Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2009 o 17:13, Ecko09 napisał:

Czytałem, czytałem, nie dygaj ;P


Bo z tym nauczaniem do 100 a potem elixiry to wyglądało tak jakbyś Stfforex''a cytował;p A many też do 100 można się uczyć u nauczycieli, czy więcej??

KrzysztofMarek
Z tego co zauważyłem to jajka dają tylko +5 PD. Zjadłem ich już trochę i nie zauważyłem, żeby mi siły dodały. A usmarzony rekin daje +15 PD.

http://www.youtube.com/watch?v=8GkdmKmAv9I - są fajne miejsca, w które można zwabiać potwory i zabijać je masowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu pojawił się poradnik do Risena, polecam zajrzeć jeśli ktoś ma problemy z jakimś zadaniem. Po jakimś czasie (chyba dwa tygodnie) będzie tylko możliwość kupienia go za 7zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za następny post,ale nie mogę już edytować.Skąd mogę wziąć zwoje lewitacji? U żadnego z magów w klasztorze i u Cormaca w obozie Dona już nie ma... Jeszcze jedno,ten Cormac właśnie kazał mi się zgłosić do pewnego maga by ten mnie nauczył tworzenia zwojów,ale u niego nie ma takiej opcji,jestem w 4 rozdziale i jestem bandytą.

SpecShadow

Ten też nie jest darmowy,w dział np. poszukiwania pancerza też się nie da wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:27, AdamSloma napisał:

>/.../ > KrzysztofMarek
Z tego co zauważyłem to jajka dają tylko +5 PD. Zjadłem ich już trochę i nie zauważyłem,
żeby mi siły dodały. A usmarzony rekin daje +15 PD. /.../

To zjedz 10 jajek. Też się zdziwiłem, jak zjadłem i dodało mi 1 punkt do siły. To samo było po niektórych innych potrawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:28, SpecShadow napisał:

Na GOLu pojawił się poradnik do Risena, polecam zajrzeć jeśli ktoś ma problemy z jakimś
zadaniem. Po jakimś czasie (chyba dwa tygodnie) będzie tylko możliwość kupienia go za
7zł.


Mógłbyś go wrzucić na jakiś hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś naprawic ten bug, że nie zaliczyło mi 2 questów,

Spoiler

tego z artefaktami i tego z księgą z cmentarza

? Mistrzowie nie chcą ze mną gadac , więc nie wiem co robic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:44, blind_sniper1 napisał:

Czy da się jakoś naprawic ten bug, że nie zaliczyło mi 2 questów,

Spoiler

tego z artefaktami
i tego z księgą z cmentarza

? Mistrzowie nie chcą ze mną gadac , więc nie wiem co
robic .


Tego quest z księgą wykonasz jak wykonasz zadanie tego co pracuje przy świniach, było mówione na poprzedniej stronie.
A to z

Spoiler

artefaktami

to kogo? Zbyt ogólne pytanie. Czy to nie było z tym, że
Spoiler

trzeba było iść do Seweryna i odebrać pierścień i dysk?



@Lord-AdeQ: wydać tyle kasy? Raz że dawniej poradniki były darmowe to wrzucanie an hosting chyba nie jest zgodne z zasadami twórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o problemach z Risen na moim sprzęcie i niestety żadnych porad nie otrzymałem , ale pojawiła się pewna prawidłowość , która być może pozwoli komuś zapodać mi rozwiązanie.
W tej chwili gra działa u mnie w następujący sposób:
wszystko jest ok , bez najmniejszych prablemów i dzieje się tak około 30 minut.Po tym czasie , zawsze bez wyjątku , następuje zawieszenie Risena i pozostaje tylko zamknięcie gry "na twardo" , bo przestaje reagować na wszystkie komendy.Po ponownym uruchomieniu , cykl dokładnie się powtarza. Co robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ummm... zastosowałem dość nieeRPeGową metodę pt. "Ukebube i do przodu", wykonując qesta ze skarbem Stalowobrodego.

Spoiler

Znaczy - Romanova zarżnąłem zaraz przy pierwszym spotkaniu na wybrzeżu, skarbem wypchałem sobie kieszonki. Tylko jedno pytanie: gdzie teraz jest Patty? Metoda, mimo iż okazała się skuteczna, nie dała mi zadowalającej odpowiedzi na to pytanie, a ja jestem zbyt leniwy coby tą walkę powtarzać

. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 20:17, blind_sniper1 napisał:

Chodzi o to, że oddałem już te artefakty i wybrałem sobie nagrode, a dalej mam to niezaliczone
.


Może pogadaj z Ignatusem co stoi przed wejściem do siedliska Mendozy?

@Tajemnic: Za domkiem Jana jest jakby skrzyżowanie, poszukaj drogowskazu który kieruje na Wschodnie czy tam Zachodnie wybrzeże. Masz klucz od Romanowa do celi Patty? W pierwszych napotkanych ruinach znajdziesz Patty, dobrze przeszukaj je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 20:45, Longer napisał:

Pytanko...Jak można wyjść z miasta? Gdzie znajduje się to tajne wyjście?

W miarę robienia zadań je odkryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 20:45, Longer napisał:

Pytanko...Jak można wyjść z miasta? Gdzie znajduje się to tajne wyjście?

To zapewne zależy, do której frakcji przystąpiłeś. Mnie zaliczyło do buntowników i, jako buntownik, dostałem odpowiednią informację. Inny sposób już ktoś podał wcześniej - wejdź na mur i zeskocz. Stracisz sporo zdrowia, ale od czego leczenie?
No i sprawa najważniejsza: po co chcesz wyjść, skoro nie załatwiłeś wszystkiego, co powinieneś w mieście załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2009 o 20:51, KrzysztofMarek napisał:

To zapewne zależy, do której frakcji przystąpiłeś. Mnie zaliczyło do buntowników i, jako
buntownik, dostałem odpowiednią informację. Inny sposób już ktoś podał wcześniej - wejdź
na mur i zeskocz. Stracisz sporo zdrowia, ale od czego leczenie?


Zeskoczyłem właśnie tak, ale od razu zostałem zaatakowany przez inkwizycję która tam ćwiczyła rekrutów ;)

Dnia 15.10.2009 o 20:51, KrzysztofMarek napisał:

No i sprawa najważniejsza: po co chcesz wyjść, skoro nie załatwiłeś wszystkiego, co powinieneś
w mieście załatwić?


Czemu? sam nie wiem...za mało "pooglądałem wyspy" chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 20:53, Longer napisał:

/.../> Czemu? sam nie wiem...za mało "pooglądałem wyspy" chyba ;)

Zapewniam Cię, że na oglądanie wyspy będziesz miał jeszcze dużo czasu i okazji... ba! nawet będziesz musiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować