Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online z datą premiery

55 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Kolejny z choinki się urwał.


Od świąt trochę czasu minęło, a ja nawet choinki w zeszłym roku nie miałem. :-)

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Jak myślisz ile MMO ma darmowego triala dostępnego dla wszystkich w momencie premiery?


Nie wiem, nie śledzę aż tak dokładnie rynku płatnych MMO. Nie musi być w momencie premiery, mogę spokojnie poczekać. Chciałbym jednak móc zapoznać się choćby w podstawowym stopniu z grą zanim wydam na nią pieniądze.

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Trochę powagi, rozwiązanie z AoC? I co z nim nie tak? Ach, opłata za ściąganie...no tak...docelowo
trial jest dla znajomych, więc podrzucenie płytek to nie problem,


No właśnie. Trial tylko po znajomości, za ściągnięcie klienta trzeba zapłacić. Dla mnie taka firma nie jest godna uwagi.

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

zresztą znalezienie w "alternatywnych" źródłach również nie jest zabronione. A wyobraź sobie, że mieliby
udostępnić serwery żeby milion osób sobie zdownloadował 15gb free triala...jeszcze raz
apeluję o powagę ;]


Co to za problem? Czy trial miałby siedzieć na tych samych serwerach co gra? Jakoś darmowe MMO wystawiają swoje programy klienckie nawet parugigowe i nie ma z tym problemów. W ostateczności można je zamieścić na dedykowanych serwisach wymiany plików.

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Karta z kodem? Hm...sukces WoWa...to też raczej standard, że każda gra oferuje multum
możliwości opłaty, by każdy mógł płacić tak jak mu najwygodniej.


Tak? Ja w sklepach nie widzę zbyt wielu zdrapek do różnych gier. Rozglądałem się trochę jak mógłbym płacić za niektóre MMO z mikropłatnościami albo z abonamentem i wychodziło mi, że w Europie bez karty kredytowej jest ciężko. Czasami można wysyłać pieniądze pocztą, albo skorzystać z usług innych serwisów, np. paypala, ale to są rozwiązania nierzadko niewygodne, albo czasochłonne (przesyłka pocztowa nie dość że może zaginąć albo zostać okradziona, to jeszcze potrafi iść i ze dwa tygodnie). WoW jest jedynym MMO, do którego zdrapki można kupić w większości sklepów z grami w całej Europie,a przynajmniej jedynym o którym wiem, chociaż chętnie dowiem się o innych.

Dnia 06.08.2008 o 14:56, zawcia napisał:

Co do dopieszczenia samej gry to ludzie z Mythica są w tej kwestii równie szczerzy jak
ludzie z Funcomu. Cóż, jeden, wielki biznes i jedna i ta sama fałszywa polityka.


Pewnie tak. O kłopotach z AoC słyszałem, wobec WHO jestem podejrzliwy i m.in. dlatego chętnie bym się grze przyjrzał zanim zdecyduję się wydać na nią pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy ‘KURWA’ Age of Conan to lider gatunku ?! Gra wyszła stosunkowo niedawno, a ilość graczy nie świadczy o miejscu w szeregu ! Szybciej w tandemie z WoW postawił bym starsze tytuły MMO, na przykład Guild Wars !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:18, pkapis napisał:

Pewnie tak. O kłopotach z AoC słyszałem, wobec WHO jestem podejrzliwy i m.in. dlatego
chętnie bym się grze przyjrzał zanim zdecyduję się wydać na nią pieniądze.


na WHO mozesz zawsz wplacic pieniadze - nie musisz czekac az wyjdzie WAR
http://www.who.int/en/ - skontaktuj sie z nimi - beda wdzieczni za Twoje wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@morthi

to było złośliwe, a że kiedyś skrót był WHO, to się używa czasami WHO zamiast WAR ;)

@pkapis

"Co to za problem? Czy trial miałby siedzieć na tych samych serwerach co gra? Jakoś darmowe MMO wystawiają swoje programy klienckie nawet parugigowe i nie ma z tym problemów. W ostateczności można je zamieścić na dedykowanych serwisach wymiany plików."

Darmowe MMO ;) No właśnie chodzi o reklamę, mają pustawe serwery to mogą sobie pozwolić, na ściąganie tylu osobom ilu się żywnie podoba...co z tego że jest free trial jak nie ma na niego chętnych? W przypadku tytułów typu AoC, jest wiele osób które chciałyby sprawdzić grę sobie, co doprowadziłoby do sztucznego przeciążenia serwerów i zmniejszenia przyjemności czerpanej z gry dla osób które płacą za granie na tych serwerach ;)


WoW jest najpopularniejszy to najłatwiej o zdrapki, ale choćby na allegro, czy w internetowych sklepach możesz znaleźć pre paidy do innych gier online bez żadnych problemów.
Dla przykłądu AoC oferuje możliwość zapłaty przelewem z intenetowego konta bankowego, pre paidy, kartę kredytową, wysyłkę pocztą :> i parę innych ofert uiszczenia opłaty za abonament.

"No właśnie. Trial tylko po znajomości, za ściągnięcie klienta trzeba zapłacić. Dla mnie taka firma nie jest godna uwagi. "

Jak mówię, nie ma czegoś takiego jak darmowy free trial dla wszystkich zaraz po premierze.


"Od świąt trochę czasu minęło, a ja nawet choinki w zeszłym roku nie miałem. :-)"

bywa :)


"
Nie wiem, nie śledzę aż tak dokładnie rynku płatnych MMO. Nie musi być w momencie premiery, mogę spokojnie poczekać. Chciałbym jednak móc zapoznać się choćby w podstawowym stopniu z grą zanim wydam na nią pieniądze."

No to nie ma problemu, pewnie kiedyś się doczekasz ;)


@kurpiewskiwb

"postawił bym starsze tytuły MMO, na przykład Guild Wars"

HM...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:56, MisioKGB napisał:

Panowie ale mam info.

Na Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i GeForce GTX 280 na maxa w 1024x768
Wrath of The Lich King wyciąga... 20 FPS

Blizzard właśnie wykopał sobie grób.


eeeee a WotLK nie wychodzi w czwartym kwartale tego roku ? Tak mi sie wydaje, a jesli dobrze mi sie wydaje to znaczy to ze Blizzard ma jeszcze kilka miesiecy na optymalizacje kodu. Silnik o ile wiem tez nie zostal zmieniony, wiec NAPEWNO wymagania nie beda takie jak podales. Spokojna Twoja rozczochrana, kto jak kto ale Blizzard wie jak dobrze sprzedac gre, sukces finansowy gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:43, zawcia napisał:

Darmowe MMO ;) No właśnie chodzi o reklamę, mają pustawe serwery to mogą sobie pozwolić,


Darmowe, płatne też. Blizzard udostępnia zarówno klienta podstawowego jak i BC na triala, Eve Online też daje dwie wersje klienta (standardową i z lepszą grafiką).

Dnia 06.08.2008 o 15:43, zawcia napisał:

na ściąganie tylu osobom ilu się żywnie podoba...co z tego że jest free trial jak nie
ma na niego chętnych?


Gdy wychodził Rohan Online, na początku przewidywano dwa serwery. W dzień czy dwa po premierze postawiono trzeci, w ciągu kolejnych paru dni jeszcze dwa. Klient cały czas był do ściągnięcia. Pewnie, to nie jest ta sama skala co główne płatne MMO, ale ci goście naprawdę nie mieli problemów z zapełnieniem serwerów.

Dnia 06.08.2008 o 15:43, zawcia napisał:

W przypadku tytułów typu AoC, jest wiele osób które chciałyby sprawdzić
grę sobie, co doprowadziłoby do sztucznego przeciążenia serwerów i zmniejszenia przyjemności
czerpanej z gry dla osób które płacą za granie na tych serwerach ;)


Postawić jeden serwer testowy dla trialowiczów? Albo wypuścić demo, nawet i singlowe z ograniczonym terenem, żeby ludzie mogli zobaczyć jak wygląda grafika i mechanika gry i czy im odpowiada. Akurat z Warhammerem chyba jakoś tak jest, bo gdy pytałem się w sklepie o preorder, mieli wystawione jakieś tanie płytki które początkowo wziąłem za klienta Warhammera właśnie.

Dnia 06.08.2008 o 15:43, zawcia napisał:

WoW jest najpopularniejszy to najłatwiej o zdrapki, ale choćby na allegro, czy w internetowych
sklepach możesz znaleźć pre paidy do innych gier online bez żadnych problemów.


Fajnie, ale ja nie siedzę w Polsce i allegro nie wchodzi w grę. Poza tym wymaga ono żebym przesłał pieniądze sprzedającemu, on mi wyśle zdrapkę, a czas leci. Naprawdę chciałbym móc wejść do sklepu z grami po drodze z pracy i tam kupić kartę. A to mi niewiele gier oferuje.

Dnia 06.08.2008 o 15:43, zawcia napisał:

Dla przykłądu AoC oferuje możliwość zapłaty przelewem z intenetowego konta bankowego,


No to fajnie. Wiele gier na to nie pozwala. Jeśli Warhammer będzie pozwalał, mogę się tylko cieszyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam pre order boxa i teraz się zastanawiam nad CE... trochę kasy idzie na CE, ale czy ona jest tak do końca wypaśna.... na pewno lepsza jest CE WARa, niż AoCa, lecz muszę jeszcze trochę pomyśleć. Narazie lece testować Tier 3, uhmmm, dziś wieczorkiem chyba z gildią się wybierzemy na jakiegoś Sieaga.. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- "Na Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i GeForce GTX 280 na maxa w 1024x768
Wrath of The Lich King wyciąga... 20 FPS "

Uhh, nie wiem, co Ty paliłeś, ale musiało nieźle dać czadu. Prawdopodobnie gra ma problem z GTX 280, albo sterowniki jej nie pasują. To jest NIEMOŻLIWE by na takim sprzęcie gra wyciągała 20fps przy tak niskiej rozdziałce. To nie jest Crysis 2, czy jakiś Doom 4 (One by pewnie miały prawo tak działać...kiedyś), to WoW, który wielu osobom działa na kartach sprzed wielu lat, czy nawet zintegrowanych. Nie ma w nim nic, co by wymagało takiego sprzętu "z kosmosu", a nowy dodatek nie działa na jakimś nowym silniku...
Popytaj innych, grających w betę, z pewnością Ci powiedzą, że po prostu - masz pecha.

> "Nasze dzieło wygląda wspaniale, sprawia wspaniałe wrażenie i gra się w nie wspaniale"

Tak, a świnie latają sobie pośród obłoków, razem z różowymi słoniami. Uwierzę, jak zobaczę. Każdy twórca wychwala swoje dzieło jak potrafi. Krytyczna ocena swojego dziecka nie wchodzi przecież w grę...Zawsze jest "naj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak widze wypowiedzi niektorych to mnie krew zalewa, ktos tam powiedzial ze AoC jest nie skonczony i ze War tez taki bedzie mowie ci bo testuje Wara ze jest o niebo lepiej skonczony niz AoC do tej pory, chociaz caly czas wychodza patche,

co z tego ze mozesz zachaczyc dwoch gosci na raz swoim 2h mieczorem jak polowa questow jest zbugowana, postac biega w powietrzu do niedawna to jeszcze chodzila w pionie po gorach i tak moglbym wymieniac bez konca a War moze grafika nie zaskakuje ale tylko za to ze jest lepiej dopracowany tam wlasnie bede gral chociaz mam zaplacone za 6 miesiecy w AoC ale tamto to bagno jak na razie, moze za pol roku bedzie warto ale nie teraz.

Widze ze znowu leci temat wowa hehehe, powiem wam jedno ci ktorzy grali od poczatku a przynajmniej wiekszosc do tych ludzi zaliczam sie ja, juz w nia nie gra nadeszlo nowe pokolenie i sie podnieca jaki to nie jest ten wow ile to ludzi w niego gra itd.
My ktorym sie juz przejadl wow szukamy czegos nowego poszlismy do AoC i trzeba bylo widziec jakie teksty lecialy na czacie wiekszosc niz polowa byla z wowa ale wystarczy w koncu mowa tutaj o Warze.

Ja sie ciesze i nie moge sie doczekac wrzesnia chociaz testuje bete bo malo ludzi jest.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panie. Tutaj do tych co tak chwalą Wowa. Odpowiedzcie na pytanie czy podczas pramiery wowa w 2005 roku na stracie mieliscie dopracowaną grę i czy były dostepne prepaidy ? NIE.
Czy był dostępny trial. NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dali datę premiery (pewnie i tak możliwe, że zawsze mogą przesunąć, ale jakiś punkt orientacyjny już jest). Szkoda tylko, że z gry usunęli trochę rzeczy: zredukowali ilość klas na frakcję do 3 (jedynie Wysokie Elfy i Chaos zachowali po 4). Najbardziej mi szkoda, że usunęli Ork Choppa, bo ta klasa wydawała mi się być całkiem przyjemną do gry, a przynajmniej opisy na to wskazywały. Trochę głupio, że teraz orkowie zostali z tylko jedną klasą (pozostałe dwie są dla goblinów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:56, Xarodon napisał:

- "Na Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i GeForce GTX 280 na maxa w 1024x768
Wrath of The Lich King wyciąga... 20 FPS "

Uhh, nie wiem, co Ty paliłeś, ale musiało nieźle dać czadu. Prawdopodobnie gra ma problem
z GTX 280, albo sterowniki jej nie pasują. To jest NIEMOŻLIWE by na takim sprzęcie gra
wyciągała 20fps przy tak niskiej rozdziałce. To nie jest Crysis 2, czy jakiś Doom 4 (One
by pewnie miały prawo tak działać...kiedyś), to WoW, który wielu osobom działa na kartach
sprzed wielu lat, czy nawet zintegrowanych. Nie ma w nim nic, co by wymagało takiego
sprzętu "z kosmosu", a nowy dodatek nie działa na jakimś nowym silniku...
Popytaj innych, grających w betę, z pewnością Ci powiedzą, że po prostu - masz pecha.

> "Nasze dzieło wygląda wspaniale, sprawia wspaniałe wrażenie i gra się w nie wspaniale"

Tak, a świnie latają sobie pośród obłoków, razem z różowymi słoniami. Uwierzę, jak zobaczę.
Każdy twórca wychwala swoje dzieło jak potrafi. Krytyczna ocena swojego dziecka nie wchodzi
przecież w grę...Zawsze jest "naj".


pcgameshardware.com przetestowano wersję beta WotLK i co się okazało? Mówiąc oględnie - na konfiguracji Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i karta graficzna GeForce GTX 280 World of Warcraft z dodatkiem WotLK w rozdzielczości 1024x768 wyciągał zaledwie... 20 klatek na sekundę.

Zapytaj się ich co jarali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pkapis

"Darmowe, płatne też. Blizzard udostępnia zarówno klienta podstawowego jak i BC na triala, Eve Online też daje dwie wersje klienta (standardową i z lepszą grafiką)."

No i właśnie do tego dążę...trial podstawki darmowy, dla wszystkich jest w Europie dostępny od 1,5 roku (wcześniej był tylko guest pass), czyli łatwo policzyć ile lat po premierze dali triala. Natomiast trial TBC jest dostępny tylko dla posiadaczy opłaconego konta w podstawce.

"Postawić jeden serwer testowy dla trialowiczów? Albo wypuścić demo, nawet i singlowe z ograniczonym terenem, żeby ludzie mogli zobaczyć jak wygląda grafika i mechanika gry i czy im odpowiada"

Widzisz, widocznie, aż tak klientów nie potrzebują ;)

@dark_darek

"nie ma co się jarać grą która wygląda gorzej niż np. eq2 który wyszedł kilka lat temu - who jest po prostu grą brzydką graficznie ..."

Niby nie o grafikę chodzi, ale jak dla mnie na dzień dzisiejszy prezentuje się graficznie słabiej niż choćby rówieśik eq2 - WoW ;)

@Zaknaf

Zapewne na mój post krew cię zalała (mam nadzieję, że da się wyprać...)

Nie wiem co w twoim mniemaniu znaczy "połówka questów", ale ja podczas calej gry na trafiłem na 3-5 zabugowanych questów. Postać biega w powietrzu? Czyżby problemy ze sprzętem i teksturki na ziemię się nie wczytały? Zresztą tu mogłbym wrzucić pięknego (gdybym go zrobił...) screena z WARa, jak postać chodzi właśnie w powietrzu :D I to naprawdę sobie chodzi, a nie brak tekstur czy coś, taki kaprys.
Albo mogłem zgrać 2 filmiki z PQ z 2 chapteru jak bossowie są zabugowani.No nie ma co, gra bez błędu.
Albo ciągłe stuckowanie się postaci w jakichś wazach czy innych małych obiektach. Klasa po prostu.

"ale tamto to bagno jak na razie, moze za pol roku bedzie warto ale nie teraz"

Dziwię się, że nie dostrzegasz, że z WARem wcale nie jest lepiej. Już zacieram ręce na myśl o twoich postach za 2-3 miechy na temat nadchodzący MMO - Aiona, GW2, KOTOra online i innych.
Spróbujmy sobie to wyobrazić..."Gram w tetrisa, jest niezły, już z 30 lat nad nim pracują, Aoc i WARa mam opłacone na 6 miesięcy ale to niezłe bagno, może te gry coś zmienią, bo mnie krew zalewa."

@Czedwik

"Dobrze, że dali datę premiery (pewnie i tak możliwe, że zawsze mogą przesunąć, ale jakiś punkt orientacyjny już jest). Szkoda tylko, że z gry usunęli trochę rzeczy: zredukowali ilość klas na frakcję do 3 (jedynie Wysokie Elfy i Chaos zachowali po 4). Najbardziej mi szkoda, że usunęli Ork Choppa, bo ta klasa wydawała mi się być całkiem przyjemną do gry, a przynajmniej opisy na to wskazywały. Trochę głupio, że teraz orkowie zostali z tylko jedną klasą (pozostałe dwie są dla goblinów)."

o jaki psikus :) w AoC również brakuje obiecanego contentu, ale jak widzę wielu osobom nie przeszkadza wycięcie "paru drobnostek" z WARa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:38, MisioKGB napisał:

> - "Na Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i GeForce GTX 280 na maxa w 1024x768
> Wrath of The Lich King wyciąga... 20 FPS "
>
> Uhh, nie wiem, co Ty paliłeś, ale musiało nieźle dać czadu. Prawdopodobnie gra ma
problem
> z GTX 280, albo sterowniki jej nie pasują. To jest NIEMOŻLIWE by na takim sprzęcie
gra
> wyciągała 20fps przy tak niskiej rozdziałce. To nie jest Crysis 2, czy jakiś Doom
4 (One
> by pewnie miały prawo tak działać...kiedyś), to WoW, który wielu osobom działa na
kartach
> sprzed wielu lat, czy nawet zintegrowanych. Nie ma w nim nic, co by wymagało takiego

> sprzętu "z kosmosu", a nowy dodatek nie działa na jakimś nowym silniku...
> Popytaj innych, grających w betę, z pewnością Ci powiedzą, że po prostu - masz pecha.

>
> > "Nasze dzieło wygląda wspaniale, sprawia wspaniałe wrażenie i gra się w nie
wspaniale"
>
> Tak, a świnie latają sobie pośród obłoków, razem z różowymi słoniami. Uwierzę, jak
zobaczę.
> Każdy twórca wychwala swoje dzieło jak potrafi. Krytyczna ocena swojego dziecka
nie wchodzi
> przecież w grę...Zawsze jest "naj".

pcgameshardware.com przetestowano wersję beta WotLK i co się okazało? Mówiąc oględnie
- na konfiguracji Core 2 Quad Q9450 2.66GHz, 4 GB RAM i karta graficzna GeForce GTX 280
World of Warcraft z dodatkiem WotLK w rozdzielczości 1024x768 wyciągał zaledwie... 20
klatek na sekundę.

Zapytaj się ich co jarali ;)



Omg może poczytaj na necie ocb , goście po prostu ustawili full dynamic lightning na 6 , a poziomy 5 i 6 jak sam blizzard twierdi słuza im to testowania gry na mega komputerach itp i nie ma praktycznej żadnej różnicy pomiedzy poziomem 4 , na youtube jest od chuja gamplaya z wotlka z grafa na maxa i jakos gra płynnie chodzi nawet latajac gryfem itp. wiec learn2think.Albo przestań jarać ten shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu data premiery...

Tyle razy była przekładana, tyle było różnych informacji o tym, kiedy będzie, czy w ogóle ukaże się w tym roku, ale jak widać warto było czekać na tą oficjalną informację. Ja szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony - 18 września to przecież już niedługo, dość szybko im to wyszło. Zapewniają, że jest to najbardziej dopracowany MMO przed premierą - uwierzę w te słowa dopiero, gdy w recenzjach i opiniach graczy nie będzie mowy o często napotykających się różnorakich błędach w rozgrywce. Tytuł ten zapowiada się bardzo gorąco, na pewno będzie to godny konkurent dla World of Warcrafta, ale także do Age of Conan, który debiutuje w podobnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od dawna jest ona przecież zapowiadana jako główny konkurent liderów gatunku, World of Warcraft i Age of Conan.
Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę. Od kiedy to gniot zwany AoC jest liderem gatunku? Ta gra powoli umiera.

Wracając to treści właściwej... Wątpię, aby Warhammer Online namieszał coś na rynku gier MMORPG. Z licznych zapowiedzi i wypowiedzi testerów to kolejny, nudny ''grindhouse''. Nawet uniwersum Warhammer''a tu nie pomoże. Podziwiam Blizzard''a i WoW - po tylu latach ich gra jest nadal liderem gatunku. Zresztą nie tylko WoW - każda gra Blizz''a wyznacza nową jakość na rynku i jest grą nieśmiertelną. Jest to chyba jedyna taka firma na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:47, Metalhead86 napisał:

> Od dawna jest ona przecież zapowiadana jako główny konkurent liderów gatunku, World
of Warcraft i Age of Conan.
Trzymajcie mnie, bo nie zdzierżę. Od kiedy to gniot zwany AoC jest liderem gatunku? Ta
gra powoli umiera.

Wracając to treści właściwej... Wątpię, aby Warhammer Online namieszał coś na rynku gier
MMORPG. Z licznych zapowiedzi i wypowiedzi testerów to kolejny, nudny ''grindhouse''.
Nawet uniwersum Warhammer''a tu nie pomoże. Podziwiam Blizzard''a i WoW - po tylu latach
ich gra jest nadal liderem gatunku. Zresztą nie tylko WoW - każda gra Blizz''a wyznacza
nową jakość na rynku i jest grą nieśmiertelną. Jest to chyba jedyna taka firma na świecie...


A skąd wiesz ,że to będzie typowy grind może zrobią tak jak w wowie ,że opłacalne będzie robienie questów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hamerfall

może dlatego, że każde mmo to typowy grind i nawet opłacalne questy w WoW to nic innego jak grind...
Z tego co na razie mialem okazję grać w WARa to opłacało się questy robić, bo za mobki expa skromnie, więc questy w których trzeba zabić mobki + reward za zabicie ich to fajnie wychodzi. No ale to samo jest w AoC i w WoW i tak gdziesz musisz nabić ten lvl więc nie ma przeszkód by zrobić to akurat grindując na mobach potrzebnych do questu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować