Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2009 o 20:17, pool12 napisał:

Panowie czy ktoś gra specem od czarów bo ja bardzo bym chciał ale nawet nie wiem gdzie
mają siedzibę (Wie ktoś jak tam dojść ja w obozie dona jestem).


Jak chcesz się dostać do magów to musisz dobrowolnie udać się do klasztoru. Jest pokazany na mapie. Jeśli cię tam zaciągną to wstąpisz do Inkwizycji, a to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:18, Isildur napisał:

U was też tak krucho na początku z kasą?

Nie tylko na początku...

Dnia 13.10.2009 o 19:18, Isildur napisał:

Mam 6 lvl i 26 sztuk złota przy sobie wykonałem trochę zadań na bagnach i teraz jestem
w mieście... ;/

Wiadomo, że lepiej jest być pięknym, zdrowym, młodym,mądrym i bogatym, niż brzydkim, chorym, starym, głupim i biednym. To nawet w grach się sprawdza ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:17, pool12 napisał:

Panowie czy ktoś gra specem od czarów bo ja bardzo bym chciał ale nawet nie wiem gdzie
mają siedzibę (Wie ktoś jak tam dojść ja w obozie dona jestem).

Sry za post pod postem, pod wulkanem jest Klasztor, dojdź tam i pogadaj ze strażnikiem. W mieście poproś takiego faceta żeby ci mapę zrobił (obejdź wszystkie domy to trafisz, nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wie ktoś gdzie jest jeden z tych "kryształowych dysków" , jedyną wskazówką że jest w wielkiej świątyni na wschodzie, obszedłem całą wyspę i nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań.
1. Czy gra trzyma klimat starych Gothiców?
2. Jak z optymalizacją? Będzie bez zacinek chodzić na kompie: GeForce 8500 gt, Intel Core 2 Duo 2,3 Ghz, 3 gb ramu? Grał ktoś na podobnym sprzęcie? Gothic 3 chodził mi bez żadnych patchy na niskich bez żadnych zacinek.
3. Za ile można ją dostać w MediaMarkt, Empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 23:14, igor631 napisał:

Mam kilka pytań.

Dnia 13.10.2009 o 23:14, igor631 napisał:

1. Czy gra trzyma klimat starych Gothiców?

Tak, nie bez przyczynie nazywana jest klonem Gothica, miejscami nawet za bardzo go przypomina.

Dnia 13.10.2009 o 23:14, igor631 napisał:

2. Jak z optymalizacją? Będzie bez zacinek chodzić na kompie: GeForce 8500 gt, Intel
Core 2 Duo 2,3 Ghz, 3 gb ramu? Grał ktoś na podobnym sprzęcie? Gothic 3 chodził mi bez
żadnych patchy na niskich bez żadnych zacinek.

Jak Gothic3 chodzi pięknie to Risen tym bardziej.

Dnia 13.10.2009 o 23:14, igor631 napisał:

3. Za ile można ją dostać w MediaMarkt, Empiku?

Cena sugerowana to jakieś 109zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko dotyczące hmm.... ekranów informacji w grze, mianowicie jak można sprawdzić aktualny czas w świecie gry (w Gothic''u było to napisane w dzienniku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto może mnie nauczyć 8,9 i 10 poziomu władania mieczem? Gram po stronie Dona. U Craiga nie moge sie już szkolić w walce mieczem, jedynie siłę mogę zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie grę. 4 rozdział był niezwykle miodny, te poszukiwania (nie powiem czego) i ostateczna walka (nie powiem z czym) :) A co do Mendozy to... ja wiedziałem, że tak będzie ;) Znakomita gra, ukończenie zajęło mi 25 godzin. Wykonałem niemal wszystkie questy - na pewno któreś przeoczyłem, ale grałem bardzo skrupulatnie. Za kilka dni przejdę ją znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z tą zagadką kryminalną w klasztorze? Jestem w 2 rozdziale,i dalej nie mogę tego ruszyć .

Spoiler

Rozdałem skręty, wykopałem nawet jego skrzynie na cmentarzu,wiem ze ma ktos mnie zalatwic w lazni w czasiec kompieli chyba.Kombinuje w dzień, w nocy, cały czas Kaspar jest podswietloy na czerwono. Już mi kością w gardle stoi to zadanie, więc proszę o rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przechodzenie "jak najszybciej" zajęło 18 godzin:) Wykonałem ponad 250 zadań (osiągnięcie), i mogę powiedzieć, że można w to grać i grać, teren mały, ale naszpikowany zadaniami, tajemnicami itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować