Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Jeśli to będzie cosik w stylu Gothica 1, kupuję w ciemno. Jeśli w stylu Gothica 2-zastanowię się3-4 razy przed zakupem. Ale jeśli to będzie Gothic 3 lub Oblivion... to tej grze podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:44, likop2 napisał:

Jeśli to będzie cosik w stylu Gothica 1, kupuję w ciemno. Jeśli w stylu Gothica 2-zastanowię się3-4 razy przed zakupem.


A w jaki sposób chcesz odróżnić styl G1 od G2 w NOWEJ grze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:44, likop2 napisał:

Jeśli to będzie cosik w stylu Gothica 1, kupuję w ciemno. Jeśli w stylu Gothica 2-zastanowię
się3-4 razy przed zakupem. Ale jeśli to będzie Gothic 3 lub Oblivion... to tej grze podziękuję...

To będzie powrót do korzeni. Świat będzie taki duży, jak z G2: NK i twórcy powrócą do klimatu "jedynki" . Ja tam kupuję w ciemno. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, jako wielki fan Gothica poczekam na więcej info, pierwsze screeny i zobaczymy czy to będzie konkurencją dla TES, Gothic. Jak narazie mam dobre przeczucia i już wiemy dlaczego czwartego gothica nie robi PB... Oczywiście kupuję w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:52, likop2 napisał:

Chodzi o styl rozgrywki.


Gothic 1 i 2 były pod tym względem IDENTYCZNE! Różnił je właściwie tylko klimat (jedynka miała dużo lepszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:02, Probos napisał:

Mnie sam fakt, że większa część rozgrywki odbywa się w podziemiach, odstraszył. Tak więc
z czystym sumieniem podziękuję. :)

Cóż, mnie też, ale miejmy nadzieję, że nie będzie większości rozgrywki w podziemiach. Lepiej według mnie jest na lądzie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie. Pewnie i nie zostanie jakimś tam super hitem, ale dobra gra to to będzie. Tylko ciekawe czy też tak zabugowana jak seria Gothic (szczególnie G3) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:09, Kalejdoskop86 napisał:

Cóż, mnie też, ale miejmy nadzieję, że nie będzie większości rozgrywki w podziemiach.
Lepiej według mnie jest na lądzie. ^^


Dokładnie. Zawsze masz pewność, że nie zabłądzisz w ciasnych korytarzach. ^_^
Cóż, pożyjemy, zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:10, Ecko09 napisał:

Zapowiada sie ciekawie. Pewnie i nie zostanie jakimś tam super hitem, ale dobra gra to
to będzie. Tylko ciekawe czy też tak zabugowana jak seria Gothic (szczególnie G3) ;P

Miejmy nadzieję, że nie.

A widzieliście concept arty? Parę miesięcy temu oglądałem i bajer, muszę powiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:12, Probos napisał:

Dokładnie. Zawsze masz pewność, że nie zabłądzisz w ciasnych korytarzach. ^_^
Cóż, pożyjemy, zobaczymy. :)

No tak, ale jak w Morrowindzie prawie każdy main quest był w podziemiach to mi się wymiotować chciało. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:44, likop2 napisał:

Jeśli to będzie cosik w stylu Gothica 1, kupuję w ciemno. Jeśli w stylu Gothica 2-zastanowię
się3-4 razy przed zakupem. Ale jeśli to będzie Gothic 3 lub Oblivion... to tej grze podziękuję...


Prawie się z Tobą zgadzam - Jeśli styl 1 i 2 to biorę w ciemno, jeśli 3 to będę się zastanawiać, a znając życie to kupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 16:13, Kalejdoskop86 napisał:

No tak, ale jak w Morrowindzie prawie każdy main quest był w podziemiach to mi się wymiotować
chciało. ;P


He, he. :D
Najgorzej było zwłaszcza w grobowcach i dwemerowych ruinach. Te dźwięki, brr. :D
Dobrze, że w Oblivionie zrezygnowano z takiego rozwiązania i większość odbywa się na otwartej przestrzeni, lub.. w domach. Tego samego oczekuję od WoR-a ( ciekawy skrót ^_^ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:12, Kalejdoskop86 napisał:

A widzieliście concept arty?


Widzieliśmy, widzieliśmy. Nie było takiego, który przypominałby podziemia. Nadzieja jeszcze się tli. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy zgodnie z duchem czasu wypuszczą grę na konsole, PB już kiedyś przebąkiwało o produkcji jakiejś gry na konsole. Nawet jeśli jednak będzie to gra "only PC", to mam nadzieję na klimat Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:12, Kalejdoskop86 napisał:

>
A widzieliście concept arty? Parę miesięcy temu oglądałem i bajer, muszę powiedzieć.
:)


Nie przypominam sobie. Możesz zarzucić linkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34575&u=20 - jest już taki temat, wystarczy poprosić moda o zmianę nazwy ^^.

Co do samej gry kupuję w ciemno, tym bardziej, że WoR wydaję mi się powrotem do korzeni serii Gothic, a nie odgrzewaniem niesmacznego kotleta jakim był G3 :]. Tak po za tym ktoś słyszał o planowanej dacie premiery? Dla mnie WoR''a mogą robić kilka lat, byle by każdy szczegół był dopieszczony. Teraz biorę się za lekturę reszty strony, w końcu znajomość niemieckiego na coś mi się przyda :P.

@Ecko09
Trochę samodzielności... - http://worldofrisen.de/?section=gallery&id=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować