Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2009 o 17:22, SpecShadow napisał:

Czytając to forum GOLowe głowa, którą uprzednio podpierałem ręką, spadła na biurko. Takiej
bezczelności to ja nie widziałem, żeby chwalić się na jednym z największych for portalowych
screenshotami z gry, dyskusją o łamaniu zabezpieczeń.
Chyba zrzucę jeszcze parę razu głowę na biurko.



oj nie przeżywaj :P miało byc demo? i co? i nic, zatem ludzie tę ruska wersje traktują jako demo. Bo nikt z nich i tak gry po rosyjsku nie przejdzie. Tak trudno to pojąć? Sam sie zastanawiam czy tak nie zrobić, zwłaszcza po ostatnich testach wydajności gry na kartach graficznych. Bo mam gf 9600 gt . A wywalić ponad stówke na cos co moze mi nie pójść jakoś nie mam ochoty.
liczyłem na demo. Tylko i wyłacvcznie po to by sprawdzić jak gra chodzi. i świetnie rozumiem tych którzy wypróbują gre po rosyjsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:25, Ecko09 napisał:

Widać, ze premiera zbliża się coraz większymi krokami. Ostatnio sporo materiałów się
ukazuje. Opublikowano właśnie intro! Trochę krótkie, ale co tam.
http://www.youtube.com/watch?v=oWKs78O3gms&feature=player_embedded

hmmm...ja to intro już z tydzień temu widziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 19:25, Ecko09 napisał:

Widać, ze premiera zbliża się coraz większymi krokami. Ostatnio sporo materiałów się
ukazuje. Opublikowano właśnie intro! Trochę krótkie, ale co tam.
http://www.youtube.com/watch?v=oWKs78O3gms&feature=player_embedded


Intro to to nie jest. Co najwyżej jego fragment. Bardziej już do miana pełnoprawnego intra pasuje ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=vNqvMLZAMZc (niestety nie znalazłem w innej wersji językowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:10, castlerock napisał:

tu jest ciekawy materiał. TO JEST GOTHIC :)


Już pisaliśmy o tym materiale i faktycznie , to jest Gothic i drugie faktycznie , szkoda , że bez dubbingu.Zobaczymy czy , a jeżeli tak , to ile klimatu straci gra z powodu braku polskich głosów.Może nie będzie źle i świat wciagnie nas aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra wygląda w porządku, ale bez rewelacji. Walka już teraz prezentuje się lepiej niż w G3, muzyka jak zawsze bije w serducho, ogólnie mechanika żywcem zdarta z wcześniejszych gier, ładne widoczki. Szkoda tylko, że Piranie w już czwartej grze odpuszczają sobie totalnie animację, a modele postaci zwyczajowo wyglądają tra-gi-cznie.
Ale będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:14, Shlafrok napisał:

Ogólnie gra wygląda w porządku, ale bez rewelacji. Walka już teraz prezentuje się lepiej
niż w G3, muzyka jak zawsze bije w serducho, ogólnie mechanika żywcem zdarta z wcześniejszych
gier, ładne widoczki. Szkoda tylko, że Piranie w już czwartej grze odpuszczają sobie
totalnie animację, a modele postaci zwyczajowo wyglądają tra-gi-cznie.
Ale będzie dobrze.

Mnie to wystarczy - przypomina mi się Gothic. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:26, Carlossio napisał:

Mnie to wystarczy - przypomina mi się Gothic. ;]


Mi też przypomina się Gothic. Wszystkim przypomina się Gothic. A pytanie za sto punktów brzmi: autorzy zapędzili się w klonowaniu czy po prostu nie mają do tego skilla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:25, SpecShadow napisał:

http://www.pcgames.de/aid,696090/Ab-sofort-vorbestellbar-Das-grosse-Risen-Sonderheft-von-PC-Games/PC/News/

No proszę, specjalny numer poświęcony grze, questy i porady. Jak widać zdążyli już obcykać
grę. A my? :<


Na zachodzie tego typu poradniki to normalka. Można nawet kupić grube książeczki - strategy guides do różnych gier, ale dla mnie to naprawdę strata pieniędzy.

---------

Swoją drogą, mam nadzieję, że nie będzie żadnych opóźnień wersji xboxowej. Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra rozlała się po sieci p2p niczym mleko ale to w naszych realiach żadna nowość. Z faktu tego można wyciągnąć jeden pozytyw, a dokładnie - można zapoznać się z opinią zwykłych, szarych, nieskorumpowanych graczy. I tak oto Ci wypowiadają się na temat produkcji "Risen" w samych pozytywach. Nie ma co brać pod uwagę odstraszających tabelek zamieszczonych na GOLu ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48448), gdyż podobno gra śmiga jak marzenie nawet na sprzętach, na których G3 trzaskał i chrupał niemiłosiernie. Czekam na wersję PL z niecierpliwością :) do tego czasu nasycę się jeszcze amatorskimi gameplay`ami oraz opiniami innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do tego testu gry na kartach graficznych co był na GOLu ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48448)

Mianowicie nikt nie zwrócił uwagi na jeden fakt - wszystko było ustawione na maksimum więc siłą rzeczy podołały tylko najnowsze konfiguracje. Dlaczego więc nie podali tej informacji? Chcieli wywołać szum na miarę tego z Gothiciem 3 i jego skopanym kodem?
No to wywołali a gracze zaczęli temu zaprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 20:10, castlerock napisał:

TO JEST GOTHIC :)


No no, Gothic jak nic, a ja NIC o tym do wczoraj jeszcze nie wiedziałem?? Wczoraj właśnie niechcący trafiłem na test kart graficznych pod kątem Risen, wszedłem na youtube żeby zobaczyć co to, a tu taka miła niespodziewanka, że shock:D I premiera już jakoś zaraz hihi
Gothica 3 odpuściłem sobie po tym, jak przez chwilę zagrałem u kumpla... Walka totalnie mi się nie spodobała... A tu, jeżeli będzie tak jak mówią ludzie, czyli każda walka to wyzwanie i kupa słabych przeciwników może rozwalić wypasionego hirołsa, w myśl zasady, że " i z Wiedźmina dupa, kiedy wrogów kupa", TO JA TO CHCĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:46, AdamSloma napisał:

> TO JEST GOTHIC :)

No no, Gothic jak nic, a ja NIC o tym do wczoraj jeszcze nie wiedziałem?? Wczoraj właśnie
niechcący trafiłem na test kart graficznych pod kątem Risen, wszedłem na youtube żeby
zobaczyć co to, a tu taka miła niespodziewanka, że shock:D I premiera już jakoś zaraz
hihi
Gothica 3 odpuściłem sobie po tym, jak przez chwilę zagrałem u kumpla... Walka totalnie
mi się nie spodobała... A tu, jeżeli będzie tak jak mówią ludzie, czyli każda walka to
wyzwanie i kupa słabych przeciwników może rozwalić wypasionego hirołsa, w myśl zasady,
że " i z Wiedźmina dupa, kiedy wrogów kupa", TO JA TO CHCĘ!!!


To proszę sobie pograć w Gothica 3,gdzie byle co potrafiło zabić " dopakowanego " wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to co cię może zabić, tylko o to jaki się ma na to wpływ. Bo jeżeli w G2, po pierwszym wyjściu z Khorinis potrafiłem małonapakowanym wojownikiem zabić Orka, którego w sumie dwa ciosy mnie likwidowały, a walka trwała z 5 minut, to wiedziałem, że to wszystko zależy ode mnie, od tego w którym momencie wyprowadzę cios i przerwę jego kombo, a w trójce było walenie na pałę, a ciosy wchodziły w przeciwników jak w masło, odbierając im tylko życie, ale nie przerywając ich akcji. I to właśnie było bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować