Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 18:49, simonemaster22 napisał:

masz racje , ale przynajmniej Gothic 3 zabłysnął całkowicie nową szatą graficzną i tym
systemem reputacji no i może system walki i zatruwanie broni i ostrzenie też ale reszta
jak w starych Gothicach

Tylko zapomnieli, co w Gothicu najważniejsze, fabuła i klimat. Jak dla mnie Gothic 1 to najlepsza gra RPG, a seria skończyła się na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 18:49, simonemaster22 napisał:

masz racje , ale przynajmniej Gothic 3 zabłysnął całkowicie nową szatą graficzną i tym
systemem reputacji no i może system walki i zatruwanie broni i ostrzenie też ale reszta
jak w starych Gothicach


Akurat jak dla mnie to G3 był grą z średnią grafiką, za to z dużyi wymaganiami, brakiem ciekawej fabuły i klimatu, a ciekawe było chyba tylko ta możliwość dołączenia się do różnych frakcji. Mam nadzieję, że Risen będzie ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:20, wojtek2222 napisał:

Mam nadzieję, że Risen będzie ciekawszy.


Ludzie, czy wy jesteście aż tak tępi i myślicie że Piranie nie wiedzą jakie błędy popełnili? Wszyscy twórcy gier mają swoje oficjalne fora gry gdzie gracze wytykają wady i zalety gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:52, Wolus1 napisał:

Ludzie, czy wy jesteście aż tak tępi i myślicie że Piranie nie wiedzą jakie błędy popełnili?
Wszyscy twórcy gier mają swoje oficjalne fora gry gdzie gracze wytykają wady i zalety
gry...


Teoretycznie masz rację , ale...
1.Wiedzieć , co poprawić , nie oznacza jeszcze , że potrafi się to zrobić.
2.Czynnik czasu , czyli : szybko , szybko , bo premiera lada dzień.Jak kończy się coś takiego , chyba nie trzeba dodawać , a przecież wydawca na pewno będzie cisnął studio o jak najszybsze zakończenie gry.
3.Ciekawe , czy opinie graczy za granicą , w wystarczająco wysokim stopniu pokrywają się z naszymi.Może się okazać , iż dla nich najbardziej przeszkadzały inne sprawy niż dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie Risen zapowiada sie swietnie.Mysle ze grafika bedzie mogl konkurowac z Arcania.Tylko szkoda ze bendzie inny bohater niz w gothicach,bo do tamtego bezimiennego sie przyzwyczailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:52, Wolus1 napisał:

Ludzie, czy wy jesteście aż tak tępi i myślicie że Piranie nie wiedzą jakie błędy popełnili?
Wszyscy twórcy gier mają swoje oficjalne fora gry gdzie gracze wytykają wady i zalety
gry...

Z tym, że nie wszyscy producenci się tym przejmują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:54, Iverson7 napisał:

Wedlug mnie Risen zapowiada sie swietnie.Mysle ze grafika bedzie mogl konkurowac z Arcania.Tylko
szkoda ze bendzie inny bohater niz w gothicach,bo do tamtego bezimiennego sie przyzwyczailem


Niestety nie mógł by być, bo Jowood sobie zastrzegł :(

Mi w Risen nie pasuje fabuła... Główny wróg jakiś akwizytor. Jak to będzie jak Gothic III, to wystarczy wbiec, zabić i gitara (tak, jak to zrobiłem z Zubenem...)

P.S "bendzie" się pisze inaczej. Nie żebym cię poprawiał czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 12:22, Bobek94 napisał:

>..


Mogę się założyć, że Inkwizytor nie będzie zwyczajnym przeciwnikiem. Na pewno będzie władał potężną magią czy czymś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 17:54, Iverson7 napisał:

Wedlug mnie Risen zapowiada sie swietnie.Mysle ze grafika bedzie mogl konkurowac z Arcania.Tylko
szkoda ze bendzie inny bohater niz w gothicach,bo do tamtego bezimiennego sie przyzwyczailem

JoWood ma prawa do serii Gothic, więc do Beziego także.

Zresztą, w Risen będzie nowy świat, a szczerze, to Bezimienny mnie się trochę znudził jako heros. Ile razy może ratować świat?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

JoWood ma prawa do serii Gothic, więc do Beziego także.

Zresztą, w Risen będzie nowy świat, a szczerze, to Bezimienny mnie się trochę znudził
jako heros. Ile razy może ratować świat?! :P

Tyle że Risen robią Piranie. A właśnie oni stracili prawa do wszystkiego co związane z Gothic.

Risen to będzie zupełnie nowa historia. Kto wie może będzie tego kilka części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:00, Ecko09 napisał:

> >..

Mogę się założyć, że Inkwizytor nie będzie zwyczajnym przeciwnikiem. Na pewno będzie
władał potężną magią czy czymś w tym stylu.


Tak jak weźmy na to Xardas, którego zabicie dostarczyło mi rozrywki na 20 sekund xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:44, StaryCapiur napisał:

Mam nadzieje że to będzie prawdziwy hit, i że będzie mógł rywalizować z Gothiciem i Oblivionem
:)

Z gothiciem jedynie możę stanąć na równi bo gothic już jest arcydziełem a arcydzieła nei można pobić ;).
Ps Obejrzałem jak piranie byli na games convetion. Zauważyłem że bardzo są przejęci Risenem i mówią że będzie tak świetny jak gothic i ogólnie to są wyluzowani, musi się udać ten Risen ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.risen.info.pl/showphoto.php?photo_id=32

Ostatnio wiele czytałem o Risen o tym jaki ma być, kim będzie bohater itp. no i ponoć gra będzie w klimatach bardziej jasnych co mnie strasznie zmartwiło. No i jakiś wulkan i wyspa... co to ma być Riki Tiki w średniowieczu? :( Jakoś gra czuje że będzie kaszaną jak Gothic 3... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w gothicu 2 było kilka klanów były zamki a tu bardziej inkwizycja opancerzona zamkiem obgrodzona i tępiąca buntowników a buntownicy się chowają i po kryjomu małe grupki inkwizycji zabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować