Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2010 o 18:32, diabolo20 napisał:

Pomoże mi ktoś z tym błedem graf czy nie?


Nie.

To może powiedz pierwej co to za błąd? Chodzi o cienie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem .Jestem klasztorze ,a dokładniej w bibliotece i szukam tego mistrza ,ale nie mogę go znaleźć . Może ktoś napisac gdzie on jest i jak do niego dotrzeć? (tego alchemika )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych podziemiach jest jeden pokój w którym nie ma absolutnie nic ciekawego (wygląda na mały magazyn) - przejście do t4ego mistrza jest właśnie w nim, z tego co pamiętam trzeba się tam przemienić w chrząszcza (czy jak się tam jego Risen''owy odpowiednik nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie znalazłem żadnego pokoju z dziura dla chrząszcza oprócz tej , gdzie jest kamień z przemianą . Możesz bardziej sprecyzować jak tam dojść ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 22:08, oskiiq napisał:

Hm, nie znalazłem żadnego pokoju z dziura dla chrząszcza oprócz tej , gdzie jest kamień z przemianą . Możesz bardziej sprecyzować jak tam dojść ?: )

Ten pokój jest w ścianie naprzeciwko korytarzyka (tego przy którym jest kryształ rozpraszający magię) którym się dochodzi do tej głównej komnaty (ze schodami). Pokój o którym mowa jest na górze schodów i o ile pamiętam w środku słychać wiatr wiejący na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 08:09, diabolo20 napisał:

Jak widać na zrrzucie mój bohater jest częściowo przezroczysty razem z drzewami oraz
krzewami i roślinami. Jalk mam to zlikwidować mam radeona 4870


Czy aby czasami nie wymusiłeś sprzętowo AA? 4870 nie radzi sobie z tym w Risenie i powoduje właśnie tego typu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w świątyni za wodospadem w Risenie. Stoję przed tą wielką bramą, którą trzeba otworzyć korbami. Dwie korby, które są na prawo rozgryzłem, ale za nic nie wiem jak dostać się do tej po lewej stronie. Jeżeli ktoś mnie zrozumiał, to proszę o pomoc i z góry dziękuję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 17:19, wioslo95 napisał:

Witam. Jestem w świątyni za wodospadem w Risenie. Stoję przed tą wielką bramą, którą
trzeba otworzyć korbami. Dwie korby, które są na prawo rozgryzłem, ale za nic nie wiem
jak dostać się do tej po lewej stronie. Jeżeli ktoś mnie zrozumiał, to proszę o pomoc
i z góry dziękuję :).

Rozumiem, że chodzi o tą wielką salę z kilkoma ukrytymi drzwiami.
Mógłbyś dać screen, o której korbie mówisz? W grach 3D trochę trudno ustalić gdzie jest prawo, a gdzie lewo bo każdy może być odwrócony w innym kierunku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 18:20, Fun_g_1_2_3 napisał:

Rozumiem, że chodzi o tą wielką salę z kilkoma ukrytymi drzwiami.
Mógłbyś dać screen, o której korbie mówisz? W grach 3D trochę trudno ustalić gdzie jest
prawo, a gdzie lewo bo każdy może być odwrócony w innym kierunku ;-)

Muszę się pochwalić, że chwile pomyślałem i problem jest już rozwiązany. Ale i tak dzięki za pomoc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem w świątyni za obozem bandytów i doszedłem do bramy gdzie trzeba położyć na ołtazach te dwa posągi. Jak je zdobyć?

Spoiler

Gdy zabieram jednego, brama się za mną zamyka, nie mam jak wyjść. itp itd.
Pomóżcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 19:02, Abi_Dalzim napisał:

> > Pomóżcie;]
Użyj

Spoiler

zaklęcia teleportacji stojąc na zewnąrz komnaty



Chyba masz na myśli telekineze?;)
Tak zrobiłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 19:49, kuki288 napisał:

Chyba masz na myśli telekineze?;)

Tak, oczywiście, przejęzyczenie :)
Choć telekinezy trzeba użyć tylko w jednej z komnat. Do drugiej można dostać się z tyłu przez tunel łodzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 17:57, Woo-Cash napisał:

Czy wersja PC zawiera polski dubbing?


Nie nie zawiera. Sporo osób swojego czasu narzekało na cenegę z tego powodu. Tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2010 o 18:04, qrex napisał:

Nie nie zawiera. Sporo osób swojego czasu narzekało na cenegę z tego powodu. Tylko napisy.


O, to masakra, myślałem, że usłyszę stare głosy takich osób jak Jarek Boberek i niejaka więź z serią Gothic będzie mocna:/ Dwa dni temu ściągnąłem sobie demo i na samym wstępie tak mi klimat(muzyka)przypomniał Gothic, że aż mi się łezka w oku zakręciła i grę na pewno kupię. Mam też takie pytanie, co do dema: czy jest do niego spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 18:04, qrex napisał:

Nie nie zawiera. Sporo osób swojego czasu narzekało na cenegę z tego powodu. Tylko napisy.


Czyli jakie argumenty przemawiają za kupnem oryginału? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować