Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 13:38, Merovingian napisał:

> Nie Gadaj A Jak Masz Konsole? Ha!

A teraz po proszę po polsku i adekwatnie do posta, na którego odpowiadasz.

Dobra... A masz konsolę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:30, GothicIIIII napisał:

Dobra... A masz konsolę?!


To nie ma nic do rzeczy.
Napisz proszę, byle spokojnie i po przemyśleniu całej sprawy, w czym widzisz problem. Obecnie ciężko Cię zrozumieć, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 06:39, KrzysztofMarek napisał:

Hic transit mundi...

A nie przypadkiem Sic transit gloria mundi ? ;P

Ale co racja, to racja za kilkadziesiąt lat... któż wie jakie gry nam zaserwują (aż boję się marzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 20:42, Merovingian napisał:

> Dobra... A masz konsolę?!

To nie ma nic do rzeczy.
Napisz proszę, byle spokojnie i po przemyśleniu całej sprawy, w czym widzisz problem.
Obecnie ciężko Cię zrozumieć, przykro mi.
Dobra...Masz konsole jak coś mówisz o konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 13:20, GothicIIIII napisał:

> Dobra...Masz konsole jak coś mówisz o konsoli?


Chłopcze, wyjaśnijmy sobie jedno. Posiadanie konsoli nie determinuje tego, czy mogę posiadać opinię. Druga sprawa: co Cię tak bardzo uwiera, że przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona? Fakt, że gra najprawdopodobniej zostanie wydana na konsolach po angielsku?
Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 07:45, likop2 napisał:

gothic, czy jesteś dzieckiem neo? ale tak szczerze.


Kolego Brygadzisto, z rangi wnioskuję, żeście długo na tym forum, więc proszę, odpowiedzcie, kolego, co wasze pytanie ma do tematu?

A teraz dalej.
@GothicIIIIII
Naprawdę, powinieneś odpocząć, a potem tu wrócić. :)

@lothar-mb

Dnia 30.05.2009 o 07:45, likop2 napisał:

Ale co racja, to racja za kilkadziesiąt lat... któż wie jakie gry nam zaserwują (aż boję się marzyć ;)

Hehe. :) Biorąc pod uwagę to, że dzisiejszymi czasy już coraz rzadziej widuję coś, co byłoby w stanie mnie zauroczyć bez końca (takie to nadzieje wiązałem wobec G3, potem, jak spieprzyli, to liczyłem na Forsaken Gods, który to miał być wybawieniem od bugów. Teraz większe wrażenie wywołał na mnie Fallout 3 :)). Ale może to przez fakt, że w życiu coraz więcej gier widuję i coraz trudniej mnie (nas wszystkich?) zaskoczyć. :) I dlatego też nie pokładam wielkich nadziei w projekcie Risen. Jeśli jednak się mylę, będę bardzo miło zaskoczony, rzecz jasna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, ja mam nadzieję, że twórcy Gothica, przypomną sobie co dało im sukces - i rozwijać te elementy, a nie jak większość twórców, bawić się w spłycanie fabuły i coraz to bardziej realistyczną grafikę :). Mam nadzieję, że Risen, będzie tym, czym mogłaby być kontynuacja Gothica - mam zamiar być wciągnięty w fotel ogromem świata, oraz genialną fabułą.

@up
Grałeś w poprzednie fallouty? Fallout 3, to mocny, dobry średniak, ale w porównaniu do poprzednich części... to jest Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 07:50, likop2 napisał:

@up
Grałeś w poprzednie fallouty? Fallout 3, to mocny, dobry średniak, ale w porównaniu do
poprzednich części... to jest Fail.

Nie mogę się powstrzymać: Odwrotnie - ta cała legenda Fallouta to fail :P
Dwa razy próbowałem i dwa razy odbiłem się daleeeko. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 09:15, Piciambeer napisał:

Nie mogę się powstrzymać: Odwrotnie - ta cała legenda Fallouta to fail :P
Dwa razy próbowałem i dwa razy odbiłem się daleeeko. Heh.


Jak się nie lubi RPGów to tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 09:24, Merovingian napisał:

Kiedy?

W sensie? Kilka lat temu i niedawno. Te śmieszne nibytury są do kitu i grać się nie da :]

@Kedziorus
RPG rządzi, ale Fallout ssie ;P

Ogólnie to prowadzi to flamewara, bo gra mi się nie podoba i tyle. Może kiedyś nawet graficznie była ładna ale teraz niczym mnie do monitora nie przykuje.

Pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 14:34, Piciambeer napisał:

Te śmieszne nibytury są do kitu i grać się nie da :]


Nibytury? W falloucie są tury normalne, a nie tury w czasie rzeczywistym (;P) jak w P:T, czy KotORach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie Forumowicze!!!
Albo ja coś pomyliłem , albo to nie jest wątek na temat Falloutów.W ciągu ostatnich dni nie dodano w temacie "Risen" ani jednego postu o Risen.Litości.
Abyście jednak nie smutkowali , podaję linki do właściwych stron:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=835&u=779

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6795&u=2836

Miłego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 21:58, lothar-mb napisał:

To wracając do tematu jakies newsy z Risen


Na bardzo konkretne niusy i ciekawe trailery , a nawet na gameplay czekałem w związku z targami E3.Wiele zapowiadanych tytułów było obecnych na targach i na różnych portalach pojawiło sie sporo materiałów.Niestety , chociaż premiery mają być już za niedługi czas , o Risen i jej konkurencie Gothic 4 , nic nowego nie znalazłem.Szkoda.Ciągle tylko kilka niewiele mówiących filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie i fallouty, to było tak:
Przez pierwsze 5 minut, odrzucała mnie
Po 10 minutach, przestałem zauważać pikselozę
Po 20 - świat wokół siebie.
Tak, powinno być z każdym c(omputer, młotku, computer)RPGiem. Nie obchodzi mnie grafika, tylko czy on mnie wciągnie - sprawi, że kompletnie zapomnę o wszystkim dookoła. Fallout 3, w ciągu godziny gry, nie zrobił tego, co 1 i 2 w ciągu 15 minut. Do starych gier, trzeba mieć podejście ( anarchaiczna grafika ) i nie patrzeć na grafikę, tylko na to, co gra ma w środku.

Jeśli ktoś woli hiper-wiper-błyszczomcomsiemjakpszujajcza grafikę i siekanie miliardów, Fallout jest jak znalazł - co prawda, siedziałem przy nim okazjonalnie i dość krótko ( ok godziny, widziałem jak kolega gra jeszcze ), ale i tak udało mi się wyrobić o nim opinię...

Cao, idę siekać w dooma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować