Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2009 o 12:01, Merovingian napisał:

Mimo wszystko najlepszym utworem w grze jest bezapelacyjnie Main Theme. Powiedzcie, kogo
nie przechodziły ciarki podczas pierwszej instalacji, no kogo? ; )

Ach, jak ja to dobrze pamiętam... Mi nawet łezka w oku się wtedy zakręciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wybije i powiem że jest jeden utwór którego nie znoszę. Jest on odtwarzany podczas walki, "Myrthana fight day" przejadł mi się po prostu, jest zbyt epicki (walka ze ścierwojadem orkiem czy innym miesem armatnim). Gdybym tylko wiedział jak podmieniać pliki muzyczne w grze... to bym zmienił na "Arena Fight" albo jeszcze jeden (nie ten odtwarzany podczas walki ze smokami, Rhobarem i Zubenem tylko jeszcze jeden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 14:12, SpecShadow napisał:

Gdybym tylko wiedział jak podmieniać pliki muzyczne w grze...


Jeśli Ci tak bardzo na tym zależy, użyj G3 Archiv Explorer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Tytułem totalnego i mam nadzieję, że już ostatniego ot: podmieniłem sobie ową muzykę podczas walki w Myrtanie i muszę powiedzieć, że walczy się przyjemniej. Jest też bardziej klimatycznie - pojedynek sam na sam z głupim wilkiem nie jest już okraszony, jak wspomniał Spector, epickim podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 16:37, Merovingian napisał:

Hm. Tytułem totalnego i mam nadzieję, że już ostatniego ot: podmieniłem sobie ową muzykę
podczas walki w Myrtanie i muszę powiedzieć, że walczy się przyjemniej. Jest też bardziej
klimatycznie - pojedynek sam na sam z głupim wilkiem nie jest już okraszony, jak wspomniał
Spector, epickim podkładem.


Udało Ci sie podmienić? Ja nie rozumiem niemieckiego więc nie mogę się w programie połapać. Jak wygląda sama procedura zamiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się skojarzyło:
http://bi.gazeta.pl/im/1/6748/z6748511X.jpg
http://img396.imageshack.us/img396/4493/gothic3pv2.jpg
: )

Na samego Risena mogę czekać i rok, byle dopracowali nowego pupilka. G3 to nie jest zła gra, ale pierwsze dwa miesiące przyniosły jej tak złą famę, że aż żal się robi Piranii i samej marki Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była naprawdę bardzo dobra jeśli chodzi o G3,soundtracki,klimat,quest,fabuła ale...te bugi i grafika która przycinała dość często spowodowała że wyszło jak wyszło. Co do grafiki, nie ma co się dziwić Pirania to Pirania,kolejne ich dzięło więc podobny obrazek tyle że nowa historia,fabuła,nowe postacie,bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, z G3 to było tak, że i Piranie chciały dobrze <solidnie i dużo> i wydawca chciał dobrze <szybko>, a wyszło jak zwykle:P... Choć w sumie, to nie - zwykle było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:42, Merovingian napisał:

Na samego Risena mogę czekać i rok, byle dopracowali nowego pupilka.


W wywiadzie , który można było zobaczyć już dość dawno temu , przedstawiciel wydawcy twierdził , iż gra na PC jest gotowa i dopracowana na max od jakiegoś czasu i chyba tylko końcowe prace nad którąś z platform , opóźniają premierę. Ile w tym prawdy , zobaczymy.Ja właściwie nie wiem , co myśleć o tym tytule.Materiały jakie widziałem , zdecydowanie nie zachwycają , zapowiedzi uproszczeń , zdecydowanie odstraszają.Z pozytywów pozostaje tylko resztka zaufania do Piranii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 00:47, KrzychW napisał:

Materiały jakie widziałem , zdecydowanie nie zachwycają , zapowiedzi uproszczeń , zdecydowanie odstraszają.Z pozytywów pozostaje tylko resztka zaufania do Piranii.


Napiszę prosto z mostu: pomijając grafikę, Gothic 3 nie tyle nie zachwycał, co wręcz odpychał przez pierwsze pół godziny, a przynajmniej tak było ze mną. Milczeniem już pominę początkowe wrażenie G1. Mam tylko nadzieję, że wielkość Risena ujawni się po dłuższym kontakcie z grą, jak stało się z poprzednikami.

->Infes
Przecie właśnie dlatego wrzuciłem te linki - widać, że obie gry mają tego samego ojca, a może i matkę? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować