Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

A czy tą kule pocisku moge tez razem z ogniem uzywać (na przemian) ?

Masz jakis sposób aby mieć duzo many? :| Jest bardzo kosztowna.

--
MAm problem kto wyszkoli mnie w otwieraniu skrzyn? (1-2poziom). Mam na mysli okolice klasztoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 13:59, Azazell napisał:

A czy tą kule pocisku moge tez razem z ogniem uzywać (na przemian) ?

Jak już idziesz w magię, to zdecyduj się na jeden rodzaj kryształu - na dwa Ci braknie PN-ów po prostu. Maxuj tylko jeden.

Dnia 12.08.2013 o 13:59, Azazell napisał:

Masz jakis sposób aby mieć duzo many? :| Jest bardzo kosztowna.

Ładuj PN w Manę :) Skupuj w sklepach wszystkie miksturki za złom zebrany na wrogach i w skrzynkach. Naucz się robić miksy u alchemików.

Dnia 12.08.2013 o 13:59, Azazell napisał:

MAm problem kto wyszkoli mnie w otwieraniu skrzyn? (1-2poziom). Mam na mysli okolice klasztoru.

Nie pamiętam imienia - taki koleś co zamiata pokoje, dozorca jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 14:03, Abi_Dalzim napisał:

Jak już idziesz w magię, to zdecyduj się na jeden rodzaj kryształu - na dwa Ci braknie


To lipa ja rozwinalem mróz na 2 poziom i ogien na 2 poziom :| a jeszcze chciałem pocisk. A ile jest poziomó danego kryształu?
No ale daleko nie doszedłem może od nowa zaczne grac :).. bo mam sejwa od momentu jak staje się magiem.

Może jest możliwośc zwrotu punktów nauki? Tak w niektórych grach jest

--
Czym się rozni runa od kryształu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 14:15, Azazell napisał:

A ile jest poziomó danego kryształu?

10

Dnia 12.08.2013 o 14:15, Azazell napisał:

No ale daleko nie doszedłem może od nowa zaczne grac :).. bo mam sejwa od momentu jak
staje się magiem.

To już idź w ogień, te dwa punkty jakoś przeżyjesz - no chyba, że faktycznie jesteś niedaleko z savem, to się wróć :)

Dnia 12.08.2013 o 14:15, Azazell napisał:

Może jest możliwośc zwrotu punktów nauki? Tak w niektórych grach jest

Nie da rady.

Dnia 12.08.2013 o 14:15, Azazell napisał:

Czym się rozni runa od kryształu?

Kryształy są tylko trzy i są to narzędzia typowo ofensywne. Mogą ich używać inkwizytorzy i magowie. Run mogą używać tylko magowie i runy mają różnorakie zastosowani - otwieranie zamków, przyzywanie kościotrupka wlaczącego dla ciebie, dające czar szybkości i wiele innych.

Ogólnie - granie magiem to świetna zabawa, bo masz dużo umiejętności do wyboru - woj jest nudniejszy do prowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2013 o 18:50, raven91 napisał:

Co trzeba zrobić,żeby odebrać pieniądze od rzeźnika w mieście.Pokonałem go,a mimo to
po rozmowie zadanie zostaje anulowane.

To zadanie właśnie ma być anulowane, jest ono niewykonalne. Trzeba wrócić do Cida, powiedzieć, jaka sytuacja i dostaniesz nowego questa, też związanego z rzeźnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trzeba wrócić do Cida, powiedzieć, jaka sytuacja i dostaniesz nowego questa, też związanego z rzeźnikiem.

Zrobiłem tak i w rozmowie z Cidem nie ma żadnej innej linii dialogowej poza możliwością nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 09:18, raven91 napisał:

ciach

Dziwne, może jakiś bug. Powinieneś dostać questa "Wyczyść skrzynię Dargela" bezpośrednio po rozmowie z Cidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie położyłem łapy na tej grze, czy są może jakieś dobre mody? Chodzi mi głównie o graficzne, coś jak ulepszanie pogody, tekstur, flory itp w Oblivionie i Skyrimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 15:13, Krytyczny napisał:

ciach

Szczerze mówiąc, nie spotkałem się jeszcze z żadnym poważnym modem, czy może - popularnym. Z tego co pamiętam, był mod, który poprawiał grafikę (w nazwie miał bodajże HD), ale pewien nie jestem - nigdy nie grałem w Risena na modach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarów może używać każdy za pomocą zwojów. Wojownicy z Zakonu mają poza tym dostęp do kryształów (czyli magii ofensywnej), a magowie, prócz kryształów, do Magicznych Pieczęci (czyli do czarów dostępnych w zwojach, ale w nie ograniczonej liczbie).
PS. Następnym razem nie olewaj gramatyki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem na koncu 3 aktu i moja postac to wojownik inkwizycji : mana na 100 , sila na 60 , wladanie kosturami na 6 , kula ognia na 5, alchemia na 2 . Czy dobrze rozwinalem postac bo mam wrażenie ,że powinienem skupić na 1 typie walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 20:54, hammerfall87 napisał:

...

Dobre masz wrażenie, w Risenie jest za mało potworków do ubicia, by rozwinąć maksymalnie dwie sztuki walki. Zazwyczaj jedną na full+druga na pół gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dołaczyłęm do Dona, jestem myśłiwym, chodzę z Patt po wyspie szukajac grobów. Dlaczego atakują mnie właściwie wszyscy w mieście i prawie wszyscy w obozie Dona? Są niewielkie miejsca, gdzie mnie nikt nie atakuję - ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może używałeś ostatnio jakiegoś zwoju przemiany w potwora? W gothicu tak było, że nawet jak minął czas trwania przemiany, ale nie wyłączyłeś zwoju, wszyscy mieli cię za drapieżnika. :P Strzelam na ślepo, ale może ujdzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 06:35, Firefly94 napisał:

Możesz kogoś okradłeś/zabiłeś przy widoku gapiów?

nie kojarzę, jak się rozstawałem było miło i gawędziłem z każdym, co prawda w tzw. międzyczasie rozpoczął się akt 2, ale to chyba nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować