Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2009 o 18:30, Carlossio napisał:

I właśnie miałem też się zapytać - ile trzeba czekać na te kody, bo - wybacz - ja 3 tygodnie
czekać nie zamierzam.


Widzisz ja czekam około 3 tygodni a maila z kodem zniżkowym od Cenegi jak nie było tak nie ma. Moim zdaniem szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:22, Carlossio napisał:

84% to nie jest dobry wynik jak na rekompensatę felernej trójki...


Jeśli ktoś ślepo opiera się na ocenach i wystarczą mu same cyferki (bez czytania recenzji) to możliwe.

Dnia 26.09.2009 o 18:22, Carlossio napisał:


Pytanie ode mnie: co mam dokładnie zrobić, jak nie mam tych kodów rejestracji do Gothików?
Wszystkie wyrzuciłem, a nie wiem, czy wystarczy samo zdjęcie gry (pudełko i płyty w środku)
czy również przebranie się za tego bohatera gry, żeby dostać zniżkę. :D
I ile wynosi ta zniżka?


Zdjęcie powinno wystarczyć, obniżka wynosi (a raczej wynosiła) jakieś 30zł, po obniżce wynosiło ono 89zł.

I mam niemiłe wrażenie że liczna kodów zniżkowych była ograniczona czego Cenega nie napisała. Bo jak inaczej wytłumaczyć że od jakiegoś czasu ludzie nie otrzymują kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:37, SpecShadow napisał:

Jeśli ktoś ślepo opiera się na ocenach i wystarczą mu same cyferki (bez czytania recenzji)
to możliwe.

Dla mnie ważny jest jeden aspekt - optymalizacja i bugi.

Dnia 26.09.2009 o 18:37, SpecShadow napisał:

Zdjęcie powinno wystarczyć, obniżka wynosi (a raczej wynosiła) jakieś 30zł, po obniżce
wynosiło ono 89zł.

Słyszałem, że to 90zł to też z kosztem przesyłki. ;)

Dnia 26.09.2009 o 18:37, SpecShadow napisał:

I mam niemiłe wrażenie że liczna kodów zniżkowych była ograniczona czego Cenega nie napisała.
Bo jak inaczej wytłumaczyć że od jakiegoś czasu ludzie nie otrzymują kodów?

Od jakiegoś czasu? noo, to pewnie była ograniczona. Poza tym, pierwszego Gothika można kupić już za 10zł w najtańszej serii to jakby pomyśleć ktoś by mógł sobie kupić taką grę, wysłać kod, otrzymać zniżkę, a prywatnie nie być fanem Gothików. Od trójki i dwójki z dodatkiem wywaliłem kody, od jedynki chyba też, bo szukałem i go nie mam. Na robienie zdjęć też nie mam czasu, bo nawet nie wiem, czy uznają mi zdjęcie (że niby ktoś inny będzie mieć lepsze, bo pokaże siebie w stroju Diego ^^) , a dodatku do trójki nie kupiłem. No nic, szkoda. Dobrze, że jestem w Kompanii Graczy - mogę sobie kupić tę zniżkę 40% za punkty. :) Pytanie tylko, kiedy taki kod do mnie dojdzie, bo na kupon na pizze już od wczoraj czekam, a dzisiaj chciałem sobie już zamówić, heh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:57, Carlossio napisał:

Słyszałem, że to 90zł to też z kosztem przesyłki. ;)

U mnie z najtańszymi kosztami przesyłki wynosiło wszystko 99zł.

Dnia 26.09.2009 o 18:57, Carlossio napisał:

> Bo jak inaczej wytłumaczyć że od jakiegoś czasu ludzie nie otrzymują kodów?
Od jakiegoś czasu? noo, to pewnie była ograniczona. Poza tym, pierwszego Gothika można
kupić już za 10zł w najtańszej serii to jakby pomyśleć ktoś by mógł sobie kupić taką
grę, wysłać kod, otrzymać zniżkę, a prywatnie nie być fanem Gothików. Od trójki i dwójki
z dodatkiem wywaliłem kody, od jedynki chyba też, bo szukałem i go nie mam. Na robienie
zdjęć też nie mam czasu, bo nawet nie wiem, czy uznają mi zdjęcie (że niby ktoś inny
będzie mieć lepsze, bo pokaże siebie w stroju Diego ^^) , a dodatku do trójki nie kupiłem.
No nic, szkoda. Dobrze, że jestem w Kompanii Graczy - mogę sobie kupić tę zniżkę 40%
za punkty. :) Pytanie tylko, kiedy taki kod do mnie dojdzie, bo na kupon na pizze już
od wczoraj czekam, a dzisiaj chciałem sobie już zamówić, heh. :D


40% to nieźle ale trzeba być w KG i mieć tyle punktów.
Ja nie byłem w Kompanii, wysłałem kod z Gothica2 z taniej serii XK i moje zdjęcie z Gothiciem3 (nie przebierałem się za nikogo, nie było to obowiązkowe, zresztą nie miałem za kogo się przebrać).

Życie może być prostsze ale jak widać nie jest to obowiązkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:38, SpecShadow napisał:

U mnie z najtańszymi kosztami przesyłki wynosiło wszystko 99zł.

Heh, ale mimo to lepiej zniżkę dać z KG i ten kupon.

Dnia 26.09.2009 o 19:38, SpecShadow napisał:

40% to nieźle ale trzeba być w KG i mieć tyle punktów.

Nieźle to mało powiedziane. Z tego co wiem to to 40% to na 30 dni jest i obejmuje wszystkie gry ze sklepu Cenegi. W Kompanii jestem i tak, mam tyle punktów. :)

Dnia 26.09.2009 o 19:38, SpecShadow napisał:

Ja nie byłem w Kompanii, wysłałem kod z Gothica2 z taniej serii XK i moje zdjęcie z Gothiciem3
(nie przebierałem się za nikogo, nie było to obowiązkowe, zresztą nie miałem za kogo
się przebrać).

Dobra, może też wyślę i jeszcze raz poszukam karty rejestracyjnej z Gothic 1, bo nie przypominam sobie, abym ją wyrzucał.

Dnia 26.09.2009 o 19:38, SpecShadow napisał:

Życie może być prostsze ale jak widać nie jest to obowiązkiem :]

A od kiedy ludziom nie są wysyłane te kupony promocyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 19:47, Carlossio napisał:

Heh, ale mimo to lepiej zniżkę dać z KG i ten kupon.


Ale podczas zakupu do wykorzystania jest tylko jeden kod zniżkowy, albo z tej promocji za kody lub zdjęcie, albo dla członków KG za punkty.

Dnia 26.09.2009 o 19:47, Carlossio napisał:

A od kiedy ludziom nie są wysyłane te kupony promocyjne?


Ja wiem, chyba jakieś 2-3 tygodnie zaczęły się głosy że nie przysyłają kodów zniżkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:17, SpecShadow napisał:

Ale podczas zakupu do wykorzystania jest tylko jeden kod zniżkowy, albo z tej promocji
za kody lub zdjęcie, albo dla członków KG za punkty.

Fakt, nie doczytałem.

Dnia 26.09.2009 o 20:17, SpecShadow napisał:

Ja wiem, chyba jakieś 2-3 tygodnie zaczęły się głosy że nie przysyłają kodów zniżkowych.

Wszystkim, czy tylko kilku malkontentów nie dostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:12, Ezio napisał:

Co za różnica, skoro i tak nie wysyłają?

Ale może kilku wysłali a się tamci szczęśliwcy nie przyznali na forum. :P
To forum to nie jest jakieś guru takich informacji, ja czekam na wypowiedź Cenegi, bo o ile wiem to nie pisali, że jest to limitowana promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 09:24, Ezio napisał:

Deep silver wydaje risena, zamiast Jowood?

to żart, right?..

Dnia 27.09.2009 o 09:24, Ezio napisał:

Coś za mało znam tę firmę..

X3 chociażby. Generalnie głównie produkcje niemieckie i gry bardziej ambitne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 10:45, dark_master napisał:

> Deep silver wydaje risena, zamiast Jowood?
to żart, right?..

Obawiam się że nie. Zresztą poczytaj resztę jego postów aby mieć stosowny obraz użytkownika.

Dnia 27.09.2009 o 10:45, dark_master napisał:

> Coś za mało znam tę firmę..
X3 chociażby. Generalnie głównie produkcje niemieckie i gry bardziej ambitne.

Deep Silver (jeśli dobrze wyczytałem) należy do Koch Media. Zresztą cytat z wiki na temat Koch: "As a producer of computer games, Koch Media goes by the name Deep Silver."
Więc płotką na pewno nie jest i może się równać z Jowood a nawet go przejąć (ale tego już nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 10:45, dark_master napisał:

> Deep silver wydaje risena, zamiast Jowood?
to żart, right?..

Przecież dobrze wiem o tym,że Jowood nie wydaje, bo się pokłócili. ... Ja nie wiedzialem po prostu , kto teraz wydaje risena. A że nie za dużo mam niemieckich produkcji..a
Specshadow - twoje posty wcale nie są bardziej inteligentne.
PS. Specshadow, ja dobrze wiem, że się na mnie odgrywasz, bo nie uznałem twojej racji w Arcanii. Jak widać ktoś może mieć inne zdanie. Zszokowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Manuala gry dostępnego na forum Deep Silver. Czyta się całkiem miło, powiedziałbym że gra to nie tyle nowy Gothic+Gothic3, o. Bo np. Kowalstwo jest podobne do tego z Gothic2 z kilkoma zmianami. Podobnie Otwieranie Zamków.
A pamiętacie zaklęcie Amnezji? Teraz jego rolę spełnia zwój "tell a joke" czy coś takiego. I nie wiem czy dobrze wyczytałem ale czy runy zostaną zastąpione przez kryształy? Wnioskuję to przez obejrzenie okienka postaci i sekcji magii.Ale runy jako składnik zostaną.

I tak sobie czytam aż natrafiam na TO:

QUEST MAP
When you click on a quest and additionally open the quest map, the quest giver will be indicated here as a green point, while the locations/ people that you need to find to complete this task are marked in red.

Poznajecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2009 o 17:31, SpecShadow napisał:

QUEST MAP
When you click on a quest and additionally open the quest map, the quest giver will
be indicated here as a green point, while the locations/ people that you need to find
to complete this task are marked in red.


Poznajecie? :D

Jak jeszcze będzie coś w stylu wyborów moralnych, to zrzynka z Wiedźmina murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować