Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

... więc kupuje na gram.pl

To sie lepiej powstrzymaj.Wg wiadomości z ostatniej chwili , Risen będzie od czwartku dostępny w Media Markt.Przynajmniej zgodnie z nieoficjalnymi informacjami uzyskanymi przez GOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w tym sklepie Cenegi, obok (po prawej) statusu "Przyjęte do realizacji" jest przycisk "Potwierdzam". Do czego służy? Muszę to potwierdzić aby potem otrzymać maila z informacją o wysyłce tego 6 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 00:10, SpecShadow napisał:

Mam konto w tym sklepie Cenegi, obok (po prawej) statusu "Przyjęte do realizacji" jest
przycisk "Potwierdzam". Do czego służy? Muszę to potwierdzić aby potem otrzymać maila
z informacją o wysyłce tego 6 października?

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj stale mam przyjęte do realizacji więc jak grę dostanę w piątek to będzie moim zdaniem Bardzo dobrze, ciekawe ile mieli takich zamówień, kilkasetek napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:51, NecroVisioneR napisał:

Hehe,mam status zrealizowane w Risenie:D Czyli jak ,gra dojdzie jutro?Wy też tak macie?


Też mam " zrealizowane " i liczę nawet na dzisiaj ;) - skoro premiera jest dziś,a pre order " Batmana " przyszedł mi w dniu premiery,to i teraz na to liczę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:55, lis_23 napisał:

> Hehe,mam status zrealizowane w Risenie:D Czyli jak ,gra dojdzie jutro?Wy też tak
macie?

Też mam " zrealizowane " i liczę nawet na dzisiaj ;) - skoro premiera jest dziś,a pre
order " Batmana " przyszedł mi w dniu premiery,to i teraz na to liczę.:P


Hmm...a czu u ciebie jest numer przewozowy itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 14:05, NecroVisioneR napisał:

A o co chodzi z tymi figurkami?Ktoś wie ile ich jest,itp?
Sorry za drugi post pod rząd


Chodzi o to, że pomiędzy tymi, co zamówili pre-order, zostaną rozlosowane figurki gnomów. Więcej szczegółów brak.
A wysłać to pewnie wyślą razem z grą. Jeśli uprzednio wylosuję delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 13:55, lis_23 napisał:

>/.../ > Też mam " zrealizowane " i liczę nawet na dzisiaj ;) - skoro premiera jest dziś,a pre
order " Batmana " przyszedł mi w dniu premiery,to i teraz na to liczę.:P

Co byś się nie przeliczył ;-D
Ja też mam "zrealizowane", ale to znaczy, ze przesyłkę ma poczta albo kurier. Jutro, to wariant optymistyczny, pojutrze, to wariant realny, a wariant pesymistyczny? Jeśli poczta, to poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem poczta jest szybsza niż kurier...


Raz tutaj z grama zamówiłem grę w niedziele a we wtorek była pocztą , a raz z w poniedziałek a doszła w piątek kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony cenegi


W związku z dużą ilością pytań informujemy, że zamówienia przedpremierowe wysyłane będą dzisiaj (wtorek) i jutro zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Zamówienia składane od dzisiaj (wtorek 6.10) będą realizowane zaraz po wysyłce zamówień przedpremierowych, czyli najprawdopodobniej już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2009 o 14:57, KrzysztofMarek napisał:

Co byś się nie przeliczył ;-D
Ja też mam "zrealizowane", ale to znaczy, ze przesyłkę ma poczta albo kurier. Jutro,
to wariant optymistyczny, pojutrze, to wariant realny, a wariant pesymistyczny? Jeśli
poczta, to poniedziałek...


Nigdy nie wybieram poczty,zawsze kuriera i jak na razie,tylko raz się sparzyłem,właśnie z Cenegi przy Assassin Creed,ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować