu.


ja w AoC zaczalem w dniu premiery i wiem co bylo postac wpadala w przerozne szczeliny chodzila po szczytach gor od poziomu 1 do 20 bylo pelno questow ktore nie dzialaly, ty to nazywasz dopracowana gra??

problem ze sprzetem gram w AoC na full detalach mam 4 giga ramu i 8800Gt wyciagam od 40 do 70 FPS jesli Ci chodzi o to wiec na pewno nie jest to problem ze sprzetem tylko gra poprostu jest bagienna i tyle hehehe.

Dziwię się, że nie dostrzegasz, że z WARem wcale nie jest lepiej. Już zacieram ręce na myśl o twoich postach za 2-3 miechy na temat nadchodzący MMO - Aiona, GW2, KOTOra online i innych.
Spróbujmy sobie to wyobrazić..."Gram w tetrisa, jest niezły, już z 30 lat nad nim pracują, Aoc i WARa mam opłacone na 6 miesięcy ale to niezłe bagno, może te gry coś zmienią, bo mnie krew zalewa."


mam pytanie ty testujesz obecnie wara czy wymyslasz?? co nie jest lepiej?? co ty gadasz?? gdzie w warze postac sie zacina?? ktorych questow nei da sie zrobic?? ja testuje i wiem co mowie, gram po 2-3h dziennie.
Zreszta w AoC gra garstka ludzi po tym jak sie przekonali ile jest wart jak na razie.

lepiej poczekac 4-5lat i miec dopracowana giere niz dostac takie bagno ze plakac sie chce.
zaplacilem za 6 miesiacy bo myslalem ze to nie wieadomo co ale predko sie zdziwilem.

watpie zebys znalazl jakies moje posty na temat GW2 i innych nie wchodze w te tytuly, wystarczy ze zagralem w GW i nei bede komentowal jakie odnioslem wrazenia po tygodniu dalem sobie spokoj.

pozdr


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zaknaf

"ja w AoC zaczalem w dniu premiery i wiem co bylo postac wpadala w przerozne szczeliny chodzila po szczytach gor od poziomu 1 do 20 bylo pelno questow ktore nie dzialaly, ty to nazywasz dopracowana gra??"

Cóż, może tylko ja jestem szczęśliwcem, który się nie "zastuckował" ani razu podczas pobytu w Tortage.
Owszem nie wykonałem wszystkich questów w przedziale lvlowym 1-20, gdyż żeby nabić ten 19,20 lvl do opuszczenia Tortage naprawdę wystarczyły destiny questy i ew. parę zadań na white sands isle albo w tortage underhalls. Gdzie jak już wcześniej wspomniałem nie zdarzyło mi się trafić na zabugowane questy.


"mam pytanie ty testujesz obecnie wara czy wymyslasz?? co nie jest lepiej?? co ty gadasz?? gdzie w warze postac sie zacina?? ktorych questow nei da sie zrobic?? ja testuje i wiem co mowie, gram po 2-3h dziennie.
Zreszta w AoC gra garstka ludzi po tym jak sie przekonali ile jest wart jak na razie."

Zgadnij :) Nie pisałbym o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia. Może syndrom Funcomu? Mythic zwalił coś w patchach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 02:11, hammerfall87 napisał:

A skąd wiesz ,że to będzie typowy grind może zrobią tak jak w wowie ,że opłacalne będzie
robienie questów

Kolego, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mój znajomy testuje Warhammer''a Online - szczerze mówiąc nie widzę, żeby był szczególnie zachwycony. Powiem więcej - narzeka.

P.S. Quest''owanie to nadal grind. Tyle, że korzystniejszy - zabij 20 potworów i wróć do quest giver''a po dodatkowy exp ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:39, Metalhead86 napisał:

> A skąd wiesz ,że to będzie typowy grind może zrobią tak jak w wowie ,że opłacalne
będzie
> robienie questów
Kolego, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mój znajomy testuje Warhammer''a Online
- szczerze mówiąc nie widzę, żeby był szczególnie zachwycony. Powiem więcej - narzeka.


P.S. Quest''owanie to nadal grind. Tyle, że korzystniejszy - zabij 20 potworów i wróć
do quest giver''a po dodatkowy exp ;).


Ale to nie jest grind ,grind to wyłaczne zabijanie mobków quest to już nie jest grind bo masz sprecyzowany cel z nagrodą w każdej grze tak jest,na tym opiera się mechanika tylko,że wow zrobił to lepiej bo np w takim silkroad to questów nie trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:56, hammerfall87 napisał:

W sumie masz rację tak sobie pomyślałem ale jakich quest wymagasz od warhammera ? przecież
wiadomo ,że wiekszość to typy które żyją dla epixa

I mi jest ich cholernie żal. Przez życie dla expienia nie ma klimatu RP. Jeśli Warhammer Online jakichś dobrze przemyślanych rozwiązań (sensowne zadania, rozwój postaci i KLIMAT RP) nie będzie wprowadzał, to po kiego zawracać sobie nim głowę? Dla samego uniwersum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:16, Metalhead86 napisał:

> W sumie masz rację tak sobie pomyślałem ale jakich quest wymagasz od warhammera
? przecież
> wiadomo ,że wiekszość to typy które żyją dla epixa
I mi jest ich cholernie żal. Przez życie dla expienia nie ma klimatu RP. Jeśli Warhammer
Online jakichś dobrze przemyślanych rozwiązań (sensowne zadania, rozwój postaci i KLIMAT
RP) nie będzie wprowadzał, to po kiego zawracać sobie nim głowę? Dla samego uniwersum?


Ja już w wowie straciłem nadzieje po prostu nikomu się nie chce na moim serwie to jest rzadkość gram sobie hordą więc się pytam po kiego serwy rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak dotąd świat Warhammera był mi trochę obojętny (ciekawy, ale przez słaby sprzęt nie dane mi było pograć w żadną grę z serii) , ale ten MMO się świetnie zapowiada. Cóż, fanboyem Conana Barbarzyńcy jestem od dziecka, ale MMO zabugowany zrobili, a przecież ważna jest przyjemność z gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wszystkim czekać do premiery i słuchać co napisze "tłuszcza" :D
ALe fakt, że opinie mogą być różne, a dopóki sami zagracie to się nie przekonacie...

Jak masz dobrych ludzi do RP to traci znaczenie gdzie grasz a i tak możesz się świetnie wczuć i bawić.

Jakby nie patrzeć pewnie 90% :) graczy to ludzie dla których liczą się epaxy, gear, farmienie golda, expienie.
Klimatu trzeba szukać nie tylko w samej grze ale właśnie w gildiach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:50, zawcia napisał:

Jakby nie patrzeć pewnie 90% :) graczy to ludzie dla których liczą się epaxy, gear, farmienie
golda, expienie.
Klimatu trzeba szukać nie tylko w samej grze ale właśnie w gildiach itd.

Pewnie tak, ale dla mnie liczy się przede wszystkim dobra atmosfera z innymi graczami, klimat i ogólna świetna zabawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:51, Kalejdoskop86 napisał:

> Jakby nie patrzeć pewnie 90% :) graczy to ludzie dla których liczą się epaxy, gear,
farmienie
> golda, expienie.
> Klimatu trzeba szukać nie tylko w samej grze ale właśnie w gildiach itd.
Pewnie tak, ale dla mnie liczy się przede wszystkim dobra atmosfera z innymi graczami,
klimat i ogólna świetna zabawa. :)

Dla mnie również, :) nie rozumiem tych którzy grają tylko po to aby wbić kolejny lvl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:34, Damianex12 napisał:

Dla mnie również, :) nie rozumiem tych którzy grają tylko po to aby wbić kolejny lvl.
:)

Cóż, granie też jest ważne, ale w MMO to jest piękne, że można poznać ludzi, pogadać itp.
Jak dotąd świat Warhammera był mi obojętny (cóż, nie mam dosyć mocnego kompa aby uciągnąć gry z tej serii w klimatach magii i miecza) , ale teraz... nie powiem, pięknie się zapowiada. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować