Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2009 o 09:37, dominik713 napisał:

Mam pytanie,zamówiłem wczoraj wieczorem Risena kurierem i czy jest szansa żebym otrzymał
go jeszcze dzisiaj? Normalnie nie mogę się doczekać ;]


A masz już numer swojej paczki nadany? To sprawdź na stronie danej firmy kurierskiej ;)

Jak nie ma jeszcze nadane to raczej nie będzie dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yy... chodzi o to? "Uprzejmie informujemy, iż złożona przez Panią/Pana oferta zakupu została skutecznie doręczona do sklepu "sklep.cenega.pl" i zarejestrowana pod numerem 24909."

A jeśli nie to nie ma szansy że np. wyślą to za godzinę czy dwie i przyjdzie wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką maleńka prośbę.Coraz wiecej można w wątku przeczytać o fabule , smaczkach itp , więc nieźle byłoby używać opcji "spoiler" , bo niechcący można przeczytać wiecej niżby się chciało.Niech to będzie wybór "opóźnionych" fabularnie , a nie przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 09:45, dominik713 napisał:

Yy... chodzi o to? "Uprzejmie informujemy, iż złożona przez Panią/Pana oferta zakupu
została skutecznie doręczona do sklepu "sklep.cenega.pl" i zarejestrowana pod numerem
24909."


Wpisz w "status zamówienia" na stronie sklepu ten numer. Pisze, że "potwierdzone". Co to znaczy to ci nie powiem, bo nie znam realiów kupowania w sklepie cenegi. Raczej myślę, że oni to dopiero potwierdzili u siebie, to jeszcze kurier musi to od nich odebrać, na magazyn najbliższy twojemu adresowi zawieźć i tedy będzie rozwożenie ;P

Dnia 08.10.2009 o 09:45, dominik713 napisał:

A jeśli nie to nie ma szansy że np. wyślą to za godzinę czy dwie i przyjdzie wieczorem?


Myślałem, że czekasz na kuriera już, a tu dopiero w sklepie jest potwierdzenie. Może jutro paka dojdzie przy dobrych wiatrach :P

Pamiętaj, że to tylko moje słowa, może ktoś wie lepiej, to niech ci napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 09:57, dominik713 napisał:

No przecież pisałem,że wczoraj wieczorem,w nocy raczej tego nie wyślą ;P


Napisałeś, ale niedokładnie. No, ale co tam, w tym miesiącu na pewno dojdzie ;P
_______________________________

A to demo to na ile minut gry starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 07:55, castlerock napisał:

mam pytanko - podobno jest jakieś tajniackie wyjście z miasta, podobno gdzieś w burdelu
sie znajduje - ale jak na razie go nie znalazłem, moglibyście mnie oswiecić?


Spoiler

Tak. Tam gdzie się kąpie jedna z dziewczyn znajduje się obraz. Kliknij na niego (uwaga, nie ma żadnego podpisu, w końcu jest tajny) i otworzyć się przejście. Jednak aby otrzymać klucz do wyjścia z drugiej strony musisz wykonać zadania dla Dona (i wybrać frakcję bandytów).



PS. czas używać spoilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 10:40, SpecShadow napisał:

> mam pytanko - podobno jest jakieś tajniackie wyjście z miasta, podobno gdzieś w
burdelu
> sie znajduje - ale jak na razie go nie znalazłem, moglibyście mnie oswiecić?

Spoiler

Tak. Tam gdzie się kąpie jedna z dziewczyn znajduje się obraz. Kliknij na niego (uwaga,
nie ma żadnego podpisu, w końcu jest tajny) i otworzyć się przejście. Jednak aby otrzymać
klucz do wyjścia z drugiej strony musisz wykonać zadania dla Dona (i wybrać frakcję bandytów).



PS. czas używać spoilera.


dzięki :) i pomysleć że stałem obok tego przejścia obserwując tę panienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam zamiar dzisiaj kupic risena, ale jak grałem Demo to cały czas była mgła, podobno przy kartach GE Force seri 7xxx to normalka i miał byc do tego Patch .
Teraz pytanie do osób które mają w/ karty czy zostało to poprawione w polskim wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 13:50, SirLee napisał:

Mi przed chwilą przyniósł kurier Risena :DD , właśnie się instaluje. :P

A czy dostałeś od Cenegi nr.listu przewozowego czy nie?? Bo ja żadnego e-maila od nich nie dostałem i nie wiem kiedy się kuriera spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 10:04, Kakarotto napisał:

A to demo to na ile minut gry starcza?


Wczoraj zassałem żeby sprawdzić jak z optymalizacją. Jeśli nie przeskakujesz dialogów to jakieś 20 minut "po linii prostej"

Spoiler

do czasu aż spotkasz Jana, który Cię odprowadzi do ich obozu lub miasta, w tym momencie demo się kończy

Jednak pozwiedzać i powalczyć można znacznie dłużej, ok godzinki nawet.
Co do optymalizacji: jest bardzo dobrze, na moim półtorarocznym sprzęcie ( w podpisie) w rozdziałce 1280x1024, i wszystkie opcje na maxa (tylko anizo na x8) śmiga pięknie bez żadnych przycinek.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 15:49, dominik713 napisał:

Mam pytanie - czy ktoś,kto zamówił grę wczoraj dostał już ją?


Tak szybko to nawet kurier nie działa. Same działanie sklepu internetowego zajmuje dzień lub więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować