Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Gdzie są te głodne wilki które trzeba zabić, aby jeden z tych rolników doprowadził mnie do miasta? Znalazłem jakąś jaskinie na północy właśnie, a przed nią wilki, ale nie mam żadnych szans z nimi;/ to są właśnie te wilki czy są jeszcze inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:17, The_Warrior napisał:

Gdzie są te głodne wilki które trzeba zabić, aby jeden z tych rolników doprowadził mnie
do miasta? Znalazłem jakąś jaskinie na północy właśnie, a przed nią wilki, ale nie mam
żadnych szans z nimi;/ to są właśnie te wilki czy są jeszcze inne?

Jeżeli są podpisane jako "Głodne wilki" to tak, to właśnie one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:17, The_Warrior napisał:

Gdzie są te głodne wilki które trzeba zabić, aby jeden z tych rolników doprowadził mnie
do miasta? Znalazłem jakąś jaskinie na północy właśnie, a przed nią wilki, ale nie mam
żadnych szans z nimi;/ to są właśnie te wilki czy są jeszcze inne?


To są te wilki:) Jeszcze 4 są w jaskini. Wredne, ledwo sobie z nimi poradziłem. Najgorsi/najlepsi przeciwnicy w grze:D

StaryCapiur
Bardzo podobnie idziemy:) Ja pierwszy akt skończyłem w pół do czwartej rano;p Mam level więcej, a czasowo też powyżej 25h. Jak zdąże, to wrzucę jeszcze jeden filmik i tam będą statystyki jakąś godzinę grania wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś kiedyś coś takiego jak ja ? Nie mogę wyciągnąć broni ... Już kiedyś miałem coś takiego i tylko wcześniejszy save pomógł z tym, lecz teraz mam tylko jeden save. Próbowałem zmienić w sterowaniu wyjęcie broni itp. - nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:17, The_Warrior napisał:

Gdzie są te głodne wilki które trzeba zabić, aby jeden z tych rolników doprowadził mnie
do miasta? Znalazłem jakąś jaskinie na północy właśnie, a przed nią wilki, ale nie mam
żadnych szans z nimi;/ to są właśnie te wilki czy są jeszcze inne?

Jedną z metod walki, zwłaszcza na początku, jest ucieczka w kierunku innych osób i wspomożenie ich w walce. Strzelaj z łuku i uciekaj. Czasem nie wszystkie stwory Cię gonia, a tylko ten zraniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:17, The_Warrior napisał:

Gdzie są te głodne wilki które trzeba zabić, aby jeden z tych rolników doprowadził mnie
do miasta? Znalazłem jakąś jaskinie na północy właśnie, a przed nią wilki, ale nie mam
żadnych szans z nimi;/ to są właśnie te wilki czy są jeszcze inne?

Łatwizna. Blokuj (bo tarczę na tym etapie już się chyba dało znaleźć) i wal jak wilk skończy atakować. To są głodne wilki a nie zwykłe więc szybko padają.

Zresztą taktyką blok-atak przechodzi się chyba całą grę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę inny problem.. Otóż w dziennku nie wyświetlają mi się żadne zadania, jest po prostu pusto. Przeczytałem już parę rad na innych stronkach (instalacja patcha, reinstall gry), ale nic nie pomaga.. macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:25, KrzysztofMarek napisał:

Wciśnij klawisz "1" albo "2" - działa zawsze, a broń schowaj przyciskając rolkę myszy.

Żal, że tego nie zauważyłem wcześniej tylko od razu się spytałem ... Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rozdziale 3 początek

Spoiler

Tam gdzie muszę znaleźć 2 popiersia by odtworzyć bramę, za którymi jest kołowrotek. Jedno popiersie ma wartownik przy tej bramie, ale nie wiem gdzie jest drugie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:45, zajacisko napisał:

W klasztorze u któregoś maga. Jest jeden który ma to wszystko.


nie ma. Byłem w klasztorze, gadałem z każdym, ale żaden nie ma zwojów na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:43, Ecko09 napisał:

> W klasztorze u któregoś maga. Jest jeden który ma to wszystko.

nie ma. Byłem w klasztorze, gadałem z każdym, ale żaden nie ma zwojów na sprzedaż.

Nie pamiętam który, ale ma na pewno. Więcej, nie pamiętam od kiedy, ale jak kupisz wszystkie zwoje mi zgadniesz go drugi raz, ma te zwoje znowu!
No, chyba, ze albo u mnie, albo u Ciebie, jakliś bug wystąpił. To mozliwe, bo jestem buntownikiem, a akcesu do buntowników nie zgłaszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań odnośnie gry. Ze screenów wygląda że gra jest niemal identyczna (poza aspektem fabuły) jak G3. Czy to prawda że od G3 gra różni się tylko fabułą? Poprawiono trochę system walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 15:54, Master_J napisał:

Ja mam parę pytań odnośnie gry. Ze screenów wygląda że gra jest niemal identyczna (poza
aspektem fabuły) jak G3. Czy to prawda że od G3 gra różni się tylko fabułą? Poprawiono
trochę system walki?


Nie wiem co ci mówią screeny, ale gra jest zdecydowanie ładniejsza i o niebo lepiej działa:) G3 ciął się na wszystkim co mogło, Crysis miał mniejsze wymagania. Grafika w Risen jest ładniejsza, żywsza, bardziej dopracowana. Jak i sama gra. Świetnie zoptymalizowana gra, jakby nie Pirania to robiła. Aż się nie chce wierzyć że gra jest tak dobrze zoptymalizowana przez Piranię:) Bardzo przypomina wyspę z G2, tyle że jest bardziej tropikalna. Fabularnie gra fajna, ciekawych dużo zadań i pięknie zrobiona wyspa. Może i o wiele mniejsza niż świat w G3, ale pełniejsza, wszędzie aż chce się włazić, szperać, zwiedzać:)
System walki? Świetny jak dla mnie. Zmieniają się ciosy, dochodzą nowe, można łączyć kombinacje, ale co najważniejsze walczy się bardzo fajnie. Jeśli będziesz stosował technikę z G3 czyli ciągłe klikanie LPM to szybko zginiesz, tak się walczyć nie da;-) Trzeba używać bloku, uników. Walka na prawdę bawi:)
Ogólnie podobieństwa do G2 są na każdym kroku:) I ta cudowna możliwość kombinowania.
Osobiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba jechać do sklepu :D
Ogólnie patrząc na screeny, skiny broni, zbroje gra wydawała mi się identyczna jak G3, ale skoro mówisz że przypomina G2 nie ma co żałować kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 16:08, Master_J napisał:

Ogólnie patrząc na screeny, skiny broni, zbroje gra wydawała mi się identyczna jak G3,
ale skoro mówisz że przypomina G2 nie ma co żałować kasy.


Gra graficznie jest zdecydowanie ładniejsza i bardziej dopracowana niż G3. Zbroje mają ładne dokładne, ostre tekstury. Co mi się spodobało od startu.
Mechanika gry, questy jak i sama gra przypomina G2 na każdym kroku:)
No i gra chodzi na maksymalnych na kompie na którym G3 ścinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować