Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2009 o 15:55, Rambowski napisał:

Czekam tylko na jakies relacje od was na temat gry fabula itp :D a kase wciaz magazynuje
;p


Ja na pewno przeprowadze realcje jak tylko gra dojdzie,nie wiem czy tu czy na gs''ajcie:D

Stefan_Skellen-o optymalizacji pisać już nic nie trzeba,wiadomo że ejst bdb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:11, Avexil napisał:

Wie ktoś może czy w Risenie będzie możliwość wyboru wersji całkowicie po angielsku?


Pewnie tak,u cenegi jak jest zlokalizowana gra to masz wybór wersji językowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 2 października i mam ciągle przyjęte do realizacji. I jak jestem w Twoje zamówienia i nacisnę pokaż to jest :
Numer zamówienia: XXXXX
Data: 2009-10-02 21:09:26
Potwierdzone: Nie
Status: Przyjęte do realizacji
A przecież potwierdzałem to jest jakiś błąd czy też tak mieliście. Czy to się zmieni jak oni potwierdzą, że wyślą. Bo coś mi się wydaje że to jakiś bug jest :). A i w ogóle ten przycisk potwierdź mi nie zniknął tylko jak nacisnę na niego to jest napisane:
Błąd!
Zamówienie o takim numerze nie istnieje lub zostało już potwierdzone.
(prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w swoim panelu klienta)
Powiedzcie czy też tak mieliście, macie bo myślałem, że mi grę dzisiaj wyślą a tu lipa chyba prędzej w MM kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w swoim zamówieniu u Cenegi mam "Przyjęte do realizacji", czyli chyba kasa do nich dotarła i dzisiaj wyślą, a jutro dojdzie. Oby...

Piotrek589---> No, ja mam tak samo, ale może to dlatego, że potwierdzałem z maila, a nie ze stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokladnie to samo co ty. To chyba tylko blad, zamowienie jest potwierdzone zdaje sie.Mam nadzieje , ze przesylka dojdzie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:13, Piotrek589 napisał:

Ja zamówiłem 2 października i mam ciągle przyjęte do realizacji. I jak jestem w Twoje
zamówienia i nacisnę pokaż to jest :
Numer zamówienia: XXXXX
Data: 2009-10-02 21:09:26
Potwierdzone: Nie
Status: Przyjęte do realizacji
A przecież potwierdzałem to jest jakiś błąd czy też tak mieliście. Czy to się zmieni
jak oni potwierdzą, że wyślą. Bo coś mi się wydaje że to jakiś bug jest :). A i w ogóle
ten przycisk potwierdź mi nie zniknął tylko jak nacisnę na niego to jest napisane:
Błąd!
Zamówienie o takim numerze nie istnieje lub zostało już potwierdzone.
(prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w swoim panelu klienta)
Powiedzcie czy też tak mieliście, macie bo myślałem, że mi grę dzisiaj wyślą a tu lipa
chyba prędzej w MM kupie.

Też tak miałem zawsze,potwierdza się samo - dziś już mam potwierdzone i zrealizowane,a wczoraj miałem tak,jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:14, sinir napisał:

A ja w swoim zamówieniu u Cenegi mam "Przyjęte do realizacji", czyli chyba kasa do nich
dotarła i dzisiaj wyślą, a jutro dojdzie. Oby...


Masz czas do 17-bo wtedy zamykają w sklepie cenegi:D

Ale z drugiej strony raz miałem [Batman AA] ze był status przyjęte do realizacji a gra była już u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:14, sinir napisał:

A ja w swoim zamówieniu u Cenegi mam "Przyjęte do realizacji", czyli chyba kasa do nich
dotarła i dzisiaj wyślą, a jutro dojdzie. Oby...

Piotrek589---> No, ja mam tak samo, ale może to dlatego, że potwierdzałem z maila,
a nie ze stronki.

ja właśnie ze stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2009 o 16:15, lis_23 napisał:

Też tak miałem zawsze,potwierdza się samo - dziś już mam potwierdzone i zrealizowane,a
wczoraj miałem tak,jak Ty.

A kiedy zamawiałeś grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie błąd o którym napisał Piotrek589 jest od zawsze w sklepie cenegi,nic się nie martwcie,wszystko dojdzie w terminie,spokojnie,wszystko jest pod kontrolą sklepu cenegi i firm kurierskich/poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:15, Morph napisał:

Mam dokladnie to samo co ty. To chyba tylko blad, zamowienie jest potwierdzone zdaje
sie.Mam nadzieje , ze przesylka dojdzie w tym tygodniu.



To nie błąd. W sklepie Cenegi zawsze tak było. Przesyłka jest potwierdzona ale pisze "niepotwierdzona". ;) Dopiero po zrealizowaniu zmienia się na "potwierdzona". :P Chrzanić to, ważne, że szybko wysyłają paczki. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:27, Karol44 napisał:

Tak dało się blokować ciosy .


W szkole nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? :)
Ja na swojego Risena sobie poczekam. To znaczy poczekam od momentu, w którym zamówię grę po zapoznaniu się z opiniami zachwyconych ziomków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie,wszystko jest pod kontrolą sklepu

Dnia 06.10.2009 o 16:19, NecroVisioneR napisał:

cenegi


Z moich doświadczeń wynika , że nic nie jest pod kontrolą tego wątpliwie sprawnego sklepu.Mój kod promocyjny nie działa już od 2 dni i oczywiście na maile nikt nie odpowiada.Jedyne co się dało zrobić sprawnie , to wydać punkty , póki co , na darmo.Tak wiec gdy słucham zapewnień o sprawnym działaniu Sklepu Cenega , to troszkę mnie nerw ponosi , chociaż zdaję sobie sprawę , iż po prostu na mnie popadło zostać wyjątkowym "szczęściarzem".
Zeby całkiem nie odbiegać od tematu dodam , że w tej chwili jedyną nadzieję na szybkie pogranie w Risen pokładam w niusie z GOLa , według którego , grę w Media Markt będzie można kupić we czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepu cenegi to wkurzyli mnie dziś lekko. Straciłem nadzieje na ten kod promocyjny, więc zamówiłem sobie wczoraj Risena po normalnej cenie. Oczywiście dzisiaj przyszedł kod promocyjny. 30 zł w plecy =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 23:06, Vasilli napisał:

Co do sklepu cenegi to wkurzyli mnie dziś lekko. Straciłem nadzieje na ten kod promocyjny,
więc zamówiłem sobie wczoraj Risena po normalnej cenie. Oczywiście dzisiaj przyszedł
kod promocyjny. 30 zł w plecy =/


Tobie chociaż przyszedł a mi już miesiąc dojść nie może... Więc się zdenerwowałem i zamówiłem na gram.pl tutaj przynajmniej klienta traktuje się normalnie :)

Bo Cenega nawet na maile nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle pisze, że zamówienie jest "Przyjęte do realizacji". Jest tak od poniedziałku a dzisiaj zawitał do mnie Pan Kurier. Po kolei.
Pierwsze co rzuca się w oczy to pudełko, miałem wrażenie że gra była wydawana przez LEM gdyby nie to, że instrukcja była grubsza od ulotki.

Najgorsza była instalacja, u mnie napęd ryczał (nie buczał!) jakby miał z 300 koni mechanicznych jak nie więcej, aż powierzchnia kawy w kubku się ruszała.
Dobra, doszło do końca i włączyłem grę. Gra ma własny system osiągnięć, jest ich wyraźnie więcej niż w wersji na X360. Mały szczegół - komentarze bohatera w wersji PL są opatrzone tekstem w lewym dolnym rogu ekranu (np. na samym początku gry gdy mówił o topielcu obok Sary).

Do czego się przyczepię? Skoro twórcy było oszczędni względem miejsca na HDD (2,12 GB) to musieli tak zrobić że wymagana jest płyta w napędzie?

BTW: niech napisze ktoś kto dostał tą figurkę gnoma. Ja nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować