Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Ok, a właśnie co do powyższego postu to tez mam problem, bo mam kompa AMD Athlon 64x2 500+, GeForce 8500 GT 256mb, 2GB ramu. Więc mi pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:36, kuki288 napisał:

Aha, a jak jest w polską wersją językową? Czy jest, albo będzie polski dubbing?


Nie, gra ma tylko kinowe spolszczenie..Ale jest naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli radzisz mi zakupić Risena?
Ale nie odpowiedzieliście mi jeszcze na moje inne pytanie:Czy mi risen pójdzie? Bo mam kompa AMD Athlon 64x2 5000+, GeForce 8500 GT 256mb, 2GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:48, kuki288 napisał:

Czyli radzisz mi zakupić Risena?
Ale nie odpowiedzieliście mi jeszcze na moje inne pytanie:Czy mi risen pójdzie? Bo mam
kompa AMD Athlon 64x2 5000+, GeForce 8500 GT 256mb, 2GB ramu.

Powinien pójść, chociaż na zbyt wysokie wrażenia bym nie liczył... gra ma naprawdę świetną optymalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:53, kuki288 napisał:

Co to znaczy że na wysokie wrażenia byś nie liczył? Czyli grało się będzie gorzej ze
względu na tą słaaabą grafike?


Nie, po prostu na full detalach nie pograsz..mimo to gra jest naprawdę ładna, widoki niekiedy zapierają dech w piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2009 o 16:58, Longer napisał:


Nie, po prostu na full detalach nie pograsz..mimo to gra jest naprawdę ładna, widoki
niekiedy zapierają dech w piersiach.


No to przesądzone, kupuje Risena i będe się mam nadziej e cieszył w pełni z niego i się nie zawiodę... tylko ubolewam nad tym że nie ma dubbingu...:( A jest planowany ten PL?

PS: jeszcze jedno, czy w Risenie możemy jeździć konno albo na jakimś innym zwierzu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:58, Longer napisał:

> Co to znaczy że na wysokie wrażenia byś nie liczył? Czyli grało się będzie gorzej
ze
> względu na tą słaaabą grafike?

Nie, po prostu na full detalach nie pograsz..mimo to gra jest naprawdę ładna, widoki
niekiedy zapierają dech w piersiach.

A ja mam problem, mam kompa Core2Duo E6550 2.33, 2gb ram, 8800 gt 256 mb
Jak zainstalowałem grałem bez problemu na średnich 1280x700 (nie pamiętam dokładnie rozdzielczości, ta dla LCD)
Jednak z czasem zaczęło mi się zacinać to zmniejszyłem AA i rozdziałke na 1024x768. Ostatnio mam tak, że nie ważne jakie ustawienia wybiorę po tak mniej więcej 30 minutach gry gra mi chodzi coraz wolniej i zaczyna się przycinać...co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:06, kuki288 napisał:


>
> Nie, po prostu na full detalach nie pograsz..mimo to gra jest naprawdę ładna, widoki

> niekiedy zapierają dech w piersiach.

No to przesądzone, kupuje Risena i będe się mam nadziej e cieszył w pełni z niego i się
nie zawiodę... tylko ubolewam nad tym że nie ma dubbingu...:( A jest planowany ten PL?

Nie, nie będzie wersji z dubbingiem

Dnia 03.11.2009 o 17:06, kuki288 napisał:

PS: jeszcze jedno, czy w Risenie możemy jeździć konno albo na jakimś innym zwierzu?:D

nie ma takiej opcji, można za to znowu przemieniać się w różne gatunki potworów...

Eye-Maze
Spróbuj powywalać zbędne programy i śmieci z komputera, gra potrzebuje dość duzo pamięci wirtualnej ze względu na "otwarty świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:24, SpecShadow napisał:

Podczas szukania elementów pancerza jest w jednej ze świątyń, będzie próbował Cię zatrzymać
ale na tym etapie już nie jest taki wymagający.

Ogólnie to on nie był dla mnie wymagający gdy grałem moją pałą bez żadnych skili, walczącą zwykłym mieczem i jakąś badziewną tarczą. ;o pomijam fakt, że grałem na łatwym poziomie. :D Takie geirki wolę za pierwszym razem na łatwym przechodzić. :)

Btw; też czasami macie małe spadki płynności gry ? Chodzi o to, że np: przechodzicie prez jakieś miejce i lekko płynność spada. Nie jest to jakiś rzucający się w oczy spadek, ale mi wszystko się w oczy rzuca. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2009 o 19:32, Albii napisał:

Btw; też czasami macie małe spadki płynności gry ? Chodzi o to, że np: przechodzicie
prez jakieś miejce i lekko płynność spada. Nie jest to jakiś rzucający się w oczy spadek,
ale mi wszystko się w oczy rzuca. ;p


Ja tak mam tylko w jednym miejscu, jak teleportuje się obok wejścia do wulkanu i chcę wrócić do klasztoru to nad tą przepaścią gra mi nieznacznie zwalnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 17:09, Eye-Maze napisał:

Jednak z czasem zaczęło mi się zacinać to zmniejszyłem AA i rozdziałke na 1024x768. Ostatnio
mam tak, że nie ważne jakie ustawienia wybiorę po tak mniej więcej 30 minutach gry gra
mi chodzi coraz wolniej i zaczyna się przycinać...co mam zrobić?


Ktoś już na tym forum chyba miał podobne "czasowe" problemy. Chyba po ok. 30 minutach grę wywalało mu do windy. Po formacie problem zniknął, a wcześniej próbował chyba wszystkich możliwych sposobów i porad, bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować