Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

A skąd mamy wiedzieć ? ;p Lubisz machać kijkiem i wspomagać się czarami idź do inkwizycji, jak wolisz machać mieczem, toprem, młotkiem, czy czymś innym albo walić z kuszy, bądź łuku to na bandytę, no i jak chcesz z czarów siekać to na maga. ;) Proste, nie ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drugiego posta, ale mam pytanko. Nie wiem, czy tutaj się już pytałem, czy to kumpla, czy jak już jestem po rozmowie z Donem(dałem mu złoty miecz i załatwiłem obóz Rudolfa, czy jak mu tam,) to czy będę mógł wykonywać questy dla inkwizycji takie jakbym chciał do nich dołączyć, a jak już je zrobię to dołączyć do bandytów, czy już nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi powiedziec ktos gdzie jest ten wladca gnomow co zabral sewerynowi dysk ? poszedlem na wschod, dotarlem do przejscia na wschodnie wybrzeze ale to chyba nie to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:34, Albii napisał:

Sorki za drugiego posta, ale mam pytanko. Nie wiem, czy tutaj się już pytałem, czy to
kumpla, czy jak już jestem po rozmowie z Donem(dałem mu złoty miecz i załatwiłem obóz
Rudolfa, czy jak mu tam,) to czy będę mógł wykonywać questy dla inkwizycji takie jakbym
chciał do nich dołączyć, a jak już je zrobię to dołączyć do bandytów, czy już nie ?


Cały czas masz wolną drogę. Dopiero w mieście opowiadasz się po którejś ze stron, wykonując dla niej 4 questy. Czyli maksymalnie można zrobić po 3 dla każdej ze stron, żeby się nie przyłączać i wtedy się zdecydować dla kogo robimy ten ostateczny i do kogo się przyłączamy.

lord0
Jeżeli doszedłeś tam gdzie trzeba, to przed tobą powinien być dłuuugi wiszący most, a po lewej siedzi gostek przy ognisku. Gadasz z nim, przyłączasz do drużyny lub nie i idziesz przez mostek, a potem po trupach do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... to tylko sen... to tylko sen... To wcale nie prawda, że w tej grze można latać po Turecku i co gorsza zmieniać się w ślimaka... Szybko odpowiedzcie, bo ważą się losy kupna tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:36, wsaadman napisał:

Nie... to tylko sen... to tylko sen... To wcale nie prawda, że w tej grze można latać
po Turecku i co gorsza zmieniać się w ślimaka... Szybko odpowiedzcie, bo ważą się losy
kupna tej gry...


Można...ale co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coś ta ironia Ci zbytnio nie wyszła, mimo, że pewnie nie miała nią być. -.-

AdamSloma@ Udało mi isę znaleźć odpowiedź podczas tego jak grałem, ale i tak jestem wdzięczny za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:01, Albii napisał:

Hmmm... coś ta ironia Ci zbytnio nie wyszła, mimo, że pewnie nie miała nią być. -.-

AdamSloma@ Udało mi isę znaleźć odpowiedź podczas tego jak grałem, ale i tak jestem
wdzięczny za odpowiedź. ;)

Nie miała być. To mnie naprawdę przeraża... Jak w poważnym RPg można się zamieniać w ślimaka? Nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ślimak. To jest takie śmieszne dziwne zwierzątko. Po za tym jak w G1 i G2 zamieniano się w chrząszcza to nikt nie narzekał. ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:04, Albii napisał:

To nie jest ślimak. To jest takie śmieszne dziwne zwierzątko. Po za tym jak w G1 i G2
zamieniano się w chrząszcza to nikt nie narzekał. ;0

"Ślimaczozor" ;)
No w sumie tak... Ale jakoś nigdy z tego nie korzystałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu I mogliśmy zamienić się w bodajże karalucha (czy innego robaka) i jakoś nikt nie narzekał ;p
A że lata "po turecku" ? Można powiedzieć, że medytuje, a wiadomo, że jak człowiek medytuje to albo "po turecku", albo (dla osób na wyższym poziomie gumowych kości ;p) "w kwiecie lotosu" ;p

EDIT:
A no tak, to chrząszcz był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 01:09, wsaadman napisał:

No w sumie tak... Ale jakoś nigdy z tego nie korzystałem ;)

To jak jedynkę bez zamieniania się w chrząszcza przeszedłeś ? ;p Jak zdobyłeś kamień ogniskowy z klasztoru ? ;)

Pytanko; ,czy mi się tylko zdaje, czy rzeczywiście kordelas jest wolniejszy od zwykłego miecza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:36, wsaadman napisał:

Nie... to tylko sen... to tylko sen... To wcale nie prawda, że w tej grze można latać
po Turecku i co gorsza zmieniać się w ślimaka... Szybko odpowiedzcie, bo ważą się losy
kupna tej gry...

Latanie po turecku daje jedynie możliwość dostania się w trudne miejsca bądź zlecenie na dół z wyokiej góry, jednak o normalnym lataniu nie ma mowy bo jak lecisz nad przepaścią to powoli opadasz w doł a jak chcesz się podnieść w górę to mocno zużywa ci to koncentrację(która jak się skończy to spadasz).

Zamienianie się w Łodzika to stary pomysł znany z G1(gdzie aby się dostać z Gornem do Świątyni po kryształ ogniskujący musiałeś się zmniejszyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 00:17, AdamSloma napisał:

lord0
Jeżeli doszedłeś tam gdzie trzeba, to przed tobą powinien być dłuuugi wiszący most, a
po lewej siedzi gostek przy ognisku. Gadasz z nim, przyłączasz do drużyny lub nie i idziesz
przez mostek, a potem po trupach do celu;)

ok, poszukam takiego miejsca, a mozecie mi powiedziec gdzie dostane teleport do miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie przeszedłem :D Pod koniec miałem 26 lvl, 505 żywotności, 116 siły, 200 mądrości, 31 zręczności, 7 poziom miecza, 10 topora ( z założonym Toporem Władcy tytanów ), 10 kostura, 3 kuszy, alchemia, kradzież kieszonkowa, pisanie zwojów i inne duperele :DD Naprawdę super gra, jak ktoś się zastanawia to polecam :) Varo- nie da się- maksymalnie możesz nauczyć się 7 plus to co będziesz miał z pierścieni czyli razem 9 ( chyba, że istnieje naszyjnik, który dodaje do miecza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do osób grających magiem. Co lepiej rozwijać lodową lance czy kulę ognia? Chciałbym szybko i zręcznie eksterminować wrogów i nie wiem, który kryształ wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować