Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Może jestem pesymistą, ale takie petycje rzadko kiedy odnoszą jakikolwiek skutek. Oczywiście, chciałbym żeby tym razem było inaczej, ale już w momencie kiedy "wyszło na jaw" że polskim dystrybutorem będzie Cenega, spodziewałem się takiego scenariusza, tj. spolszczenia wyłącznie kinowego. Wątpię żeby Cenega zmieniła swą decyzje, nawet jeśli by tych podpisów z 10 000 się zebrało, co i tak jest raczej wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 22:29, BigM napisał:

Dlatego podpisywać, ludziska, petycję


Petycję podpisałem,ale sukces tego typu akcji jest raczej wątpliwy.Decyzja w tej sprawie już zapadła i nie sądzę,żeby opinie graczy miały ją zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potworna "bida" z tymi czarami, zaklęcia Amnezji nawet nie będzie? :/
Do tego brak ulepszen broni... dosłownie cofanie się do czasów pierwszego Gothica. Czemu wciąż się cofają gre w rozwoju?
Inaczej - co, prócz grafiki, walki rodem z takiego Fable i efektów ma oferować Risen? Niech jeszcze okaże się że fabuła na poziomie G3 albo niżej to juz kaplica. Niech dadzą mi dobry powód abym kupił grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:38, SpecShadow napisał:

Do tego brak ulepszen broni...


Jestem za. Minimalne podniesienie statystyk (np. przez naostrzenie) jeszcze mogłoby przejść, ale generalnie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie zaniepokoiło to słowa Marcos Duarte że Risen będzie bazował się na małej wyspie. To znaczy że świat będzie mały? To samo że będzie tylko miasto portowe a reszta to już małe osady,obozy. Mało lokacji będzie? Jakoś w to wątpie ale czyżby jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:38, SpecShadow napisał:

Potworna "bida" z tymi czarami, zaklęcia Amnezji nawet nie będzie? :/
Do tego brak ulepszen broni... dosłownie cofanie się do czasów pierwszego Gothica. Czemu
wciąż się cofają gre w rozwoju?
Inaczej - co, prócz grafiki, walki rodem z takiego Fable i efektów ma oferować Risen?
Niech jeszcze okaże się że fabuła na poziomie G3 albo niżej to juz kaplica. Niech dadzą
mi dobry powód abym kupił grę.


W sumie to się z tobą zgadzam jeszcze gorzej będzie jak będzie tyle bogów co w poprzednich gothicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 17:24, Pawlo09 napisał:


W sumie to się z tobą zgadzam jeszcze gorzej będzie jak będzie tyle bogów co w poprzednich
gothicach.


A co mają do tego bogowie? Z bóstwami jeszcze się zatanawiają tylko kto pisał że miało ich nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się coraz lepiej; trochę szkoda, że nie będzie polskiej wersji na xboxa 360'' ale jakoś przeżyje. Chyba zaraz zainstaluję sobie Gothica II by przypomnieć sobie "jak to się robi" by Pirahna ;)

Co do posta #699; widzę, że mamy na forum nowego mistrza ciętej riposty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować