Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Ja mam problem panowie PROŚBA O SZYBKĄ POMOC! ;/

Mam 6 level i już dość sporo misji robiłem na bagnach - okazuje się, że miałem bug z misją dla Ricardo - w których miałem zabić 4 owady - niestety znalazłem tylko trzy :( i nie mogę przez to wykonać drugiego questu aby wszyscy Poszukiwacze poszli do pracy.

Co robić? Czy to też ma dalszy wpływ w późniejszej fazie? Prośba o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 10:44, Vattic napisał:

Ja mam problem panowie PROŚBA O SZYBKĄ POMOC! ;/

Mam 6 level i już dość sporo misji robiłem na bagnach - okazuje się, że miałem bug z
misją dla Ricardo - w których miałem zabić 4 owady - niestety znalazłem tylko trzy :(
i nie mogę przez to wykonać drugiego questu aby wszyscy Poszukiwacze poszli do pracy.

Co robić? Czy to też ma dalszy wpływ w późniejszej fazie? Prośba o pomoc!


Jeśli posiadasz wczytaj poprzedneigo sejwa, a co do rozgrywki to nie powinno zakłocić zbytnio
Chyba że istnieje kod na przywołanie danego moba, ale tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:24, blind_sniper1 napisał:

W piwnicy biblioteki klasztornej gdzie mam iśc zamieniiony w Łodzika ? Chodzi o odnalezienie
mistrza Abraxa .


Szukaj przy podłodze, powinny być takie dziury w ścianach. A i jeśli możesz używaj stołów z zielonymi kulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2009 o 11:28, SpecShadow napisał:

Szukaj przy podłodze, powinny być takie dziury w ścianach. A i jeśli możesz używaj stołów
z zielonymi kulami.


No tak ale została mi jeszcze komnata z magiczną barierą i nie wiem jak do niej wejśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdzie jest ta biblioteka, do której każe mi się w 4 rozdziale dostać Mistrz Abrax, aby ocalić jej zapiski? Szukam i szukam w klasztorze, ale nigdzie nie ma żadnych bibliotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:16, AdamSloma napisał:

A ja mam dopiero 20 godzin grania i dopiero na bagna idę... Kiedy ja to wszystko przejdę????
No ale tak to jest, jak się traci pół godziny na kombinowanie jakby tu zabić popiołaka;p
http://www.youtube.com/watch?v=ABlsrF9xaqc


Genialny filmik, uśmiałem sie troszku
Akurat jestem przy tym popiołaku, zabiej go Twoim sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2009 o 11:50, StaryCapiur napisał:

Genialny filmik, uśmiałem sie troszku
Akurat jestem przy tym popiołaku, zabiej go Twoim sposobem


Akurat Mój popiołak jest mądrzejszy i za każdym razem przeskakuje przez skarpe : /, nie da rady go zabić. jeszcze chwile sie pomecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 12:08, StaryCapiur napisał:

Akurat Mój popiołak jest mądrzejszy i za każdym razem przeskakuje przez skarpe : /, nie
da rady go zabić. jeszcze chwile sie pomecze


Bo musisz do niego mówić, że jest mądry hihihihihihihihihiihihi
A tak na poważnie, jak przeskoczysz, to musisz stanąć na samej krawędzi urwiska, tak żeby nie miał gdzie przeskoczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2009 o 12:15, AdamSloma napisał:

Bo musisz do niego mówić, że jest mądry hihihihihihihihihiihihi
A tak na poważnie, jak przeskoczysz, to musisz stanąć na samej krawędzi urwiska, tak
żeby nie miał gdzie przeskoczyć;)


Już padł : ) fajna zabawa była hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:02, StaryCapiur napisał:

Odkopałem pewien skarb, w takich małych ruinkach, zaraz obok obozu bandytów. Czy ktoś
wie skąd wezme klucz do tej skrzyni ?


graj dalej :) klucz się znajdzie :P to część fabuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:32, blind_sniper1 napisał:

No tak ale została mi jeszcze komnata z magiczną barierą i nie wiem jak do niej wejśc


Spoiler

Abrax nie jest za magiczną barierą. Dostaniesz się do niego Łodzikiem. Najpierw otwierasz pewne zamknięte drzwi (chyba pierwsze na prawo jak wchodzisz do tej dużej sali) mocą otwierania zamków z kuli. Później bierzesz moc lewitacji, lecisz na drugą stronę sali po moc kuli zamiany w Łodzika i pełzniesz do otwartych drzwi bo w pomieszczeniu za nimi będzie w ścianie dziura przez którą przejdziesz dzięki przemianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem Risena. Otóż po jego włączeniu pojawia się logo Risen, a następnie ekran robi się czarny i wyświetla się napis od monitora : "Out of Range". Mam monitor Asusa, 19 cali, panoramiczny, a dokładnie model VW191s. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę po stronie Don Estebana, i teraz chce zagrać jako Inkwizycja. I tu moje pytanie czy warto walczyć kosturem ?? Bo z moich obserwacji są słabiutkie, przynajmniej w końcowym etapie. Nie dość, że nie można tarczy to mniejsze obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

jestes w sali z ołtarzami. wchodzisz na podwyzszenie po lewej stronie (patrząc od wejscia). beda tam zablokowane przejscia, ktore da sie odblokować za pomocą kilofa. tam znajdziesz drugie popiersie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować