Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2011 o 10:18, Mafioso_PL napisał:

Coś takiego jak w Gothic''ach było "Edit Attribute" czy jakoś tak, edycja siły, umiejętności
etc ;)


Aha ;/ Liczyłem na to, że będzie można pogrzebać w wyglądzie Beziego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość poważny problem. Otóż nie mogę poruszać kamerą za pomocą myszy. Muszę do tego używać klawiatury, ktoś ma jakiś pomysł co z tym robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka . Mam problem bo jestem w 4 rozdziale i musze znaleźć ten pancerz tylko że tam jest niebieska bariera a ja nie mam zwoju który otwiera te przejście . Kto sprzedaje te zwoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 19:18, Abi_Dalzim napisał:

Musisz pogadać z Druidem

no gadałem ale dalej nie mam tych zwojów i nie da się usunąć tej bariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 20:20, mattex89 napisał:

> Musisz pogadać z Druidem
no gadałem ale dalej nie mam tych zwojów i nie da się usunąć tej bariery


A z Cyrusem gadałeś? Jeśli dobrze pamiętam to on daje zwoje przełamania bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2011 o 23:26, KannX napisał:

> > Musisz pogadać z Druidem
> no gadałem ale dalej nie mam tych zwojów i nie da się usunąć tej bariery

A z Cyrusem gadałeś? Jeśli dobrze pamiętam to on daje zwoje przełamania bariery.

tak ze wszystkimi magami gadalem i nic nie wiem co teraz nie mam zadnego takiego zwoju tylko rune mam taka ale jestem wojownikiem i nie moge uzywac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w II rozdziale. Tu na cmentarzu Patty każe mi kopać. Z solucji wiem, że przy grobie bezimiennego łotra. Mam łopatę, znam miejsce i co? Nie wiem jak kopać.
Gdzie jest ten Cyrus? Na mapie zadania jest punkt. Dochodzę do wielkiej ściany skalnej na bagnie i nic, a tam na górę nie mam pojęcie jak się dostać.
I jeszcze jedno. Kto to jest Henrik i gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem wspaniały poradnik dotyczący korzystania z łopaty, jak również instrukcję trafienia do Cyrusa, wraz z załączoną profesjonalną mapą. Natomiast aby trafić do Henrika zamiast w lewo skręć w prawo na most, Henrik siedzi przy ognisku.

20110224152523

20110224152526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkolę się na maga, lecz póki co jestem jeszcze nowicjuszem. Do którego poziomu polecacie rozwijać walkę kosturem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:48, Ecko09 napisał:

Szkolę się na maga, lecz póki co jestem jeszcze nowicjuszem. Do którego poziomu polecacie
rozwijać walkę kosturem?

Na maksa? ;p Ja wojakiem na koniec gry miałem maks w mieczu i maks w toporze + kowalstwo maks itp ;d wiedzy sporo znalezc mozna jakby co ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:26, KannX napisał:

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem wspaniały poradnik dotyczący korzystania z łopaty

Dzięki, zajmę się tym. Cyrusa i Henrika znalazłem sam. Po prostu zapomniałem zabrać mapę od Nelsona i używałem tej niekompletnej.
Mam inny problem. Jestem w świątyni jaszczuroludzi. Uwolniony przeze mnie ogr powiedział, że jest przejście przez ścianę otwierane jakimś kółkiem. Nie wiem, która to ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:48, Ecko09 napisał:

Szkolę się na maga, lecz póki co jestem jeszcze nowicjuszem. Do którego poziomu polecacie rozwijać walkę kosturem?

Ja polecam rozwijać przede wszystkim magię (zwłaszcza tą podstawową bojową), dla maga to ona jest najważniejsza w walce zaś kostur powinien służyć jedynie do wymiatania niewartych many przeszkód na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:36, Karharot napisał:

>


Podstawowa, czyli te kamienie magiczne czy jak to sie zwie? A runy skąd mogę wytrzasnąć? Póki co mam 1 poziom pieczęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi robiłem już wszystko gadałem w druidem i z tym magiem cyriusem ale dalej nie mam tego czaru co usuwa niebieską barierę . A gadałem już ze wszystkimi . Miał może ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:50, mattex89 napisał:

Miał może ktoś taki problem ?

A dotknąłeś jej? Kliknij klawiszem akcji (lefl click of mouse) na barierze i bohater oznajmi sobie, że to magiczna bariera. BTW. odesłałeś wilka Rufo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 19:41, Ecko09 napisał:

Podstawowa, czyli te kamienie magiczne czy jak to sie zwie?

Tak. T forma magii bojowej jest znacznie praktyczniejsza niż to co mieliśmy do dyspozycji w Gothicach więc warto na niej polegać :)

Dnia 24.02.2011 o 19:41, Ecko09 napisał:

A runy skąd mogę wytrzasnąć? Póki co mam 1 poziom pieczęci.

Już nie pamiętam szczegółów ale jestem pewien że odpowiednich nauczycieli znajdziesz pośród magów w Klasztorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:24, Karharot napisał:

>


Pieczęci uczy Ignatius, mi chodzi o to czy gdzieś mogę kupić runy. No chyba, ze je się tylko znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 21:25, Ecko09 napisał:

Pieczęci uczy Ignatius, mi chodzi o to czy gdzieś mogę kupić runy. No chyba, ze je się tylko znajduje?

Można je także kupić (ich cena nie jest czymś co można łatwo zapomnieć :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować