Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie/fotka swojego RISEN-a (płytki i pudełka) bo ciekawi mnie jak ono wygląda a zanim ja dostane swojego to jeszcze trochę poczekam. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 07.10.2009 o 21:16, SpecShadow napisał:

Tekst jest normalny zero zastrzeżeń. Sprawdzałem w okularach i bez nich.

A z tym "w rogu" to chodziło mi o komentarze bohatera np. gdy ugotuje coś lub usmaży.

Dziękuję Ci za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 21:20, GringoG3 napisał:

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie/fotka swojego RISEN-a (płytki i pudełka) bo ciekawi mnie
jak ono wygląda a zanim ja dostane swojego to jeszcze trochę poczekam. Z góry dzięki


Na poprzedniej stronie ktoś pochwalił się nim, zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... sam nie lubię tego typu postów i zapytań, ale cóż, miałem koło Risena przejśc obojętnie głównie z powodu już zdecydowanie nie highendowego kompa, ale narobiliście mi smaka :D A więc do rzeczy: jest waszym zdaniem sens kupienia gry pod sprzęt: Athlon 64 2800+ 1,5GB Ram i X1950pro? Odrazu zaznaczam że interesuje mnie tylko płynne działanie gry i to najlepiej na ustawieniach graficznych nie przypominających obraz malowany farbami plakatowymi przez 8 letnie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak, tak.
Sprzęt mam podobny, jest elegancko. Ściągnij demko i sam się przekonaj. Przekonaj, że może i udźwigniesz maksymalne detale rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,dziwne zjawisko ;) - w jednym miejscu,pada deszcz i błyska - podchodzę parę kroków w przód - słońce - cofam się,deszcz - i tak w kółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje właśnie znalazł pan 1 buga nagrodę wyślemy pocztą.
Piranha Bytes


A na poważnie , miałem tak ale w gothic 3 więc widzę że pospolite błędy zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:14, lis_23 napisał:

Ech,dziwne zjawisko ;) - w jednym miejscu,pada deszcz i błyska - podchodzę parę kroków
w przód - słońce - cofam się,deszcz - i tak w kółko ;)


Trafiłeś na jakieś anomalia pogodowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:16, Karol44 napisał:

Gratuluje właśnie znalazł pan 1 buga nagrodę wyślemy pocztą.

Piranha Bytes


A na poważnie , miałem tak ale w gothic 3 więc widzę że pospolite błędy zostały


Heh,moja siostra ma tak do dzisiaj w Gothicku 3,tyle że tam pogoda zmienia się co chwilę,a tu,deszcz pada bez przerwy w jednym,wybranym miejscu ;)
wkurzają,też przeciwnicy wnikający w ściany a pochodnie w drzwi,oraz gałęzie przebijające się przez patelnię nad ogniskiem ;) - mam wrażenie,że PB robi w kółko tę samą grę,powielając nie tylko schematy,ale i wszystkie błędy poprzedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie błąd tylko celowy zabieg. Np. był jesteś na bagnach nie powinno świecić słonce tylko padać deszcze by lepiej było można odczuć klimat bagien. Bagna to tylko przykład... a może i to jest rzeczywiście błąd.... nie wiem. ja obstaje za pierwszą opcją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PB być może stworzyła gothic 2 nk g1 jako wspaniałe gierki ale to było na starych silnikach na nowszym nie dają rady risen wczytuje się dłużej niż gothic 3 przed spatchowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest medalion z Beowulf''a jeśli dobrze pamiętam.
Ja niestety jeszcze nie dostałem paczuszki ;( mam nadzieję, że jak wrócę jutro ze szkoły to już będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:20, lis_23 napisał:

> /.../ > wkurzają,też przeciwnicy wnikający w ściany /.../

To jeszcze nic, zabity w jaskini wilk sunął po ziemi dobre kilkanaście metrów i dopiero wniknął w ścianę! Co prawda, tylko do połowy. Ale przecież był zabity!
A tak nawiasem mówiąc, dzisiaj, około 20.30, dostałem Risen. Korzystając z doświadczeń z demo, z początkiem uwinąłem się szybko, nawet udało mi się gładko zabić ghula, ale zgapiłem się chwilkę i już mnie sępy zjadły. Tylko trzy były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 22:55, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > wkurzają,też przeciwnicy wnikający w ściany /.../
To jeszcze nic, zabity w jaskini wilk sunął po ziemi dobre kilkanaście metrów i dopiero
wniknął w ścianę! Co prawda, tylko do połowy. Ale przecież był zabity!
A tak nawiasem mówiąc, dzisiaj, około 20.30, dostałem Risen. Korzystając z doświadczeń
z demo, z początkiem uwinąłem się szybko, nawet udało mi się gładko zabić ghula, ale
zgapiłem się chwilkę i już mnie sępy zjadły. Tylko trzy były...


Ja już miałem super buga: gdzieś na początku gry,gdy miałem zabić wilki w jaskini koło takiej,niby wioski,gdy wróciłem do zleceniodawcy,ogłuszył mnie wojownik,po czym pojawiło się okno wczytywania gry,przy czym cały interfejs bohatera był widoczny na oknie ładowania,były nawet dialogi,tylko wczytywanie trwało bez przerwy i tylko restart kompa,pomógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dziś dostałem swój egzemplarz, na razie dotarłem do miasta. Gra super, bugów żadnych póki co nie widziałem. Optymalizacja w porówaniu z G3 to niebo, Gra mi hula płynniutko na max ustawieniach (1920x1080). Jak dla mnie gra cudo, ciekawi mnie dalsza fabuła bo mało poznałem także wracam do gry. Polecam fanom Gothica, ja się juz wciągnąłem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 23:07, lis_23 napisał:

> >/.../ > Ja już miałem super buga: /.../

A ja się rąbnąłem. Początek poszedł gładko, nawet ghula ubiłem za pierwszym podejściem, ale teraz coś mnie tknęło i sprawdziłem ustawienia. Miałem poziom: łatwo... Ale nie będę już wracał, żeby drugi raz zaczynać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lis_23: czyli gdy Wojownicy Zakonu załatwią bohatera to nie staje się rekrutem inkwizycji? Tego dowiem się dopiero przy drugim przejściu gry :]

Ja już opuściłem miasto, a wybrałem drużynę Dona. Myślę o broni dwuręcznej ale z kasą cieniutko. A i Don, zamiast w ramach zasług, podarować mi nowy pancerz (ciągle latam w tym stroju żeglarza z farmy) każe mi za niego płacić. A za sobą ma taaaką górę kasy :D

Nic to, zagram jutro. Cel - negocjacje z Mendozą [tu leci muzyka z filmów o Drakuli, dla odpowiedniego nastroju]

@KrzystofMarek: ghule o pikuś, nie wolno mu tylko oddawać inicjatywy. Najlepszy był jaszczur grzmotów (ale tłumaczenie...). Pomachałem mu mieczykiem... i tyle pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 00:01, SpecShadow napisał:

@lis_23: czyli gdy Wojownicy Zakonu załatwią bohatera to nie staje się rekrutem inkwizycji?

On mnie nie " załatwił ",on tylko mnie ogłuszył ;) - ale już potem,jak jeden mnie zabił to wylądowałem w akademii inkwizycji,trochę potrenowałem,wygrałem walki na niby arenie i zwiałem stamtąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 23:26, KrzysztofMarek napisał:

> > >/.../ > Ja już miałem super buga: /.../
A ja się rąbnąłem. Początek poszedł gładko, nawet ghula ubiłem za pierwszym podejściem,
ale teraz coś mnie tknęło i sprawdziłem ustawienia. Miałem poziom: łatwo... Ale nie
będę już wracał, żeby drugi raz zaczynać ;-D


Hehe ja tez tak zacząłem, nie sprawdziłem ...no i gram dalej, najwyżej w drugim podejściu zmienie poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować