Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 18:04, lukase napisał:

Przepisze ktos artykuł z clicka tutaj na forum o world of risen? Bo nie chce kupować
gazety dla jednej recenzji.


Skoro nie chcesz za ten artykuł zapłacić to go nie czytasz - proste. Przepisywanie cudzego tekstu komercyjnego to łamanie praw autorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 16:43, Ufo2 napisał:

E tam bez przesady. Nie jest to miażdżąca lipa jaką była wstawka do Gothica 3 :>


Nie przesadziłem.
Ale jako plus względem intra do G3 można zaliczyć choćby to, że postaci wreszcie coś mówią (słaba synchronizacja, ale to mała rzecz), a nie stękają. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 18:21, DJ Szlafrok napisał:

Ale jako plus względem intra do G3 można zaliczyć choćby to, że postaci wreszcie coś
mówią (słaba synchronizacja, ale to mała rzecz), a nie stękają. ;-)

Hmm... w wersji demo to intro było ok, tylko zauważ, że w G1 w intrze już postacie mówią, i to dużo... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 14:54, Kalejdoskop86 napisał:

Hmm... w wersji demo to intro było ok, tylko zauważ, że w G1 w intrze już postacie mówią, i to dużo... ;]


W wersji demo G3, jak sądzę. Więc jeśli o to intro chodzi, to jest to słaby filmik. W sumie jedyną zaletą jest ogólne przedstawienie sytuacji i niezła muzyka. :-) To intro znacznie różni się od tych z poprzednich gier - tam było renderowane na podstawie engine gry, natomiast w G3 tworzone było od podstaw, bez użycia silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:47, DJ Szlafrok napisał:

W wersji demo G3, jak sądzę. Więc jeśli o to intro chodzi, to jest to słaby filmik. W
sumie jedyną zaletą jest ogólne przedstawienie sytuacji i niezła muzyka. :-) To intro
znacznie różni się od tych z poprzednich gier - tam było renderowane na podstawie engine
gry, natomiast w G3 tworzone było od podstaw, bez użycia silnika.

Prawda, ale według mnie intro G3 nie jest słabe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:34, KinggAdek napisał:

To temat o Risen! ciekawe kiedy będzie i jakie będzie?

Wiemy, tylko mówiliśmy o intrze.

Kiedy będzie nie wiadomo, dowiemy się pewnie na GC ''08, a będzie z pewnością dobre - kupuję w ciemno! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:35, Kalejdoskop86 napisał:

> To temat o Risen! ciekawe kiedy będzie i jakie będzie?
Wiemy, tylko mówiliśmy o intrze.

Kiedy będzie nie wiadomo, dowiemy się pewnie na GC ''08, a będzie z pewnością dobre -
kupuję w ciemno! :>


Nom ja też, choć czekam na G3: Bezimienni bogowie i G4 ,Risen robią Piranha Bytes więc będzie zajebisty....ciekawe czy nowe studio robiące Gothic nie popsuje go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:38, KinggAdek napisał:

Nom ja też, choć czekam na G3: Bezimienni bogowie i G4 ,Risen robią Piranha Bytes więc
będzie zajebisty....ciekawe czy nowe studio robiące Gothic nie popsuje go....

O G3: Zapomniani Bogowie i G4 będzie news oczywiście na Game Convention. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothica 1 i 2 grałem pare lat temu i są to najlepsze gry na świecie. Więc czekam na risena oby było tak dobre jak nie do pokonania gothic a to jest możliwe bo piranie robią też ta gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 13:21, lukase napisał:

W gothica 1 i 2 grałem pare lat temu i są to najlepsze gry na świecie. Więc czekam na
risena oby było tak dobre jak nie do pokonania gothic a to jest możliwe bo piranie robią
też ta gre.

Zaapomniałeś napisać o Gothicu 3 ;-D.
To byłaby bardzo dobra gra, gdyby nie to, ze nasze oczekiwania kształtowały poprzednie: Gothic i Gothic II. W trójce zgubiono trochę klimat i nieco zlekceważono fabułę i w stosunku do poprzednich gier nieco rozminęła się z oczekiwaniami. Dlatego niektórzy odsądzali ją od czci i wiary - a dla mnie była grą dobrą. Zaledwie dobrą.
Risen podobno wróci do korzeni - to jest do historii z jedynki. Też będzie samotny bohater w odgrodzonej od świata społeczności, czyli na wyspie. Próbą dla kotletu jest zjedzenie, próbą dla gry jest granie. Zobaczymy, co z tej gry wyjdzie; jak dotąd zapowiada sie dobrze. Na pewną grę kupię ale czy będę z niej zadowolony? Prawdopodobnie tak ale chciałbym być bardzo zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero nie dawno usłyszałem o tej grze ale że robi ja piranha bites to od razu mnie zaciekawiła czy jest juz znana data premiery i jakie platformy wyjdzie albo jakieś szczególy dotyczace fabuły czy postaci jaka gramy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak ale chciałbym być

Dnia 25.08.2008 o 16:32, KrzysztofMarek napisał:

bardzo zadowolony...


Z punktu widzenia naszych oczekiwań , Risen jest w jeszcze trudniejszej sytuacji , niż Gothic 3.Ten nowy tytuł nie dość , że ma nam przypomnieć wczesnogothickowe klimaty , to na dodatek musi jeszcze zrehabilitować Piranha Bytes po tak sobie przyjętym Gothic 3.Jestem prawie pewny , iż wszystkich oczekiwań graczy Risen nie będzie w stanie spełnić.Rozwydrzyliśmy się po G1 i G2 i teraz chcemy jeszcze więcej i jeszcze lepiej.
Pomino tego , jestem optymistą , a zapowiedzi "powrotu do źródła" brzmią bardzo fajnie.Oby tylko nie skończyło się na zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:32, KrzysztofMarek napisał:

> W gothica 1 i 2 grałem pare lat temu i są to najlepsze gry na świecie. Więc czekam
na
> risena oby było tak dobre jak nie do pokonania gothic a to jest możliwe bo piranie
robią
> też ta gre.
Zaapomniałeś napisać o Gothicu 3 ;-D.

dla mnie gothic 3 to nie gothic dla mnie to gniot bez klimatu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:40, Steel Dogg napisał:

/.../ czy jest juz znana data premiery i jakie platformy wyjdzie albo jakieś szczególy
dotyczace fabuły czy postaci jaka gramy itp.

Najprostrza odpowiedź to taka, że będzie, jak wyjdzie. A wyjść ma w przyszłym roku, na PC, oczywiście. Zarys fabuły masz w najnowszym Click!u, za jedne 8,50 zł. Będziesz rozbitkiem, który znalazł sie na wyspie..
Szukaj pod: riesen.deepsilver.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ czy jest juz znana data premiery i jakie platformy wyjdzie albo jakieś szczególy

> dotyczace fabuły czy postaci jaka gramy itp.
Najprostrza odpowiedź to taka, że będzie, jak wyjdzie. A wyjść ma w przyszłym roku, na
PC, oczywiście. Zarys fabuły masz w najnowszym Click!u, za jedne 8,50 zł. Będziesz rozbitkiem,
który znalazł sie na wyspie..
Szukaj pod: riesen.deepsilver.com


ehhh...tylko na PC no to już pograłem :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować