Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

1 jest u dona don mówi że mam zapytać jego ludzi których gdzieś wysłał.1 gnomy ukradły severynowi udałem się w miejsce które wskazał wybiłem gnomy przeszukałem kufry i nic nie było.Dlatego się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 11:36, Robert321 napisał:

1 jest u dona don mówi że mam zapytać jego ludzi których gdzieś wysłał.1 gnomy ukradły
severynowi udałem się w miejsce które wskazał wybiłem gnomy przeszukałem kufry i nic
nie było.Dlatego się pytam

Chcesz wiedzieć gdzie są dyski? wykonuj zadania! Wtedy na pewno wszystkie znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym problem, wykonuje i znalazłem tylko 1.Don wysłał mnie do jego ludzi przy jakiś ruinach tylko nie mam pojęcia gdzie są.Tm gdzie mnie posyła severyn do goblinów u nich jest dysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:27, Gryczka napisał:

Panowie, instalował może ktoś tego moda poprawiającego tekstury? Wygląda interesująco,
ciekawe czy będą jakieś komplikacje z polską wersją.
http://forum.deepsilver.com/forum/showthread.php?t=46435


Problemów z polską wersją nie ma, jedyne co możesz mieć to spadek wydajności, bo teraz lores robią się hires ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 19:19, Robert321 napisał:

w tym problem, wykonuje i znalazłem tylko 1.Don wysłał mnie do jego ludzi przy jakiś
ruinach tylko nie mam pojęcia gdzie są.Tm gdzie mnie posyła severyn do goblinów u nich
jest dysk?

Ja też nie wiedziałem gdzie są te ruiny ;-)
Na mapce są zaznaczone ale jedyna bezpieczna droga jest z początku trudna do zauważenia.
Nie pamiętam już dokładnie gdzie (dawno nie grałem), ale wiem że tą drogą wychodzi się prosto na drogę między bagnem i farmą.
Drugi dysk to już się pewnie domyśliłeś gdzie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja do tych ruin dotarlem w dosc dziwny sposob. Doszedlem do skraju "urwiska" niedaleko chatki, w ktorej "mieszka" wilk Rufo i zeskoczylem na dol.

Pare krokow pozniej bylem przy ruinach. Oczywiscie, bez akrobatyki sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 22:17, Izrafel92 napisał:

Spoiler

Ja do tych ruin dotarlem w dosc dziwny sposob. Doszedlem do skraju "urwiska" niedaleko
chatki, w ktorej "mieszka" wilk Rufo i zeskoczylem na dol.

Pare krokow pozniej bylem
przy ruinach. Oczywiscie, bez akrobatyki sie nie obejdzie.

Prostszy sposób! Zaklęcie lewitacji i spokojnie się spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ja raz jak szukałem skarbu stalobrodego, który znajdował się w dość trudnym miejscu, to też dopiero po paru próbach wpadłem na pomysł z lewitacją. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zwoj i momenty, w ktorych mozna go wykorzystac uswiadamia ludziom, ze tak naprawde sa "niepelnosprytni". Hah.

A ja sie mialem, za w miare inteligentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to wina gry, wprowadzają tak niepostrzeżenie możliwość lewitacji, a potem ludzie siedzą po nocach załamani, że dopiero po kilku deadach i pomocy innych graczy obczaili lewitację. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem 4/5 kryształowych złotych dysków.Nie moge znaleźć ostatniego tego którego severynowi zabrały gnomy, poszedłem tam gdzie powiedział (chyba) wybiłem gnomy przeszukał kufry i nic nie znalazłem.Gdzie jest ten dysk? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .
Mam zamiar zakupić w najbliższym czasie risen i zastanawiam się czy warto.
Różne opnie czytałem, że bardzo dobra grafika , natomiast fabuła żywcem wzięta z gothica ...(nie wspominam o fatalnym wydaniu G3)
Prośba o opinie tych co już przeszli lub sa w trakcie , czy warto zakupić ?
Z góry dzięki.
Czy jest coś nowego i wartego zachodu no i kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 14:35, Karol44 napisał:

Poczekaj aż w cenedze będzie ta promocja risena za 49.99 kupisz

Dzieki za info ale jak się zdecyduje to zakupię razem za ME 2 ze sklepu Gram.pl juz wtej chwili moge za 69zł zatem nie wiele drożej a dopiero ME2 bedzie 26 stycznia także będzie taniej Risen też.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować