Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 14:53, lukase napisał:

To może kliknij wstrzymanie i neich się załaduje do pełna i wtedy obejrzyj?


W lewym dolnym rogu można kliknąć download i ściagnąć filmik na dysk.Właśnie to robie i muszę przyznać , że transfer jest bardzo porządny.Ponad 200 KB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:09, Kalejdoskop86 napisał:

@DJ Szlafrok
Ja jestem Kalejdoskop86...


Wiem. Po prostu cytowałem Twoją wypowiedź, chociaż mogłem to zrobić w inny sposób. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:32, DJ Szlafrok napisał:

Wiem. Po prostu cytowałem Twoją wypowiedź, chociaż mogłem to zrobić w inny sposób. :-)

Hehe, spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika

Dnia 20.08.2008 o 15:06, Mr Black napisał:

całkiem niezła, choć trochę plastikowa, zaś animacje niezbyt jeszcze dopracowana i lekko
sztuczne.


Drzewa i trawa w końcowym ujęciu , gdy widzimy wynurzającą się spod ziemi budowlę , dość mocno przypominają Gothic.To raczej dobrze.Poza tym , zgodnie z zapowiedziami autorów , jest dość szaro i brudno i to też dobrze.Nie chcę bajkowych kolorowanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 13:49, Kalejdoskop86 napisał:

Nie wiem czy ściągnę, ale dobrze, że trailer jest (szkoda, że na gram.pl nie dali newsa...)
i to w High Definition! :)


e tam HD, tylko 720p... jakby dali 1080p to rozumiem :>

Poza tym jakoś mi ten link nie działa...ble muszę poszukać na necie.

JEśli gierka rzeczywiście będzie w stylu g1 i 2 to kupuję w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:56, Ufo2 napisał:

e tam HD, tylko 720p... jakby dali 1080p to rozumiem :>

Heh, też prawda. :P

Dnia 20.08.2008 o 15:56, Ufo2 napisał:

Poza tym jakoś mi ten link nie działa...ble muszę poszukać na necie.

Chyba dużo ludzi ściąga, nie wiem.

Dnia 20.08.2008 o 15:56, Ufo2 napisał:

JEśli gierka rzeczywiście będzie w stylu g1 i 2 to kupuję w ciemno :)

Ja również, nie widziałem filmu bo się tnął i nie chciało mi się, ale jeżeli jest podobny do Gothików poprzednich (oprócz trójki ^^) to kupuję w ciemno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:56, Ufo2 napisał:

e tam HD, tylko 720p...


1280/720 to wcale nie jest tak źle.Nie ma co płakać ze szczęścia , ale da się przyjemnie ogladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem z tym :>

Edycja już nie poszła neistety, więc znowu piszę.

Obejrzałem trailer na YouTube... muszę rzec że pomimo kijowej jakości całkiem ciekawie się zapowiada.
Babka jeczy jak w Perfect Darku... głoówny zły (chyba) wygląda (od tyłu) jak Xardas :p
trochę kijowa animacja postaci, mam nadzieję że nad tym popracują (ten ruch mieczem głównie razi).
do reszty narazie nie mam zastrzeżeń

a i jeszcze dodam że z tego co wywnioskowałem, gra się nazywa Risen, a nie World of Risen :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:05, Ufo2 napisał:

Żartowałem z tym :>

Edycja już nie poszła neistety, więc znowu piszę.

Obejrzałem trailer na YouTube... muszę rzec że pomimo kijowej jakości całkiem ciekawie
się zapowiada.
Babka jeczy jak w Perfect Darku... głoówny zły (chyba) wygląda (od tyłu) jak Xardas
:p
trochę kijowa animacja postaci, mam nadzieję że nad tym popracują (ten ruch mieczem głównie
razi).
do reszty narazie nie mam zastrzeżeń

a i jeszcze dodam że z tego co wywnioskowałem, gra się nazywa Risen, a nie World of
Risen
:>

Może na YouTube będzie mi płynnie szło... a co wpisać? Bo piszę "Risen Trailer" czy coś i nic o grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:07, Kalejdoskop86 napisał:

Może na YouTube będzie mi płynnie szło... a co wpisać? Bo piszę "Risen Trailer" czy coś
i nic o grze...


Film można sobie spokojnie ściagnąć ze stronki Risen , albo (w mpeg4) z World of Risen.Kilkadziesiąt MB , to przecież żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz... wyglad otoczenia ok, jedynie animacja narazie kuleje (mam nadzieje ze poprawia to)
Ciekawe jaka bedzie fabuła, oraz gameplay... no nic tylko cierpliwie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:11, Ufo2 napisał:

Dziękuję kolego przemiły. :)

Gra prezentuje się znakomicie i tak Gothikowo! Zamawiam w ciemno jak wyjdzie! :)

@KrzychW
Przeczytałeś moje poprzednie posty nt. płynności filmiku na moim PC i programach, które ściagnąłem, żeby w ogóle ruszył? (nie miałem ich wcześniej bo na PC tylko gram)
Ściągnąłem parę godzin temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:16, Kalejdoskop86 napisał:

Ściągnąłem parę godzin temu.


Aha.
U mnie wersja pliku ze stronki Risen , działa na Windows Media Player.Za to mpeg4 z World of Risen już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet ściągnąć nie mogę -_-
Trochę se poczekam aż się pojawi na jakichś gametrailers.com np bądź jak odciążą się te 2 serwery.
Ze strony WoR w ogóle nei idize a z "głównej" Risen 40KB/s - podziękuję.

No chyba że któremuś z Was chciałoby się wrzucić na jakieś yousendit czy rapidshare :> xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę info o grze pt. "Risen" w Clicku na stronie 6-7 (w sumie strona nr 6 to tylko kawałek tekstu o Games Convention i właśnie art (twarz Bezimiennego) z gry). Mały kawałek tekstu, ale warto przeczytać (jeśli ktoś posiada najnowszego Clicka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ściągniętą wersję trailera i stwierdzam, że autorzy nadal nie potrafią tworzyć realistycznych fal. ;-) Zresztą cały filmik jest drętwy, jakość nie powala. Mimo wszystko gra nabrała jako-takich kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:28, DJ Szlafrok napisał:

Obejrzałem ściągniętą wersję trailera i stwierdzam, że autorzy nadal nie potrafią tworzyć
realistycznych fal. ;-) Zresztą cały filmik jest drętwy, jakość nie powala. Mimo wszystko
gra nabrała jako-takich kształtów.


E tam bez przesady. Nie jest to miażdżąca lipa jaką była wstawka do Gothica 3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:43, Ufo2 napisał:

E tam bez przesady. Nie jest to miażdżąca lipa jaką była wstawka do Gothica 3 :>


Fakt , że jest lepiej , niż w przypadku Gothic 3 , chociaż też raczej nie rewelacyjnie.Zresztą filmiki nieraz nie mają nic wspólnego z poziomem gry.Wystarczy wspomnieć Hellgate London.Parę filmów , to prawdziwe perełki , a sama gra okazała się tak słaba , że już nawet jej deweloper zdążył splajtować.
Z kolei pierwsze dwa Gothicki filmami nas nie rozpieszczały , a okazały się naprawdę wartymi kupienia tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:48, KrzychW napisał:

Z kolei pierwsze dwa Gothicki filmami nas nie rozpieszczały , a okazały się naprawdę
wartymi kupienia tytułami.


Ja tylko mam nadzieję że nie popełnią tego błędu co przy G3 - zbyt dużo swoboda fabularna...

Innymi słowy głównej fabuły to tam prawie w ogóle nie było bądź była minimalnie odczuwalna.

Z drugiej strony też liczę na trochę większy wybór w grze niż <! do której gildi przyłączę> i <! z jakiej broni będę korzystał> :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować